Na topie

Znamy datę premiery LG V40 ThinQ

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Kiedy premiera Producenci: LG

LG V40 ThinQ zostanie zaprezentowany za 3 tygodnie. Konferencja prasowa odbędzie się 4 października w LG Science Park.

 • Znamy datę premiery LG V40 ThinQ
A A

LG nie robi sobie wiele z premiery nowych iPhone'ów. W natłoku informacji na ich temat dostrzec można wzmianki o zaproszeniach na konferencję prasową koreańskiego producenta. Warto będzie ją śledzić.

Zaprezentowany zostanie bowiem LG V40 ThinQ, a więc wedle wszelkiego prawdopodobieństwa najciekawszy i najbardziej zaawansowany z tegorocznych smartfonów LG. Konferencja prasowa odbędzie się 4 października w LG Science Park.

Zaproszeniom towarzyszy krótki materiał wideo. Nie mówi on wprawdzie niczego wprost, ale sugeruje, iż mocno akcentowane będą tutaj możliwości fotograficzne. Większość obserwatorów pozostaje zgodna co do tego, iż LG V40 ThinQ zostanie wyposażony w potrójny aparat główny. O jego możliwej konfiguracji pisaliśmy już jakiś czas temu.


LG V40 ThinQ powinien cechować się przy tym 6,4-calowym wyświetlaczem OLED (niestety najpewniej z nochtem), procesorem Qualcomm Snapdragon 845 i 6 GB RAM. Warstwa audio będzie natomiast reklamowana przetwornikiem Hi-Fi Quad DAC i głośnikiem Boombox, który pojawił się już w LG G7 ThinQ.

Październik zapowiada się w związku z tym coraz ciekawiej. Na ten sam miesiąc premiery swoich nowych smartfonów planują też firmy Google, Huawei i OnePlus.

Źródło: LG

Odsłon: 2961 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Smartfony w marketplace

 1. ahael
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-09-14 10:41

  Jestem ciekaw tych 3ech obiektywów. Oby nie był taki klops jak z P20 Pro, że pomimo 3ech rezultat jest znany (nie patrzę na wynik DxOMark bo to niezbyt dobry wyznacznik i mało wiarygodny). Dla mnie od lat Samsung był wyznacznikiem mobilnej fotografii, a także dołączył do tego grona Google.

  Skomentuj

 2. Legiu
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-09-14 19:02

  Peeeewnie 6,4"... zaraz na plecy sobie będziemy telefony zarzucać =,=

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!