Na topie

Znamy wymagania sprzętowe Wolfenstein II: The New Colossus

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Premiera Wolfenstein II: The New Colossus już 27 października. Jakiego komputera potrzeba będzie do komfortowej zabawy?

  • Znamy wymagania sprzętowe Wolfenstein II: The New Colossus
A A

Wiemy, że wielu z Was ma w planach sięgnięcie po Wolfenstein II: The New Colossus. Jeśli myślicie o wersji PC, najnowsze informacje powinny Was zainteresować.

Bethesda przedstawiła bowiem ostateczne wymagania sprzętowe gry. Zanim do nich przejdziemy, warto wspomnieć, że Wolfenstein II: The New Colossus bazuje na silniku id Tech 6. W ustawieniach pojawić ma się wiele opcji graficznych, nie zabraknie też wsparcia dla Vulkan API.

Jeśli chodzi już o przedstawione konfiguracje, ta minimalna pozwalać ma na zabawę w rozdzielczości 720p i niskich ustawieniach, a zalecana w 1080p i wysokich ustawieniach. W obydwu przypadkach mowa o 60 klatkach na sekundę.

Konfiguracja minimalna „Can I Play, Daddy?”:

  • system operacyjny: Windows 7, 8.1, 10 (64-bit) 
  • procesor: Intel Core i7-3770 / AMD FX-8350 lub lepszy
  • karta graficzna: Nvidia GTX 770 4GB / AMD Radeon R9 290 4GB lub lepsza
  • 8 GB RAM
  • 55 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Konfiguracja zalecana „I Am Death Incarnate”:

  • system operacyjny: Windows 7, 8.1, 10 (64-bit) 
  • procesor: Intel Core i7-4770 / AMD FX-9370 lub lepszy
  • karta graficzna: Nvidia GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 470 4GB lub lepsza
  • 16 GB RAM
  • 55 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Przypominamy, że premiera Wolfenstein II: The New Colossus już 27 października. Gra trafi nie tylko na PC, ale również na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: dsogaming

Odsłon: 3782 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij

Zobacz podobne

    1. sambaverde
      Oceń komentarz:

      13    

      Opublikowano: 2017-10-24 11:23

      Ciekawe ilu konsolowców musi dokonać wymiany konsoli, TV oraz licencji na nową wersję gry, żeby cieszyć się PRAWDZIWYM 4K a nie podbijanym do 4K zamiennikiem? :)

      A tak... nie ma na rynku konsol, które pociągną 4K... No cóż... może w przyszłym roku coś się pokaże? :)

      Tak swoją drogą, to te uszczypliwe komentarze piszesz za pomocą swojej "tylko wkładam płytkę, pyk i działa" PS4, czy musiałeś do tego wydać kolejne pieniądze na PC? Ile to razem kosztowało? :)

      Skomentuj

    2. Dzonzi
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-10-24 12:04

      Przecież jak ktoś ma PC do 4K do W3 to nie musi nic modernizować.

      Skomentuj

    3. KORGAN
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2017-10-24 12:44

      Tak późno lekcje dzisiaj masz?

      Skomentuj

    4. interceptor
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-10-24 13:21

      Jakieś kompleksy?

      Nie potrzebuję 60fps ani 4K ani FHD. Zapewne "na biednie" bez wydawania kasy ale jest mi z tym bardzo dobrze :)

      Skomentuj Historia edycji

    5. Sander Cohen
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-10-24 17:34

      Po pierwsze stul dziob bo nie robisz nic oprocz prowokowania kolejnej wojny, chyba ze jestes juz tak przesiakniety nienawiscia ze sam masz komputer a podajesz sie za konsolowca zeby narobic tylko smrodu.
      A moze sam nie masz na czym grac bo twoj Intel GMA nie ciagnie nic procz pasjansa i musisz odreagowac... A ani na nowego kompa ani na konsole mamusia nie da. Tak czy siak zal mi Cie.

      Skomentuj

      1. Sander Cohen
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-10-24 17:34

        @Console Gaming King

        Skomentuj

    1. Sander Cohen
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-10-24 17:41

      Smiecia to Ty widzisz jak w lustro patrzysz prowokatorze obsr.ny. Idz juz tej mamie po zakupy bo biedna obiadu nie moze Ci ugotowac bo tym jak zabrales jej rente i na gry wydajesz. Skad wiem? Wielu takich kmiotkow jak Ty w zyciu widzialem i nie jednemu za prace podziekowalem. Krzyczy, krzyczy, a gow.o umie i robi. Do kamieniolomu.

      Skomentuj

  1. KORGAN
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-10-24 12:42

    Pamięci podrożały i to znacznie to teraz gry potrzebuja (niby) 16gb ram. Tak żeby "Janusz" pobiegl do sklepu i kupił pamięci. Procesor jak zwykle i7 :D

    Skomentuj

  2. Mighn
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-10-24 12:50

    No to sobie pograłem jak stary :(

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-10-24 13:45

      wymagania raczej ma srednie, chyba ze o cos innego chodzi

      Skomentuj

      1. mjwhite
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-10-24 14:08

        rozrzut między minimalnymi a zalecanymi też raczej niewielki 3770->4770 r9-290->rx-470

        Skomentuj

      2. Mighn
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-10-25 00:08

        Wiedzmina III, Dishonored II i Andromedę mój komp jeszcze jakoś pociągną, ale jeśli tu takie minimum wwalili, to obejdę się smakiem najwyżej - chyba, że znowu ostro zawyżone.... zresztą masz w profilu mojego kompa :P

        Skomentuj Historia edycji

    2. Michał 06
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-10-24 21:29

      Wymagania minimalne zaczynają się od i7 :(

      Skomentuj

  3. Jayou
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-10-24 14:06

    Coś mi tu nie pasuje. Czy aż taka jest różnica między ustawieniami by spełniając minimalne można było grać w 720p na niskich a zalecane w 1080p na wysokich?
    Mam I7 4790K, 16 GB RAM i kartę Asus Radeon R9 290 D CU II OC. Chyba, że zawyżają wymagania.