Na topie

Wymień stary NAS na nowy QNAP - zapłacisz o 15 proc. mniej

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Serwery plików NAS

Kategoria: Komputery Serwery Serwery plików NAS Tematyka: Promocje Producenci: Qnap

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji, powinieneś /powinnaś w miarę szybko zdecydować się na wymianę swojego serwera NAS. Akcja trwa tylko do końca sierpnia.

Wymień stary NAS na nowy QNAP - zapłacisz o 15 proc. mniej

A A

Zdecyduj się do końca sierpnia na wymianę starego NAS-a na nowy, a będziesz mógł otrzymać 15 proc. rabatu. Wystarczy zdecydować się na model firmy QNAP, bo to ona właśnie jest organizatorem tej akcji promocyjnej.

Zasady są proste: wystarczy skorzystać z formularza zgłoszeniowego, gdzie należy podać swoje dane oraz numer seryjny aktualnie posiadanego NAS-a (i nie musi to być urządzenie marki QNAP). Trzeba również zaznaczyć, jaki nowy serwer zamierza się kupić i właśnie na niego otrzyma się 15-procentową zniżkę.

Czy jest jakiś haczyk? Owszem, (nieduży, bo nieduży, ale jednak) jest – urządzenie, które zamierza się kupić, musi być na liście, a dodatkowo musi mieć co najmniej tyle zatok na dyski, co aktualnie posiadany model. Serwer 4-zatokowy można więc na przykład wymienić na inny z 4 czy 6 zatokami, ale 2 już nie.

Dodajmy jeszcze, że starego serwera nie trzeba oddawać.

QNAP serwery

Jak komentuje Grzegorz Bielawski z QNAP Polska, „kategoria urządzeń NAS ewoluuje w niesamowitym tempie – w najnowszych modelach pojawiają się dziesiątki zaawansowanych funkcji, aplikacji i narzędzi, które w znaczący sposób zwiększają zakres zastosowań serwerów NAS. 

W przypadku urządzeń QNAP NAS mowa tu choćby o zaawansowanych narzędziach z dziedziny wirtualizacji, backupie migawkowym, rozwiązaniach z dzieciny monitoringu wizyjnego czy zaawansowanych funkcjach multimedialnych. 

Chcemy, by użytkownicy mogli łatwiej po nie sięgnąć – stąd właśnie pomysł na nową promocję, w ramach której użytkownicy starszych urządzeń NAS mogą skorzystać z rabatu 15% na nowego NAS-a QNAP. Co ważne, naszą ofertę kierujemy nie tylko do użytkowników urządzeń marki QNAP”.

Źródło: QNAP

Odsłon: 3364 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij

Serwery plików NAS w marketplace

 1. PeterMac
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-05-22 16:26

  Ciekawa oferta, choć ostatnio w morele byla jeszcze lepsza oferta promocja na zaukp TS-231P w cenie o 100zl mniej.

  Skomentuj

  1. nightcom79
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-05-22 18:32

   TAS-268 z androidem jako NAS? Zartujesz chyba

   Skomentuj

  2. raffal81
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-05-23 07:11

   ARM® 1.1 GHz dual-core processor

   Nie ma co się dziwić że to coś nie chce działać, taki NAS nadaje się jedynie po to by postawić na nim kilka funkcji, jakąś SAMBE, FTP, bo nawet do przeglądania zdjęć może dla niego być za ciężko, szczególnie kiedy mamy kilka tyś zdjęć.

   Niestety przed zakupem wypadałoby sprawdzić gdzieś w necie, co i jak, wtedy ewentualnie dokonać zakupu, tym bardziej że nie jest to urządzenie za 20zł.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!