Na topie

Zestaw z konsolą Xbox One S i grą Anthem dostępny na premierę

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Microsoft przygotował ciekawą ofertę dla rozglądających się za nową konsolą. Zwłaszcza dla tych, którzy jednocześnie przymierzają się do nadchodzącej produkcji studia BioWare.

  • Zestaw z konsolą Xbox One S i grą Anthem dostępny na premierę
A A

Do premiery Anthem pozostały nieco ponad dwa tygodnie. Jeśli ktoś bierze pod uwagę zabawę z tym tytułem, a jednocześnie nosił się z zamiarem zakupu konsoli to być może zainteresuje się propozycją przygotowaną przez Microsoft.

Już wkrótce w sprzedaży wyląduje zestaw z konsolą Xbox One S i grą Anthem. Precyzując, będzie on zawierał konsolę Xbox One S z dyskiem twardym o pojemności 1 TB, bezprzewodowy kontroler, grę Anthem Edycja Legionu Świtu w wersji cyfrowej do pobrania, 1-miesieczny abonament Xbox Game Pass, 1-miesięczny abonament Xbox Live Gold oraz 1-miesięczny abonament EA Access.

Tak prezentujący się zestaw będzie dostępny w sprzedaży od 22 lutego, a więc od dnia premiery samej gry. Zainteresowani powinni przygotować się na wydatek wynoszący 1 299 złotych.


Przypomnijmy, że Anthem trafi także na dwie inne platformy sprzętowe - PC oraz PlayStation 4.

Źródło: Microsoft, Anthem Game

Odsłon: 6488 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
  1. szymcio30
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2019-02-05 19:45

    Oczywiście dla tych co chcą tanio grać aczkolwiek. Aczkolwiek ta gra ma kiepską optymalizację. Rozdzielczość 900p i spadki do 23 fps tyle Xobx S jest wstanie zrobić. Nawet najmocniejsza konsola Xbox X nie potrafi utrzymać stałych 30 fps w 4k

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-07 00:55

      nie ma co porownywac jeszcze bety do release.
      Wyjdzie to sie zweryfikuje.

      Skomentuj

  2. musslik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-05 21:21

    Zalatuje Halo

    Skomentuj

  3. q3aki
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-06 07:51

    no to ciekawi mnie jak na xone s bedzie to hulac..:) aaa kolega wyzej juz napisal..:)

    Skomentuj

    1. gameforever
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2019-02-06 08:02

      weź pod uwagę, że używany one s kosztuję + - 500-600zł. ;) teraz spróbuj kupić peceta za taką kwotę na którym odpalisz Anthem :D
      co jak co za 500zł to samą grafikę kupisz i to nie za wysokich lotów
      myśleć!!!! liczyć!!! dzieciaki kur... czego Was w tych gimbazach uczą, to jest prosta matma, MYŚLEĆ!!!!

      Skomentuj

      1. q3aki
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-02-06 12:40

        na moim xbox'ie wlasnie tak jak kolega pisal. Widze ewidentnie, ze problem z mysleniem ma tu kto inny

        Skomentuj

    2. gameforever
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2019-02-06 11:56

      idąc dalej z tematem, wrzuć screena jak to śmiga :D na Twoim sprzęcie bo mam wrażenie, że kolejny znawca jakie to konsole słabe, ale pecet w domu do pasjansa :D
      także zapodaj konfiga pośmiejemy się razem

      Skomentuj

      1. JanuszJestem
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-02-06 12:25

        Krzysiu - przestań wszczynać te wojenki. Ten xbox nawet jakby był dodawany do płatków śniadaniowych to przy tej grze to żadne granie. Gra jest bardzo ładna ale też wymaga mocnego sprzętu. Granie w nową dynamiczną grę, która wygląda jak tytuły sprzed 15 lat i do tego chodzi z płynnością prezentacji power pointa to nie jest nic przyjemnego. Konsole nie są złe, a w tym wypadku to jak dodawanie przyczepki do ferrari.

        Skomentuj

        1. gameforever
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2019-02-06 16:08

          dla Ciebie Panie Krzysiu, za młodu jesteś jeszcze żebyśmy sobie tutaj na Ty lecieli
          idąc dalej patrząc na to jak giera chodzi na xboxie, bez sensu komentarze, chodzi tak jak powinna na sprzęcie za 600zł, odpalcie to na swoich maszynach za 2000 to się zdziwicie ;)

          Skomentuj

          1. JanuszJestem
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2019-02-06 16:48

            Chodzi tragicznie. Jakby ustawienia graficzne były tak rozbudowane, żeby można było je na PC tak bardzo okroić jak to jest zrobione pod tego xboxa to działałoby równie "dobrze".

            Wydawanie takiej gry na starego iksklocka i cięcie jej żeby jakkolwiek poszła, to jest parodia, a nie przyjemność z rozgrywki. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że fiat 126p to bardzo wygodny 4 miejscowy samochód. No może i wejdą tam 4 osoby a silnik z wielkim trudem ruszy to z miejsca, ale ciężko to nazwać wygodnym środkiem podróży. Pewnie, że jest tańszy od wielu innych, ale nie ma co się oszukiwać, że za te pieniądze dostaniemy coś sensownego.

            A ty widzę notorycznie próbujesz wybielać rzeczywistość i kreujesz te najtańsze wersje konsol na jakieś świetne urządzenia, gdzie nawet nowsze dużo mocjniejsze ich wersje średnio sobie radzą.

            Typowa cebula od ciebie bije - byle dużo i tanio, jakość nieważna. Naprzekór wszystkiemu będzie udawać, żeś zrobił deal życia kupując tonę gunwa, bo dawali pół darmo.

            PS. Jestem od ciebie starszy Krzysiu - niewiele, ale zawsze.
            PS2. Chciałbym zobaczyć jak ludzie zasypiają z padem w ręce czekając na loading pomiędzy lokacjami.

            Skomentuj

  4. pallafar
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-02-06 19:43

    Mam nadzieje ze wypuszcza taki pakiet z xbox one x bo na tej "s"ce to bedzie bieda.