Na topie

Znamy datę premiery kolejnego flagowego smartfona

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Asus ZenFone Kiedy premiera Producenci: ASUS

Jeszcze w tym miesiącu Asus zaprezentuje smartfony z linii ZenFone 4. Spodziewać możemy się nawet 4 modeli.

 • Znamy datę premiery kolejnego flagowego smartfona
A A

Większość producentów zaprezentowała już flagowe smartfony na ten rok. Kilka premier jednak jeszcze przed nami, chociażby z uwagi na plany firmy Asus, która przygotowuje się do prezentacji ZenFone'a 4.

W ostatnim czasie spekulowano, że jest ona już naprawdę blisko i rzeczywiście długo czekać nie będziemy. Producent rozpoczyna wysyłkę zaproszeń na konferencję, która odbędzie się 19 sierpnia i powinna być naprawdę owocna.

ZenFone 4

Wszystko wskazuje bowiem na to, że zobaczymy nie jednego, ale kilka smartfonów. ZenFone 4 doczekać ma się towarzystwa w postaci przynajmniej trzech innych modeli - ZenFone'a 4 Pro, ZenFone'a 4 Selfie oraz ZenFone 4V.

Nieoficjalne doniesienia skupiały się głównie na specyfikacji ZenFone'a 4 Pro. Obejmować ma ona procesor Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB RAM, 64 GB rozszerzalnej przestrzeni na dane oraz podwójna kamerę główną.

ZenFone 4 Pro
tak (podobno) prezentować będzie się ZenFone 4 Pro

Ostatni z wymienionych elementów pojawić może się zresztą we wszystkich modelach. Podobnie jak system Android 7.1.1 Nougat.

Źródło: Asus, DDay.it

Odsłon: 4036 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. mariusek
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-08-02 13:43

  Może wreszcie coś poprawią w kwestii niezawodności. Do tej pory prawie wszystkie sprzedane prze mnie Zenfony lądowały w serwisie. Sam serwis też wcale nie lepszy, bo niektóre wracały jeszcze bardziej popsute.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!