Na topie

Zestaw z konsolą Xbox One S i grą Anthem dostępny na premierę

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Microsoft przygotował ciekawą ofertę dla rozglądających się za nową konsolą. Zwłaszcza dla tych, którzy jednocześnie przymierzają się do nadchodzącej produkcji studia BioWare.

  • Zestaw z konsolą Xbox One S i grą Anthem dostępny na premierę
A A

Do premiery Anthem pozostały nieco ponad dwa tygodnie. Jeśli ktoś bierze pod uwagę zabawę z tym tytułem, a jednocześnie nosił się z zamiarem zakupu konsoli to być może zainteresuje się propozycją przygotowaną przez Microsoft.

Już wkrótce w sprzedaży wyląduje zestaw z konsolą Xbox One S i grą Anthem. Precyzując, będzie on zawierał konsolę Xbox One S z dyskiem twardym o pojemności 1 TB, bezprzewodowy kontroler, grę Anthem Edycja Legionu Świtu w wersji cyfrowej do pobrania, 1-miesieczny abonament Xbox Game Pass, 1-miesięczny abonament Xbox Live Gold oraz 1-miesięczny abonament EA Access.

Tak prezentujący się zestaw będzie dostępny w sprzedaży od 22 lutego, a więc od dnia premiery samej gry. Zainteresowani powinni przygotować się na wydatek wynoszący 1 299 złotych.


Przypomnijmy, że Anthem trafi także na dwie inne platformy sprzętowe - PC oraz PlayStation 4.

Źródło: Microsoft, Anthem Game

Odsłon: 6821 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij
  1. szymcio30
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2019-02-05 19:45

    Oczywiście dla tych co chcą tanio grać aczkolwiek. Aczkolwiek ta gra ma kiepską optymalizację. Rozdzielczość 900p i spadki do 23 fps tyle Xobx S jest wstanie zrobić. Nawet najmocniejsza konsola Xbox X nie potrafi utrzymać stałych 30 fps w 4k

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-07 00:55

      nie ma co porownywac jeszcze bety do release.
      Wyjdzie to sie zweryfikuje.

      Skomentuj

  2. musslik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-05 21:21

    Zalatuje Halo

    Skomentuj

  3. q3aki
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-06 07:51

    no to ciekawi mnie jak na xone s bedzie to hulac..:) aaa kolega wyzej juz napisal..:)

    Skomentuj

    1. gameforever
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2019-02-06 08:02

      weź pod uwagę, że używany one s kosztuję + - 500-600zł. ;) teraz spróbuj kupić peceta za taką kwotę na którym odpalisz Anthem :D
      co jak co za 500zł to samą grafikę kupisz i to nie za wysokich lotów
      myśleć!!!! liczyć!!! dzieciaki kur... czego Was w tych gimbazach uczą, to jest prosta matma, MYŚLEĆ!!!!

      Skomentuj

      1. q3aki
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-02-06 12:40

        na moim xbox'ie wlasnie tak jak kolega pisal. Widze ewidentnie, ze problem z mysleniem ma tu kto inny

        Skomentuj

    2. gameforever
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2019-02-06 11:56

      idąc dalej z tematem, wrzuć screena jak to śmiga :D na Twoim sprzęcie bo mam wrażenie, że kolejny znawca jakie to konsole słabe, ale pecet w domu do pasjansa :D
      także zapodaj konfiga pośmiejemy się razem

      Skomentuj

        1. gameforever
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2019-02-06 16:08

          dla Ciebie Panie Krzysiu, za młodu jesteś jeszcze żebyśmy sobie tutaj na Ty lecieli
          idąc dalej patrząc na to jak giera chodzi na xboxie, bez sensu komentarze, chodzi tak jak powinna na sprzęcie za 600zł, odpalcie to na swoich maszynach za 2000 to się zdziwicie ;)

          Skomentuj

  4. pallafar
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-02-06 19:43

    Mam nadzieje ze wypuszcza taki pakiet z xbox one x bo na tej "s"ce to bedzie bieda.

    Skomentuj

  5. Kokolina
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-06 08:10

    Mam samą grę z media expert I gra mi się z przyjemnością