Na topie

Zotac na targach CES 2018 - nowe Mini PC i akcesoria dla graczy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Komputery

Kategoria: Komputery Peryferia Tematyka: CES 2018 mini-PC Producenci: Zotac

Producent kontynuuje ofensywę na rynku mini-PC, ale oprócz tego coraz pewniej wchodzi na rynek gamingowy. Co można zobaczyć na targach CES 2018?

  • Zotac na targach CES 2018 - nowe Mini PC i akcesoria dla graczy
A A

W Las Vegas właśnie trwają targi CES 2018, a więc jedna z najważniejszych imprez poświęconych elektronice użytkowej. Na imprezie nie mogło zabraknąć firmy Zotac, która zaprezentowała nową linię miniaturowych komputerów z serii ZBOX Mini PC wraz z nowymi akcesoriami Zotac Gaming.

Modele ZBOX Mini PC znalazły zastosowano w pasywnie chłodzonych komputerkach z serii C. Nowe modele zostały udoskonalone za sprawą całkowicie nowej konstrukcji obudowy, a także dzięki zastosowaniu znacznie bardziej wydajnego, a mimo to, cichego systemu chłodzenia. Maszyna charakteryzuje się też niewielkim poborem mocy, rzędu 25 W i oferuje użytkownikom pełen wachlarz różnorodnych złączy umożliwiających dostosowanie podłączanych urządzeń peryferyjnych do własnych potrzeb.

Zotac na CES 2018

Producent przygotował też pierwsze na świecie Mini PC wyposażone w profesjonalne karty graficzne Nvidia Quadro - w maszynach tych znalazły się nowe modele z generacji Pascal, począwszy od modeli P1000, P3000, aż po karty z serii P5000. Wysoka wydajność w profesjonalnych zastosowaniach podkreślona została elegancką i kompaktową obudową komputera. W ten sposób profesjonalni, kreatywni użytkownicy oraz inżynierowie mogą w pełni cieszyć się przenośną stacją roboczą.

Zotac na CES 2018

To jednak nie koniec nowości, bo na stoisku producenta można zobaczyć akcesoria gamingowe. Zestaw słuchawkowy Zotac Gaming korzysta z 50-milimetrowych głośników zgodnych z systemem wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 Dolby Surround, a kontroler Zotac Gaming Gamepad korzysta z technologii Bluetooth i jest kompatybilny z komputerami PC, sprzętem pracującym pod kontrolą systemu Androidem oraz nową konsolą Nintendo Switch.

Źródło: Zotac

Odsłon: 2960 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!