Gry

Zestaw z konsolą Xbox One S i grą Anthem dostępny na premierę

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2019-02-05

Microsoft przygotował ciekawą ofertę dla rozglądających się za nową konsolą. Zwłaszcza dla tych, którzy jednocześnie przymierzają się do nadchodzącej produkcji studia BioWare.

Do premiery Anthem pozostały nieco ponad dwa tygodnie. Jeśli ktoś bierze pod uwagę zabawę z tym tytułem, a jednocześnie nosił się z zamiarem zakupu konsoli to być może zainteresuje się propozycją przygotowaną przez Microsoft.

Już wkrótce w sprzedaży wyląduje zestaw z konsolą Xbox One S i grą Anthem. Precyzując, będzie on zawierał konsolę Xbox One S z dyskiem twardym o pojemności 1 TB, bezprzewodowy kontroler, grę Anthem Edycja Legionu Świtu w wersji cyfrowej do pobrania, 1-miesieczny abonament Xbox Game Pass, 1-miesięczny abonament Xbox Live Gold oraz 1-miesięczny abonament EA Access.

Tak prezentujący się zestaw będzie dostępny w sprzedaży od 22 lutego, a więc od dnia premiery samej gry. Zainteresowani powinni przygotować się na wydatek wynoszący 1 299 złotych.


Przypomnijmy, że Anthem trafi także na dwie inne platformy sprzętowe - PC oraz PlayStation 4.

Źródło: Microsoft, Anthem Game

marketplace
avatar
Dodaj
 • avatar
  Mam nadzieje ze wypuszcza taki pakiet z xbox one x bo na tej "s"ce to bedzie bieda.
 • avatar
  Zalatuje Halo
 • avatar
  Oczywiście dla tych co chcą tanio grać aczkolwiek. Aczkolwiek ta gra ma kiepską optymalizację. Rozdzielczość 900p i spadki do 23 fps tyle Xobx S jest wstanie zrobić. Nawet najmocniejsza konsola Xbox X nie potrafi utrzymać stałych 30 fps w 4k
  Zaloguj się
  -4
 • avatar
  no to ciekawi mnie jak na xone s bedzie to hulac..:) aaa kolega wyzej juz napisal..:)
  Zaloguj się
 • avatar
  Mam samą grę z media expert I gra mi się z przyjemnością