Na topie

Zwiastun premierowy i fragmenty rozgrywki z Far Cry: New Dawn

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Za kilkanaście godzin można będzie rozpocząć zabawę z Far Cry: New Dawn. Na ostatniej prostej przed debiutem gry opublikowano zwiastun premierowy.

  • Zwiastun premierowy i fragmenty rozgrywki z Far Cry: New Dawn
A A

Śmiało twierdzić można, że Far Cry to jedna z lepiej znanych serii gier. Już jutro w ręce graczy trafi najnowsza odsłona, o której producent raz jeszcze przypomniał.

Far Cry: New Dawn, bo o tym tytule mowa, przeniesie graczy do Hope County znanego z Far Cry 5. Wszystkie tereny będą wyglądać jednak zupełnie inaczej, ponieważ akcja rozgrywa się kilkanaście lat później, po wojnie atomowej. Trzeba spodziewać się w związku z tym ciężkiej walki o przetrwanie, brutalnych walk, a jednocześnie postarać się o pokonanie armii dowodzonej przez szalone bliźniaczki chcące zawładnąć całym stanem.

„Chaos. Ból. Cierpienie. Czy jesteś gotowy by walczyć o swoje przetrwanie na postapokaliptycznym pustkowiu?”


Jednocześnie opublikowano materiał prezentujący pierwsze minuty rozgrywki. Oczywiście jej mechanika nie zmieniła się tutaj względem poprzednich odsłon serii. Twórcy zapewniają jednak, że pojawi się więcej elementów RPG.


Jak już wspominaliśmy, premiera Far Cry: New Dawn odbędzie się 15 lutego. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Korzystający z pierwszej z wymienionych platform powinni przed ewentualnym zakupem zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi gry.

Źródło: Ubisoft Polska, Ubisoft North America

Odsłon: 3612 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij

Zobacz podobne

  1. KORGAN
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-02-14 09:33

    Ta gra to jakiś żart.

    Skomentuj

    1. awesome1337
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-02-14 09:39

      no zgadza sie, taka ma byc wlasnie

      Skomentuj

    2. Michał 06
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-17 23:40

      Ubi-kacja chce chyba przebić bethesdę ,
      Far cry-em new down

      Skomentuj

  2. kitamo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-02-14 10:24

    Za miesiąc bedzie za 79zł ;) wiec jak ktos bardzo chce pograc to moze poczekac az spadnie nawet do 59zl

    Skomentuj

  3. Dragonik
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2019-02-14 10:24

    Współczuję tym którzy ją kupią.

    Skomentuj

    1. awesome1337
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-02-14 10:46

      czemu? far cry 5 było świetna gra

      to jest jeszcze więcej tego samego z kilkoma twistami typu rozwój postaci etc
      hit gwarantowany

      Skomentuj

      1. mesjan
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2019-02-14 11:06

        Jestem fanem Farcraja jednak część 5ta nie była hitem, nawet nie chciało mi się jej dokończyć. A to coś według mnie jest dodatkiem do części 5 a ceni się jak pełnoprawna nowa gra.

        Skomentuj

        1. awesome1337
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2019-02-14 11:29

          >A to coś według mnie jest dodatkiem do części 5 a ceni się jak pełnoprawna nowa gra.

          no ale nie jest? przecież cena niższa niż typowej gry AAA (40 euro zamiast 60)
          poza tym gra oferuje więcej niż typowy dodatek, fakt jest na tej samej mapie ale jest ona tutaj rozszerzona i nowe lokacje
          a sam gameplay czy np. progress postaci też jest inny niż w FC5

          a co do samej 5 to jak dla mnie był świetny, przeszedłem grając praktycznie nonstop przez kilka dni bo nie mogłem sie odkleić od kompa

          Skomentuj

          1. mesjan
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-02-14 17:37

            W czwórce widząc fortece do zdobycia odczuwałeś jakiś respekt, ciekawość co i ilu jest za murami przeciwników i to było trudniejsze do zdobycia przez co po zdobyciu była jakaś radość. Teraz 3-5 domów na skrzyż, kilka łbów się kręci wokół nich, siadasz w krzaczorach i zdejmujesz po kolei snajperką i posterunek odbity, mała satysfakcja. A co do snajperek nie dość że mało to jeszcze tę najlepszą (choć nie była taka dobra w porównaniu z poprzednimi częściami) dostałem chyba w połowie gry wiec przez resztę gry rozwoju w tym temacie nie było. I jeszcze ci naćpani co w łeb można walić po kilka razy i dalej żyli było strasznie naciągane, w poprzednich częściach ci trudniejsi do zabicia byli po prostu opancerzeni i to było ok. I to przywoływanie kumpli, samolot lata i cię ostrzeliwuje ty go nie możesz zestrzelić bo musisz wezwać kumpla lotnika co prawda pies był ok. Postacie nie zrobiły na mnie dużego wrażenia. Fabuła też przeciętna.

            Skomentuj Historia edycji

      2. kitamo
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2019-02-14 13:49

        @Awesome - Panie kolego, nie chcialem tego głosno mowic ale ta gra to dno totalne. Juz zapowiedziana jest obnizka ceny. To co wyzej pisałem to nie jest moje dywagowanie - to fakt. ;)

        W tej grze nie ma niczego odkrywczego, fabuła jest płaska, antagonisci (a wlasciwie antagonistki) to po prostu kpina z gracza - beznadziejne postacie i brak mi dosłownie wszystkiego.

        Innowacynosc w broni to pomyłka bo jest jej brak - wszystko to samo co w poprzednich czesciach.

        Nuda nuda nuda.
        Ta gra powinna byc w formie DLC i to za naprawde skromne pieniążki.
        Grafika jest ładna (choc to kwestia gustu) ale reszta to dno i muł.

        Z reszta sam sie przekonasz po pierwszych recenzjach.
        Jesli od przedstawiciela UBI slysze ze to gniot to znaczy ze naprawde musi byc to gniot.

        Skomentuj

  4. pawluto
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-02-14 18:10

    Far Cry 3 to była mega gra !
    Potem coraz gorzej...
    Teraz patrzę na ten nowy trailer i odechciewa się grać...!
    W życiu nie dałbym za tę grę 150 zł !
    50 zł max...

    Skomentuj

    1. HardCorak
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-14 20:45

      mi się najbardziej podobało far cry blood dragon i później właśnie 3 a 4, primal, 5 to już mnie nuda tam zżerała. Zobaczę może w New Dawn będzie inaczej.