Na topie

Xiaomi pobiło rekord Guinnessa - otworzyło 500 sklepów jednocześnie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Mobile

Kategoria: Mobile Ciekawostki Tematyka: Chińskie telefony Producenci: Xiaomi

To zasługa działań, jakie podjęto na rynku indyjskim. Miejscowy oddział producenta otrzymał już stosowny certyfikat, którym pochwalił się za pośrednictwem portali społecznościowych.

 • Xiaomi pobiło rekord Guinnessa - otworzyło 500 sklepów jednocześnie
A A

Bardzo często piszemy o Xiaomi. Nie może być jednak inaczej, ponieważ to jeden z największych producentów smartfonów (i akcesoriów) na świecie. Chińczycy cały czas się rozwijają, dzięki czemu udało im się nawet pobić rekord Guinnessa.

To zasługa działań, jakie podjęto na rynku indyjskim. Xiaomi otworzyło tam 500 sklepów jednocześnie (rozlokowanych w 14 stanach). Oczywiście mowa o placówkach stacjonarnych. Chociaż odbyło się to 29 października to opinię publiczną poinformowano dopiero teraz, po zakończeniu wszystkich formalności.

Miejscowy oddział producenta otrzymał już stosowny certyfikat, którym pochwalił się za pośrednictwem portali społecznościowych.

Xiaomi rekord Guinnessa

Wprawdzie sam rekord Guinnessa to jedynie ciekawostka, ale nie jest przypadkiem, iż padło właśnie na rynek indyjski. Xiaomi radzi sobie tam doskonale, sprzedaje więcej smartfonów niż jakikolwiek inny producent, i cały czas chce inwestować.

Do końca 2019 roku Xiaomi chce otworzyć kolejne 5000 sklepów stacjonarnych. Rynek indyjski jest jednym z tych, które określane są mianem nienasyconych i producenci mają tam spore pole do popisu.

Źródło: Mi India

Odsłon: 3768 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij

Mobile w marketplace

 1. Faktor5
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-11-22 14:23

  od dawna stawiają na ilość a nie na jakość

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!