Na topie

Zwiastun przypomina o nowym dodatku do Call of Duty: Infinite Warfare

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Zainteresowani dodatkiem otrzymają cztery mapy do trybu multiplayer oraz kolejny rozdział trybu Zombie.

  • Zwiastun przypomina o nowym dodatku do Call of Duty: Infinite Warfare
A A

Wprawdzie wyglądamy już zapowiedzi tegorocznej odsłony serii Call of Duty, która przenieść ma nas w czasy II wojny światowej, ale Activision przypomina jeszcze o Call of Duty: Infinite Warfare.

A będąc bardziej dokładnym, o nowym dodatku do gry. Continuum, bo o tym rozszerzeniu mowa, wzbogacić ma rozgrywki wieloosobowe. Przygotowane przez twórców elementy nikogo raczej nie zaskoczą, ponieważ otrzymamy tutaj przede wszystkim dodatkowe mapy.

Ich nazwy to Excess, Turista, Archive oraz Scrap. Ich charakterystykę przybliża natomiast przywoływany w tytule niniejszej publikacji zwiastun. Dodatkowo zawiera on wzmiankę o Shaolin Shuffle - kolejnym rozdziale trybu Zombie, który ma być dodatkową atrakcją dodatku.

Kiedy premiera? 18 kwietnia, ale w pierwszej kolejności zagrają posiadacze PlayStation 4 i to ich ten termin dotyczy.


Źródło: Call of Duty

Odsłon: 1993 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
  1. sabaru
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2017-04-16 09:47

    Tej gry to już mi się nawet hejtować nie chce.

    Skomentuj

  2. Coperfield
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-16 10:29

    Gra nie jest warta niczego. Z resztą, wystarczy spojrzeć na statystyki rozgrywek na steam... http://steamcharts.com/app/292730

    Średnio ~1500 graczy, to jest śmiech na sali.

    Skomentuj

    1. chotnik
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-04-16 13:34

      Ktos w to jeszcze gra? To juz chyba tylko desperaci na konsolach (bo na PC 1500 osob peak), tylko nie wiem po co, skoro maja lepsze Battlefield1 czy Battlefront...

      Skomentuj

      1. projectdarkstar
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-04-18 09:24

        Nie przeginaj. Battlefront taki super nie jest. Po paru godzinach gra się nudzi i nie prezentuje niczego nowego. Gdyby nie tematyka SW przeszłaby bez echa. Nie wspomnę już o tym. Lepszym przykładem byłby Overwatch czy nawet Titanfall 2

        Skomentuj

  3. Alcedo1
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-04-16 11:51

    I co z tego że gra jest hejtowana jak gimabza kupuje ją tonami. Sprzedała się lepiej niż Battelfield 1 czy Titanfall 2 - a nie dorasta im do pięt. Po co zarzynać kurę, która znosi złote jajka. Więc dalej klepią to samo, i tak się sprzeda .....

    Skomentuj

  4. detazu
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-16 14:36

    Paranoja, wydaliby nową grę a nie jeszcze wypuszczają takie coś

    Skomentuj

  5. q3aki
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-04-17 09:29

    Jako osoba ktora lubi pograc w COD'a i kupilem ja zaraz po premierze - moge powiedziec tylko tyle. DNO
    Kampanii pogralem moze z 3h (czyli pewnie z jakies 80%...;))
    ale MP nie do przyjecia, nie wiem czy poprawiono ten FPS CAP na 90 klatek - ale bez tego gra jest praktycznie nie grywalna na monitorach 144Hz.

    Jak ktos wyzej pisal, gra glownie kroi kase w srod mlodziezy, i jest z roku na rok hitem sprzedazy na konsolach.

    Skomentuj

    1. BILInek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-04-18 11:40

      Nie naprawili nawet tego FPS cap dalej wisi na 93fps..... wczaoraj odpalilem zeby zobaczyc czy gre naprawili i nic... dalej dno.....

      Odpalilem tez Titanfall 2 i widac ze tam duzo lepiej jest cena gry przystepna sporo updatow i gra mi sie milo.

      Skomentuj Historia edycji

  6. SirMichael
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-04-18 10:17

    to ktoś jeszcze gra w tego gniota?