Na topie

Rockstar Games pokazuje jeszcze jeden zwiastun GTA V w wersji PC

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Grand Theft Auto Zwiastuny gier Producenci: Rockstar

Wygląda na to, że wreszcie doczekamy się szczęśliwego finału telenoweli związanej z debiutem Grand Theft Auto V na PC.

GTA V gra

AA

Wygląda na to, że wreszcie doczekamy się szczęśliwego finału telenoweli związanej z debiutem Grand Theft Auto V na PC. Rockstar Games w ostatnich dniach wyraźnie to potwierdza.

W zeszłym tygodniu opublikowało kilkanaście screenów z komputerowej wersji gry, a wczoraj mieliśmy okazję rzucić okiem na coś jeszcze ciekawszego, a mianowicie zwiastun w 60 klatkach na sekundę. Okazuje się, że producent nie zamierza zwalniać tempa.

Opublikowane zostało bowiem nowe wideo. Tym razem skupiono się na sieciowej odsłonie gry i kooperacyjnym trybie Napady, który na PC dostępny będzie od dnia premiery. O tej również przypomniano i na szczęście cały czas mówimy o 14 kwietnia.


Źródło: rockstargames, gamepur

Grand Theft Auto V (PC)

Cena od 169.00 do 169.00

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 10686 Skomentuj newsa
Komentarze

63

Udostępnij
  1. B_M84
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2015-04-03 19:44

    fajny zwiastun, dużo akcji w przeciwieństwie do tego ostatniego

    Skomentuj

    1. OMGTKKYB
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-04-03 20:06

      Tak właściwie to trailer był pełen akcji, tylko zwolnione tempo i masa urywek słabo wyszło.

      Skomentuj

  2. kosmita
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2015-04-03 19:48

    Chetnie bym zobaczyl cos z gamepleya

    Skomentuj

    1. Lightning
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-04-03 22:08

      Jeszcze tylko 11 dni ;)

      Skomentuj

        1. Lightning
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2015-04-04 06:46

          Ja mimo wszystko czekam na oryginał. Mam dość wolne łącze i na pewno nie chciałoby mi się ściągać kilkudziesięciu GB z grą.
          Może i jestem "zacofany" ale lubię pudełkowe wersje gier.

          Zresztą chętnie pobawię się w sieci z innymi graczami, choć najpierw skupię się na przejściu wątku fabularnego.

          Skomentuj

          1. melomonster
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-04 15:40

            Ja też preferuję wersję pudełkową. Mam u siebie specjalną półkę na gry i powoli acz sukcesywnie ją zapełniam. Jednak w przypadku GTA V zdecydowałem się na zakup w przedsprzedaży na steamie, mimo wysokiej ceny, zwyczajnie po to aby mieć grę jak najszybciej (mam w miarę szybkie łącze) a poza tym dorzucono jako gratis 1000000 dolarów do multi i 500000 dolców do trybu single. Ale rozumiem Cię doskonale, to nie "zacofanie" ja też jak kupuję grę to lubię mieć coś fizycznego, coś co mogę postawić na półce.

            Skomentuj

        2. czorcik696
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2015-04-04 08:06

          Pobierać GTA5 to grzych! Najwięcej zabawy jest w multi, a na piracie w multi nie pograsz.

          Skomentuj

          1. melomonster
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-04 15:47

            Sorry że zapytam: a grałeś albo chociaż widziałeś gameplaye z multi? Ja nie grałem w GTA V, nie wiem jak jest z rozmiarem mapy ale z gameplayów wynika że ludzie się świetnie bawią.

            Skomentuj

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-06 10:39

            widac ze nie grales :)

            Skomentuj

        3. Randalf
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-04-04 10:51

          GTA V to jest tytuł z kategorii "Must Have" jest jak Wiedźmin 3 :) Nie widzę najmniejszego sensu pobierać z "zatoki" ;) a jak ktoś był mądry a chce posiadać GTA V to w styczniu na agito.pl była oferta GTA V za 158 zł + przesyłka free. Także da się? da się wytargać Oryginał na PC w dniu premiery za nie dużą sumę. A wydać 160 zł za zmarnowane przynajmniej pół roku życia przed komputerem :D bezcenne :D

          Skomentuj

          1. hasati
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-06 14:11

            160 zł za gre na PC i do tego 2 letnią ?! PZ DIE

            Skomentuj

          2. Randalf
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-07 14:26

            Yyyy a co to za różnica? Gra 2 letnia. Z czego pierwsza wersja gry Konsolowa X360/PS3 grafika słabsza od tej co oferuje XOne/PS4. W dodatku mój drogi tak działa Rynek :) Tego nie zmienisz. To jest Niestety najgorsza cecha polaków. Gry w dniu premiery czy przed nią kosztują po 199.99 zł momentami - Topowe Tytuły mówię. I 160 zł to jest dużo? śmieszny jesteś ;) Po za tym. Mentalność polaków po co wydawać jak można Piracić. Wybacz, ja też nie zarabiam pieniędzy, ale GTA V to jest pierwsza gra, którą kupuje w dniu premiery od przeszło 5 lat :P mogę sobie pozwolić na taki zakup ;) Nikt ci nie każe kupować wszystkich tytułów. Jestem wielkim fanem serii AC. Natomiast z AC4 czekałem, aż stanieje produkt, na Rouga też tak poczekam ;) a GTA V to jest Must Have, z serii gier, które ogrywałem jak byłem młodszy :)

            Skomentuj

  3. DaroBenchmarkPC
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-03 20:12

    Cięgle ciekawi mnie na jakim kompie były robione te zwiastuny :)

    Skomentuj

    1. randallandhopkirk
      Oceń komentarz:

      12    

      Opublikowano: 2015-04-04 00:16

      200 MMX 16MB ram S3 Trio 64 + Voodoo 4MB ;-)

      Skomentuj

      1. melomonster
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-04-04 15:49

        i dysk 1.3 gb seagate :)

        Skomentuj

        1. randallandhopkirk
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-04-05 15:39

          ST225 20MB MFM :-D

          Skomentuj

  4. prime27pl
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-03 20:31

    Dobrze że naprawiali wersje ps4 .

    Skomentuj

      1. Lightning
        Oceń komentarz:

        17    

        Opublikowano: 2015-04-03 22:10

        Fakt, że ktoś nie posiada karty GTX 980 to nie oznacza, że go nie stać na takie GPU.

        Nie musisz sprawdzać mojego profilu - mam GTX 750 Ti.

        Skomentuj

          1. Vakarian
            Oceń komentarz:

            12    

            Opublikowano: 2015-04-04 00:42

            970 jest obecnie najbardziej opłacalną kartą na rynku. Szaleństwem byłoby dopłacać 1000 zł za średnio 10 FPS. równie dobrze możemy iść dalej i "bluzgać" na posiadaczy 980, że nie było ich stać na Titana X. Opanuj trochę trolla, lub zjedz Snicker-sa!

            Skomentuj

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            9    

            Opublikowano: 2015-04-04 08:54

            pierwsza zasada postepowania z trolem brzmi, nie karmic trola.

            Skomentuj

          3. DrathVader
            Oceń komentarz:

            6    

            Opublikowano: 2015-04-04 02:09

            Powiedział posiadacz GTX280. Karta dla buraków, których nie było stać na 295


            ;)

            Skomentuj

          4. Lightning
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2015-04-04 06:51

            Podpisuję się pod słowami kolegów Vakarian i DrathVader. Nawet jeśli ktoś miałby GTX 980 lub TITAN Z to i tak można by napisać "powiedział biedak którego nie stać na SLI".

            GeForce GTX 970 to pod każdym względem świetna karta graficzna. Inżynierowie Nvidii wykonali kawał dobrej roboty projektując tak dobre GPU, a zarząd wycenił ją niesamowicie konkurencyjnie jak na high-end. Szkoda tylko, że marketingowcy spiepszyli sprawę podając (świadomie lub nie) złą specyfikację.

            Dopisek "Ti" nie robi na mnie najmniejszego wrażenia. Chciałem kupić GTX 660, jednak do tej karty musiałbym już dokupić lepszy zasilacz.

            Skomentuj

          5. prime27pl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-04 07:34

            Nie stac to sapiesz co ? Zejdz na ziemie , zarob to kupisz i nie bedziesz pissl bzdur po forach .

            Skomentuj

          6. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-04 08:55

            760tki to rozdaja mopsie.

            Skomentuj

          7. prime27pl
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2015-04-04 09:14

            No to poniżej to juz ludzie ze slamsów .

            Skomentuj

          8. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-04 09:45

            no jak ostatnio wrzucilem bezdomnemu do kubka 750tke to powiedzial ze gunwa nie zbiera

            Skomentuj

          9. prime27pl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-04 09:55

            widziałeś niewdzięcznika :)))))))))

            Skomentuj

          10. Randalf
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2015-04-04 11:00

            Co za żenujące porównanie GPU do samochodu :P Co do aut nie będę się wypowiadał może bo za długo by mi to zajęło tłumaczyć Ci o co chodzi w samochodach :) Co do Kart graficznych to jest jak z Radeonem a nvidią ;D To będziesz po mnie sypał, że chce kupić R9 280X tylko dlatego, że nies tać mnie na GTX 770 - jego rywala?? To chłopcze popatrz na benchmarki i słupki :) Co to za różnica? mamy dopłacać po holendarne sumy za to, aby mieć 10 FPSów więcej i się wszystkim chwalić, że posiadam TOPOWĄ grafę? no masz coś z głową chłopczyku :P Każdy kupuje to na co go stać ;) i to co chcę. Nie ważne czy to Zieloni czy Czerwoni. Nie ważne czy to BMW czy Skoda. Kupujesz to na co cię stać lecz z odpowiednim wyborem ;) 970 widziałem w akcji i wiem co potrafi. Owszem 980 posiada mocniejsza moc obliczeniową lecz..... czy odczujesz to w grze? Każdy szanujący się gracz/informatyk wie, ze płynność w grach występuje przy 24 fps + (no standard na dziś moim zdanie to już nawet prawe 30 klatek) im więcej tym lepiej dla Ciebie. Natomiast przy ilości 50 klatek +.... Robi to jakąś różnicę? Dla mnie to jest wydawanie pieniędzy rzędu tysiąca złotych. Co innego mówimy o przeskoku na mocniejsze grafy ze słabych. A o renderingu oraz pracy graficznej to nikt nie sięga po GeForce tylko Tesle i Quadro :)

            Skomentuj

          11. Vakarian
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-04 11:19

            Najwidoczniej ktoś tutaj jadł g.wno Araba skoro "szajsta" złotówkami na lewo i prawo. Sztuką jest kupić dobrze i tanio! Na tym kończę i posłucham rady, aby nie karmić trolla.

            Skomentuj

          12. prime27pl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-04 11:21

            Następny gangster bez kasy za to z gadka jacy to inni biedacy a on panisko...

            Skomentuj

          13. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-04 11:45

            mam hajs nawet i na 2x 980 bo przy moim zawodzie to mam 980tke w cenie 970tki :D ale jaki jest sens kupic 980tke ktora daje ledwo zauwazalny wzrost wydajnosci wobec 970tki ? Mowie o realnym graniu a nie benchmarkach.
            nie gram w 4k bo do tego to obie te karty sie nie nadaja.

            Skomentuj

          14. BariGT
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-04 14:10

            Najmniej szanowana karta

            Skomentuj

          15. apuk666
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2015-04-04 14:22

            Pewnie dużo fajnych dziewczyn wyrwałeś na tą kartę. Nawet nie wiesz jak mnie rozbawiłeś swoim światopoglądem.

            Skomentuj

          16. prime27pl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-04 18:14

            gey - nie mamy o czym gadać ....kobieta - straszny język jak na dziewczynę ...

            Skomentuj

          17. BariGT
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-04 14:09

            970tka jest oznaka umiejętności liczenia. Kupić 90% wydajności 980tki za połowę jej ceny.
            Jak już trolujesz to chociaż odrób lekcje. Flagową karta jest Titan X

            Skomentuj

          18. MrSzaku
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2015-04-04 14:25

            CPU: Intel Core2 Duo E8400 3,00GHz
            Na co dzień 3941Ghz Do testów 4276Ghz
            karta graficzna: nVidia GeForce 200 GTX 280
            hahahahahaha, mój komputer z 2009 za 2000zł przegonił twój XD A ty piszesz o biedzie z GTX970 która sama jest droższa niż cały twój komputer biedaku.

            Skomentuj

      2. XaRaDaS
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2015-04-04 12:50

        Ot burak się odezwał i cebularz. Nie sztuką jest wydać pieniądze, sztuką jest wydać z głową co najwidoczniej ciężko ci przychodzi.

        Skomentuj

  5. Szymon331
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-03 21:36

    Mnie multi kompletnie nie interesuje ale fajnie ze bedzie. Czekam na premiere ale nie kupie pierwszego dnia. Poczekam na opinie i poczytam o problemach jakie zapewne sie pojawia. Tak bylk z AC Unity, nie ma co sie spieszyc bo tylko popsuje sie obraz dlugo wyczekiwanej gry.

    Skomentuj

    1. Lightning
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-04-03 22:07

      Wydaje mi się, że GTA V tworzy inne studio niż Assassin's Creed Unity ;)

      Jeśli już to można by mieć obawy co do optymalizacji - czy nie powtórzy się sytuacja znana z GTA IV, chociaż chyba po premierze wspomnianego przez Ciebie Assassina i lawinie negatywnych komentarzy na jego temat wszyscy twórcy gier zaczną się przykładać do optymalizacji w obawie, że spotka ich podobna krytyka.

      Skomentuj

    2. Ladros
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-04-03 22:26

      Nie ma takiej opcji moim zdaniem. Długo już tę grę robią, wymagania nie straszą, także musi być całkiem nieźle z optymalizacją, a GTA IV było wieki temu ;)

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-04-04 11:53

        tą gre od dawna maja juz zrobiona. Kwestia wydania wiaze sie ze zwiekszeniem dochodu. Podobnie wyglada kwestia przekladania premiery.

        Skomentuj

  6. Varso
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2015-04-03 22:05

    Eeee

    We've detected that your device or browser does not support this HTML5 format video. Please watch on the most recent generation device and browser.

    Skomentuj

    1. Lightning
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-04-03 22:07

      https://www.youtube.com/watch?v=U4lWSh3cSww

      Nie powinno być problemów ;)

      Skomentuj

        1. Lightning
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-04-04 06:53

          Nie sądzę, aby kolega Varso korzystał z jakiejś niesamowicie kiepskiej przeglądarki, chociaż ewentualną zmianę (lub aktualizację) zawsze można rozważyć.

          Skomentuj

    2. Snake73
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-03 23:55

      U mnie też - Firefox 37.0.1

      Skomentuj

  7. cbool333
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-03 23:12

    1080: http://videos.rockstargames.com/v2/V-heists_tv-en_us-1080p.mp4

    720p: http://videos.rockstargames.com/v2/V-heists_tv-en_us-720p.mp4

    360p: http://videos.rockstargames.com/v2/V-heists_tv-en_us-360p.mp4

    a jak nie chcecie pobrać lub odtwarzać to link zaznaczyć - prawym myszy - zapisz element docelowy jako

    Skomentuj

  8. mattax
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-04 00:32

    czyli że jednak w tym roku?

    Skomentuj

  9. prime27pl
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-04 07:31

    ;) powiedz po co mam doplacac 1000 zl ? Za 10 kl/s ? Wolalem kupic 3 gry z psn ;) kolego jak cie nie stac to czepianie sie kogos kogo stac problemu nie rozwiaze .I niepisz wiecej tego blazenskiego zwrotu bo to fomena troli i hejterow .

    Skomentuj

      1. prime27pl
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-04-04 09:16

        mam strixa i fajna sprawa :)

        Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-04 09:15

      do Im2Crazy4U

      Skomentuj

  10. kitamo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-04 08:56

    trailery trailery trailery.

    Czyzby brakuje jeszcze troche preorderow by byli zadowoleni i w koncu pokazali gameplay ?

    Skomentuj

  11. giebeka
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-04 09:28

    Jak myślicie, cena gry spadnie w dniu premiery?
    Czy warto dopłacać do preordera, aby mieć te 1mln$ w grze?

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-04 09:33

      co ? :) spadnie ? :) nie licz na to

      Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-04-04 09:42

      ja bym czekal, po tygodniu bedzie na humblebundle

      Skomentuj

  12. Vakarian
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-04 11:15

    Najwidoczniej ktoś tutaj jadł g.wno Araba skoro "szajsta" złotówkami na lewo i prawo. Sztuką jest kupić dobrze i tanio! Na tym kończę i posłucham rady, aby nie karmić trolla.

    Skomentuj

  13. sajgoniasty
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-04 11:26

    Ktoś ogarnia dlaczego ten zwiastun leci mi w 60FPS płynnie a na YT muszę obniżać do 720p, bo fullHD 60FPS ma nieznośne przycięcia klatek i nie nadążający obraz za dźwiękiem?

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2015-04-04 14:08

      A jedyna różnica to fps :) a sorry rozdzielczość :)

      Skomentuj

      1. BariGT
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-04-04 14:14

        No i ustawnienie cieni, wygładzania, distance draw, sterowanie myszką zamiast autoaimu.

        Skomentuj

        1. apuk666
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2015-04-04 14:27

          Nowa stacja radiowa, bezkompromisowa fizyka, mody...

          Skomentuj

          1. apuk666
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-05 17:16

            Tak. Masz rację, tata mi kupił pc, a chciałem konsolę. Ach nie! Przecież mam to i to, do tego za własne pieniądze.
            A tak serio. Dlaczego bierzesz zwykłe internetowe przekomarzanki tak poważnie? Ja rozumiem, że na konsoli ciężko ci się gra jak obraz klatkuje i doprowadza cię to do frustracji, ale zamiast niepotrzebnie wyładowywać się w internecie... Możesz na przykład pójść na spacer. No chyba, że bardziej zależy ci na rozbawianiu innych ludzi, wtedy nie mam zastrzeżeń i możesz zignorować mój komentarz.

            Skomentuj

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-06 01:59

            mozesz podlinkowac miejsce w ktorym jest info o modach na PC ?

            Na chwile obecna to tylko pobożne zyczenia.

            Skomentuj

          3. apuk666
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-06 20:30

            Rozumiem o co ci chodzi. Ze względu na gta online zakładasz, że podobnie jak w diablo 3 nie będzie wsparcia dla modów, ale co do wersji singlowej, to żaden moder nie musi pytać o pozwolenie twórców.

            Skomentuj

        2. prime27pl
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2015-04-04 15:59

          no tak ustawienia , super nowość .