Na topie

Wymagania NfS Shift ujawnione!

Autor:
hunio

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry

Serwis nfs-game.ru poinformował właśnie o wymaganiach sprzętowych nadchodzącego tytułu "Elektroników" - Need for Speed Shift. Co istotne, są to informacje nieoficjalne - EA ich nie potwierdza. Jak możemy zobaczyć poniżej, wymagania nie są "z kosmosu".

AA

Minimalne wymagania:

  • System operacyjny: Windows XP / Vista
  • Procesor: Pentium 4 3.2 Ghz lub AMD Athlon 64 3500 +
  • Pamięć operacyjna: 1 GB MB RAM lub więcej (Vista wymaga 2 GB RAM)              
  • Ilość miejsca na dysku twardym: 10 GB
  • Karta graficzna: 256 MB RAM (Pixel Shader 3.0, PCI-Ex)
  • Wersja DirectX: 9.0c

Zalecane wymagania:

  • System operacyjny: Windows XP / Vista
  • Procesor: Intel Core 2 Duo or AMD 64 X2 5200 + or AMD Phenom
  • Pamięć operacyjna: 2 GB lub więcej (Vista wymaga 3 GB RAM)
  • Ilość miejsca na dysku twardym: 10 GB
  • Karta graficzna: 512 MB RAM (Pixel Shader 3.0, PCI-Ex)
  • Wesja DirectX: 9.0c

Obsługiwane układy graficzne

ATi Radeon:
X1600, X1800, X1900, HD 2400, HD 2600, HD 2900, HD 3000, HD 4000 series;

Nvidia GeForce:
7300, 7600, 7800, 7900, 8500, 8600, 8800, 9500, 9600, 9800, 200 series.

Shift jest pierwszym tytułem z serii Need for Speed, który nie obsługuje portu AGP - jedynie PCI-Express. Fanom serii posiadającym kartę na AGP możemy jedynie poradzić przesiadkę na nowszy sprzęt.

Odsłon: 82881 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij
  1. uchal2
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-04-21 10:26

    Może wreszcie będzie normalny NFS, a nie jakieś badziewie

    Skomentuj

    1. Gulczkwas1
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2009-04-21 13:04

      to wątpię, za każdym razem wypisują ,że tym razem będzie lepiej, a po premierze kicha..., dla fanów tuningu;-) zresztą, zbyt dużo jest fajnych tytułów aby sobie nfs'em zaprzątać głowę

      Skomentuj

  2. aXimo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-04-21 10:42

    Wątpie..
    Shift to przecież kopia GRiD'u...

    Skomentuj

  3. Ziber
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-04-21 10:42

    moim zdaniem nie będzie normalnego NFSa dopóki nie zrobią kontynuacji Undergrounda lub Most Wanted ale nie, oni wolą robić jakieś popier****** symulatory, a wystarczyło by w tych tytułach poprawić grafikę, dodać kilka nowych samochodów, powiększyć troszkę mape i ewentualnie zwiększyć możliwości tuningu. Założe się że gra miała by większe wzięcie i nikt chyba nie miałby żalu że jednak "odgrzewane".

    Skomentuj

    1. Towarzysz Komisarz
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2009-04-21 14:02

      Nie, tylko nie kolejny "NFS: Agro tjuning" z VW Golf mk2 i Calibrą w rolach głównych i trasami w okolicach Manieczek, czy innych tego typu miejsc, w połączeniu z obowiązkowym zostawieniem czterech śladów kół i plamy oleju

      NFS potrzebuje drugiego High Stakes, albo Porsche. To są najlepsze części tej serii

      Skomentuj

      1. Silver
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2009-04-21 14:22

        W pełni popieram kolegę co do samochodów - powinni nieco pójść w stecz i dać samochody z lat 1985-2002, bo same prosiaki, jakieś fercośtam czy merole są już nudne (z całym szacunkiem dla fanów - po prostu zrozumcie moje słowa), że większość takich gier jeśli ma licencje to ma identyczne samochody. Przynajmniej TDU coś ma z tego co mówie (nie wspominając o Grand Turismo, który posiada cały arsenał samochodów z tych lat). I właśnie gdyby jednak (wreście) któremuś z EA do głowy kontynuwać Undergrounda to tak troche wstecz z samochodami (no tylko, bo tuning współczesny) - coś na wzór, że bohaterów nie stać na jakąś fere (jak ma się to w innych NFS-ach - troche pościgasz i masz najlepszy samochód :P no stockowy, ale jednak).
        Dodatkowo dobrze, gdyby dało się dodawać części i samochody: oficjalne mody.

        Sorry, że się rozpisałem, ale czy nie byłoby pięknie zobaczyć takiego NFS-a? Przecież większość ludzi właśnie z tych lat samochody wymieni (nowsze też), bo za nowościami nie każdy nadąża. Mile widziane komentarze ;D

        Skomentuj

  4. Wyspa
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-04-21 11:01

    wymagania normalne... jak na którąś już serie enefesa...

    Skomentuj

  5. Voolcano
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-04-21 12:25

    Hmm... mnie najbardziej zastanawia brak obslugi agp mysle ze jak ktos ma radeona x1900 lub 3850 na agp to na pewno go odpali

    Skomentuj

    1. pabllo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2009-04-21 13:53

      Szczerze wątpię :-)
      Osobiście mam 3,5 letni zabytek na PCI-E z 3500+
      Procki na płytach z AGP były +/- max takie jak mój nie wspomnę o montowanej ilości wówczas pamięci.
      Podsumowując: szanse bliskie zeru:)

      Skomentuj

  6. ancymonek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-04-21 14:33

    czekam aż powróca do pierwowzorów, a najlepiej jakby zrobili odnowioną wersje najlepszej częsci NFS Porsche :) na bank kupiłbym oryginał :)

    Skomentuj

  7. grynkowski
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-04-22 10:55

    ciekawe jak gra wygląda na tych minimalnych... Szkoda tylko że na moim lapku z x3100 nic nie pójdzie bo może bym po demie kupił.

    Skomentuj

  8. DANDUS
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-04-23 01:24

    Wymagania nie są złe, ale jak będzie z jakością?
    Grid był super! Może wydadzą jakieś demo, a jak nie to liczyć na to, że jakiś kumpel w ciemno kupi..a jak nie to trzeba będzie (...) do testów ;/

    Skomentuj

  9. Mabit
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-06-24 10:58

    Shift to moim zdaniem powrót do pro streeta , undercover im nie za bardzo wyszedł (kopia mw połączonego z carbonem) , ale mi się podoba ; )

    Skomentuj

  10. Lightning
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-07-16 23:45

    Wymagania są wg mnie niższe niż w porównaniu do "nieudanego" Undercovera - miejmy nadzieję że grafika będzie mimo to lepsza oraz nie powtórzą się stare błędy i nie będzie nowych

    Skomentuj

  11. _AdiX
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-09-18 17:30

    Na pudełku pisze że minimalna karta to GF 7800 wzwyż :o

    Skomentuj

  12. kacpi1212
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-12-20 21:56

    Ja mam pytanie czy mi pujdzie na windowsie XP professional SP2??
    prosze o od powiedz

    Skomentuj

  13. GRZEHU000
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-12-28 11:23

    "Shift jest pierwszym tytułem z serii Need for Speed, który nie obsługuje portu AGP - jedynie PCI-Express. Fanom serii posiadającym kartę na AGP możemy jedynie poradzić przesiadkę na nowszy sprzęt."
    Chyba ich coś ciśnie XD. Ja mam ati radeon hd 3850 agp i na maks detalach działa płynnie. POZDRO 600 ;p