Na topie

Zombie naziści w Call of Duty: WWII

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

W Call of Duty: WWII nie zabraknie opcji zabawy w kooperacji. Trzeba będzie stawić w niej czoła hordom nieumarłych.

 • Zombie naziści w Call of Duty: WWII
A A

Wydaje się, że zapowiedź Call of Duty: WWII spotkała się z jeszcze cieplejszym przyjęciem niż miało to miejsce w przypadku kilku poprzednich odsłon serii. Wreszcie zdecydowano się na powrót do przeszłości. Mimo akcji osadzonej w czasach II wojny światowej nie zabraknie zombie.

Nieumarłym poświęcony będzie oczywiście osobny tryb rozgrywki - Zombie naziści. Ostatnio w sieci pojawiły się fragmenty zapowiadającego go materiału wideo, teraz zwiastun zobaczyć można już w pełnej krasie.

Tryb Zombie naziści będzie mógł liczyć na oddzielną linię fabularną. W tym przypadku cała historia rozgrywać ma się w bawarskiej wiosce Mittelburg. Rozgrywka nastawiona jest na kooperację dla maksymalnie 4 graczy.

„Studio Sledgehammer Games przedstawia nowy, unikalny i przerażający tryb współpracy dostępny w Call of Duty: WWII Zombie naziści. Gracze wyruszą w przerażającą podróż przez zasypaną śniegiem bawarską wioskę Mittelburg, próbując odzyskać bezcenne dzieła sztuki skradzione przez nazistów podczas II wojny światowej. Odkryją przy tym, że wioska skrywa niewyobrażalną, potworną tajemnicę, która może zagrozić całemu światu. W tym horrorze o zombie nic nie jest takie, jak się wydaje, a złowieszcza historia o niepokonanej armii nieumarłych nazistów zaskakuje zwrotami akcji.”


Źródło: Call of Duty

Odsłon: 3431 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Michał 06
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-21 11:03

  Jakoś te zombi (które będą chyba wrzucać w każdej odsłonie cod-a) nie straszne :D

  Skomentuj

  1. dragoniczny
   Oceń komentarz:

   3    

   Opublikowano: 2017-07-21 12:37

   W Niemczech będzie i tak pewnie powszechna cenzura nazistowskich symboli i nazw w grze.

   Skomentuj

 2. Michał 06
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-21 21:01

  A wiecie dlaczego książki o hitlerze są zakazane w europie, żeby ludzie czytając nie dostrzegli powiązań z unią europejską :) Autentyk!

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!