Na topie

Xiaomi zaprezentuje Redmi Note 5 i Redmi Note 5 Pro, ale nie do końca wiadomo czego oczekiwać

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Chińskie telefony Kiedy premiera Producenci: Xiaomi

Na 14 lutego, a więc na najbliższą środę, zaplanowana została konferencja prasowa. Xiaomi pochwali się dwoma smartfonami, ale nie muszą być to zupełnie nowe propozycje.

 • Xiaomi zaprezentuje Redmi Note 5 i Redmi Note 5 Pro, ale nie do końca wiadomo czego oczekiwać
A A

Jakiś czas temu wydawało się niemal pewne, iż Xiaomi Redmi Note 4 nie doczeka się następcy. Najnowsze informacje ponownie rozpoczynają dyskusję na ten temat.

Na 14 lutego, a więc na najbliższą środę, zaplanowana została konferencja prasowa. Odbędzie się ona w Indiach, a zaprezentowany ma być nie tylko Xiaomi Redmi Note 5, ale również Xiaomi Redmi Note 5 Pro.

Nie można być jednak pewnym, iż chodzi o nowe propozycje. Prawdopodobny jest bowiem scenariusz zakładający, iż będą to znane nam już modele Redmi 5 i Redmi 5 Plus, które na rynek indyjski trafią pod nieco innymi nazwami.


Przecieki na temat specyfikacji nie rozwiewają wątpliwości. Wedle nich parametry Xiaomi Redmi Note 5 pokrywają się z Redmi 5 Plus, ale już w przypadku Xiaomi Redmi Note 5 Pro trudno znaleźć odpowiednika.

Model ten posiadać ma bowiem 5,7-calowy (lub 5,9-calowy) wyświetlacz 18:9 Full HD+, a także procesor Qualcomm Snapdragon 636 i 4 GB lub 6 GB RAM, w zależności do wersji. Dodatkowo wymienia się podwójną kamerę główną 12 Mpix + 5 Mpix, frontową kamerę 20 Mpix i baterię 4000 mAh.

Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Źródło: Xiaomi India

Odsłon: 4255 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Zobacz podobne

 1. Silver
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2018-02-12 17:29

  Rzekłbym, że nVidia ani AMD nie wydawali takich kotletów jak Xiaomi ostatnio. Zwykły Redmi Note 5 powinien być oparty SD 636 zaś Pro 660 bądź nawet 670.

  Skomentuj

 2. Fiona
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-02-12 21:35

  Oj czyżby początek sodówki u nich ?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!