Na topie

Znamy datę premiery Sniper Elite V2 Remastered

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Sniper Elite V2 Remastered zostanie oddany w ręce graczy już 14 maja. Twórcy zaprezentowali materiał wideo prezentujący różnice graficzne pomiędzy oryginalną i nową wersją gry.

  • Znamy datę premiery Sniper Elite V2 Remastered
A A

W zeszłym miesiącu potwierdzono, iż nadciągają 4 gry z serii Sniper Elite. Jedna z nich to Sniper Elite V2 Remastered, na temat którego ujawniono bardzo istotną informację.

Początkowo twórcy zdradzili jedynie tyle, że Sniper Elite V2 Remastered zadebiutuje w tym roku. Teraz doprecyzowali, iż stanie się to już 14 maja. Na premierę mogą nastawiać się posiadacze PC oraz konsol PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Jednocześnie doczekaliśmy się nowego materiału wideo. Skupia się on na zaprezentowaniu różnić graficznych pomiędzy oryginalną i nową wersją gry. Przypomnijmy, że ta pierwsza debiutowała w 2012 roku.


Warto dodać, że Sniper Elite V2 Remastered będzie składał się nie tylko z podstawowej wersji gry, ale również z wydanych do niej dodatków. Poza zmianami wizualnymi twórcy oddadzą do dyspozycji graczy dodatkowo tryb fotograficzny oraz nowe grywalne postacie.

Źródło: Rebellion

Odsłon: 4185 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij
  1. chrisplbw
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2019-04-10 09:45

    Brakuje istotnego info: dla posiadaczy normalnej wersji przewidziany opcje upgrade na Steam za 35 PLN.

    Skomentuj

    1. tad111
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-04-10 11:39

      Dokładnie to za 35,99 PLN. Dzięki za info.

      Skomentuj

  2. KENJI512
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-04-10 10:07

    "V2 Remastered' Co to jest :D

    Czekam na 8 odsłonę popularnych gier "V4 hiper remastered redone redux reshaded" + DLC texture pack + DLC sounds HD

    Skomentuj

    1. tad111
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2019-04-10 11:37

      Błędnie odczytujesz nazwę gry, V2 jest w nazwie od początku istnienia gry i nie oznacza wersji 2.
      Jest to 2 część gry, fabuła gry rozgrywa się w czasie II wojny światowej i V2 jest nawiązaniem do rakiety V2, która zresztą pojawia się w samej grze.

      Skomentuj

  3. xxx.514
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-04-10 10:50

    A czy wreszcie będzie można położyć się na schodach i czołgać powolutku po nich, czy dalej będzie się kierowało agentem specjalnej troski o drewnianej konstrukcji oraz czy przeciwnicy będą widoczni z większej odległości niż 50m?

    Skomentuj

    1. chrisplbw
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-04-10 12:36

      Może jeszcze ponarzekasz, że ktoś z 1km trafi Cię w głowę kiedy leżysz za kamieniem, bo balistyka i wiatr ustawiona na max.

      Skomentuj

      1. xxx.514
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-04-14 18:23

        Co to znaczy balistyka i wiatr ustawione na max? To jest binarne - albo jest albo nie ma, jak niby ma działać balistyka na 33%? Pocisk leci normalnie przez 33% odległości, a potem mu się odechciewa i zatrzymuje się w powietrzu? Co prawda to nie jest symulator typu ARMA, ale jak się gra snajperem to się ma oczy dookoła głowy - albo wykryjesz przeciwnika pierwszy, albo jesteś martwy. Czemu poruszyłem temat kładzenia się na schodach? W pierwszej części było to możliwe i pozwalało na większe możliwości podejścia i likwidacji przeciwnika nie będąc zauważonym wcale bądź z katastrofalnym dla AI opóźnieniem, czego w późniejszych częściach już nie ma, a czego moim zdaniem najbardziej brakuje; ot i cała historyja.

        Skomentuj

  4. miedzianek
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2019-04-10 12:45

    Matko, moda na remastery dalej trwa...odcinanie kuponów, zajęli by się nową grą, a nie idą na łatwiznę...

    Skomentuj

    1. dziks
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-04-10 15:39

      osobiscie wole odswiezonego hita od kolejnego klopsa. Jestem zwolennikiem dopieszczania starych dobrych tytulow, bo sam gram w wiele takich "dinozaurow". No ale ja sie urodzilem gleboko w poprzednim millenium, wiec moge miec inne podejscie do tematu od mlodziezy.

      Skomentuj Historia edycji

      1. Kropeczka
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-04-11 06:45

        jestem za pod warunkiem że ulepsza cię cała grę, a nie tylko podmienia paczkę z teksturami....

        Skomentuj

      2. miedzianek
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2019-04-11 10:17

        też wolę remaster starej gry od nowego crapa. Ale samo podbicie tekstur to skok na kasę, jak pan @UP zauważył.

        Skomentuj

  5. Dean_14
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-04-10 20:40

    W ramach remastera mogliby poprawić AI przeciwnika na najwyższym poziomie trudności.
    Obecnie wygląda to jak gra przeciwko komuś kto ma włączone wszystkie niedozwolone wspomagacze w tego typu grach.

    Skomentuj

  6. Kropeczka
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-04-11 06:43

    A jest szansa na odświeżoną wersję pasjansa z win 95 ???

    A juz poważniej: siedzi sobie taki odpowiednik polskiego januszka na wysokim stanowisku. Dostaje walizkę szmalu co miesiąc. I teraz jak ma podjąć ryzyko wydania nowej gry - albo sława i kasa, albo poszedł won. Lub odświeżyć hit z przed lat - pewny, mały ale zysk - co wybierze ??????

    Co samo mamy z filmami.....

    Skomentuj

    1. człowiek-taboret
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-04-11 09:35

      Ależ zazdrość się z ciebie wylewa. Ciekawe co ty byś robiła jeżeli ktoś by się odważył dać ci coś ważniejszego do zrobienia niż ugotowanie ziemniaków na obiad. Każdy ze swojego stołka taki znawca i ekspert. Tylko ciekawe dlaczego to nie ty dostajesz walizki szmalu co miesiąc i nie podejmujesz finansowych decyzji na setki tysięcy.

      Skomentuj Historia edycji

      1. Kropeczka
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-04-11 13:39

        Już ulżyłeś sobie ??? Poza chamstwem masz jeszcze coś do objawienia światu ??? To pytanie retoryczne....

        Skąd się tacy biorą ??? Nie, nie chcę wiedzieć.

        Skomentuj

        1. człowiek-taboret
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2019-04-11 14:43

          Więcej znaków zapytania!!!!1111!!1!!oneone!

          Poza biadoleniem w necie nic nie masz do powiedzenia. Co raz prawisz o "januszach" i o tym jak co powinno być. Cwaniak w necie - p... w świecie.