Na topie

Xiaomi Mi 8 Pro z czytnikiem linii papilarnych w ekranie w Polsce - znamy cenę

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Chińskie telefony Producenci: Xiaomi

Xiaomi Mi 8 Pro został wyceniony na 2 599 złotych, w wariancie z 8 GB RAM. Czy uda mu się zyskać większą popularność?

  • Xiaomi Mi 8 Pro z czytnikiem linii papilarnych w ekranie w Polsce - znamy cenę
A A

Xiaomi od dłuższego czasu dba o polski rynek. Nie możemy narzekać na wybór oferowanych u nas modeli, otrzymujemy także te najbardziej zaawansowane. Najświeższy przykład to Xiaomi Mi 8 Pro.

Xiaomi Mi 8 Pro cena

Doniesienia na temat jego debiutu w Polsce pojawiały się od pewnego czas. Dziś otrzymaliśmy potwierdzenie. Xiaomi Mi 8 Pro będzie dostępny w naszych sklepach i to już od jutra. Oczywiście najbardziej interesująca jest tu kwestia ceny. Xiaomi Mi 8 Pro został wyceniony na 2 599 złotych, w wariancie z 8 GB RAM.

Xiaomi Mi 8 Pro

Xiaomi Mi 8 Pro specyfikacja

Oczywiście mówimy tu o smartfonie bazującym na znanym nam już Xiaomi Mi 8. Najważniejsza zmiana to czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem, można liczyć też na obecność zaawansowanego skanowania twarzy 3D i bardziej wyróżniającą się obudowę. Niestety jednocześnie zastosowano tu nieco mniejszą baterię.

  • Android 8.1 Oreo z MIUI
  • 6,21-calowy wyświetlacz AMOLED, 18,7:9, 2248 x 1080 pikseli
  • ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 845, Adreno 630
  • 6 GB / 8 GB RAM
  • 128 GB pamięci wewnętrznej
  • kamera główna 12 Mpix (Sony IMX363, f/1.8) + 12 Mpix (Samsung S5K3M3, f/2.4)
  • kamera przednia 20 Mpix f/2.0
  • Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, NFC, LTE (z pasmem B20)
  • czytnik linii papilarnych, rozpoznawanie twarzy
  • dual SIM
  • dual GPS
  • bateria 3000 mAh, Quick Charge 4+
  • wymiary 154.9 x 74.8 x 7.6 mm

Co sądzicie o Xiaomi Mi 8 Pro i polskiej cenie smartfona?

Źródło: Xiaomi

Odsłon: 6101 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. Toczas
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2018-11-15 19:32

    bateria 3000 mAh...

    Skomentuj

    1. eltra
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-11-17 12:55

      mi to już pojemności baterii się nie chce komentować wiec zakończę to tak : o boshe....

      Skomentuj

  2. Kropeczka
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-11-15 23:51

    Dokładnie ta bateria to kompromitacja, ładowanie 3 razy dziennie. Aktywni pewnie z 4 razy. Dziękuję nie.

    Skomentuj

    1. Po1nter
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-11-16 09:09

      Żartujesz chyba :P Co to znaczy według Ciebie aktywny?
      Aktywnie korzystam z Iphona 8 mającego 1821 mAh.
      Od 7 rano jak wstaję do 23 jak kładę się spać.
      Messenger jak zegarek co wybudzenie telefonu sprawdzenie wiadomości. FB tak jak wyżej.
      Youtube, Safari, Apple Music, Netflix, Traficar, mBank, ApplePay, Inbox.
      do tego pojedyncze wykorzystanie takich aplikacji jak x-kom, rozmowy telefoniczne, FaceID, smsy, google maps, uber, Instagram, PizzaPortal, Aparat.

      Kondycja baterii po roku czasu = 85%

      Trzyma w ten sposób od rana do wieczora aż podepnę go do ładowarki. A ty mi mówisz, że telefon mający 3000 mAh miałby być ładowany 4x dziennie. To chyba z podziałem ekranu na pół na jednej rozmowa wideo a na drugiej odpalona gra typu PUBG.

      Skomentuj Historia edycji

        1. Po1nter
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-11-17 16:47

          Uwielbiam takich ludzi którzy oczywiście wiedzą lepiej ode mnie z czego korzystam jak korzystam, i oczywiście nie mam bladego pojęcia jak działają sprzęty bo jestem statystycznym randomem z internetu.

          https://photos.google.com/share/AF1QipO0MTY8_WRK90txE7913ZansIOuMdYrJ_9ohuphepQWuQGxbT7V9nAD5PMYIVqJFg?key=WXVPaGdiTXcyNjh0S0k2YWUwWE53UTIyYUZlTHNB

          Proszę link do screenów. Panie wszystko wiedzący.

          Skomentuj

  3. ahael
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-16 12:38

    Brak IP68, brak bezprzewodowego ładowania, brak minijack, brak DAC, brak słuchawek w zestawie...same braki ale dostajemy plastikową maskownice imitującą wnętrzności heh.

    Skomentuj

  4. Faktor5
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-16 13:25

    kolejny szajs od Xiaomi, tylko tym razem droższy....

    Skomentuj

  5. Maden44
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-19 12:41

    A ja znowu chce polować w piątek na promocje na Xiaomi Mi Mix 2. Strasznie mi się podoba ten model, znajomy też ma i jest zadowolony. A pewnie sklepy zorganizują spore przeceny

    Skomentuj

  6. benutzer
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-19 16:01

    Po co user iphona ma non stop podpiętego smartohone kabelkiem do laptopa? Bo iphone ma tak mega baterię, że robi za powerbanka i ładuje laptopa.

    Skomentuj

  7. samarytanin666
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-11-19 16:39

    Strasznie trzeba być przyj... by kupic tak brzydki, chinski telefon za taką cenę.

    Za 1100zł więcej mamy iPhone XS - to chyba tyle w temacie. Telefon o 4 klasy lepszy i nie wyglądający tak tragicznie.