Gry

Zwiastun nowego epizodu Call of Duty: WWII Zombie naziści

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2018-01-10

Na brzegu mroku, bo tak go zatytułowano, zabierze graczy w nowe miejsce, gdzie oczywiście trzeba będzie przeciwstawić się hordom oponentów.

Wprawdzie opinie co do Call of Duty: WWII bywają podzielne, ale wyniki sprzedaży tradycyjnie przy propozycjach z tej serii mogą cieszyć producenta i wydawcę. Nic dziwnego, że zgodnie z planami postępuje rozbudowywanie gry.

Tym razem mamy coś dla zwolenników walki z nieumarłymi. Opublikowany został zwiastun nowego epizodu przygotowanego do trybu Zombie naziści. Na brzegu mroku, bo tak go zatytułowano, zabierze graczy w nowe miejsce, gdzie oczywiście trzeba będzie przeciwstawić się hordom oponentów.

„Na brzegu mroku to kolejny rozdział niebezpiecznej podróży naszych bohaterów. Zaledwie kilka dni po przerażających wydarzeniach w Mittelburgu drużyna otrzymuje informacje, z których wynika, że doktor Straub znajduje się na wyspie na północ od Niemiec. Wyspa ta jest ukryta we mgle, otoczona przez siły morskie i powietrzne nazistów, a do tego aż roi się tam od nieumarłych. Marie, Drostan, Olivia i Jefferson będą musieli jeszcze raz przejść przez piekło, aby odkryć tajemnice ukryte na brzegu mroku.”


Omawiane rozszerzenie będzie częścią pakietu The Resistance. Premierę zaplanowano na 30 stycznia, w pierwszej kolejności na PlayStation 4.

Źródło: Call of Duty PL

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jak gra przestaje juz sie sprzedawac i zaczynają się problemy z pomysłami to sięga się po klasyke - po zombie :)
  Zaloguj się
  11
 • avatar
  Ile kosztuje taki nowy epizod :D bo śmiem sądzić że nie jest wliczony w cenę podstawowej gry...
 • avatar
  zly kierunek
 • avatar
  Nie reklamujcie tej spierdoliny zwanej COD WW2. Syf, syf i jeszcze raz kiła.