Na topie
Udostępnij

Artykuły, testy i recenzje

Tu znajdziesz wszystkie nasze recenzje, testy i porównania, komputerów, Laptopów, Tabletów, Telefonów , Gier i Konsol, Foto oraz RTV. Zakręcony na punkcie nowych technologii zespół redaktorów i testerów wyciska siódme poty ze sprzętu, który dotrze do naszego labu. Tworzy poradniki, relacje z ważnych premier, podsumowania, poleca najlepsze produkty lub przestrzega przed zakupem, a czasami tworzy luz-galerię. … i tak niezauważenie powstaje ponad 800 publikacji rocznie.

Artykuły, testy i recenzje

Wybranego producenta

Wybranej kategorii

Najpopularniejsze

Nie przegap

 • BMW M - ujeżdżaliśmy potwory

  Mieliśmy przyjemność spędzić cały dzień z samochodami BMW M. Są to wersje wyposażone w wiele rozwiązań technicznych bazujących na doświadczeniach sportowych. Oto nasz film prezentujący w skrócie wrażenia z jazdy tymi supermocnymi potworami z kilkuset konnymi silnikami.

  Zobacz strefę BMW

 • OnePlus 6 - test

  OnePlus 6 to najbardziej opłacalny w zakupie smartfon flagowy roku 2018. Działa imponująco szybko, ma bardzo wydajny procesor, nawet 8 GB RAM i 256 GB pamięci masowej, wyświetlacz AMOLED z cienkimi ramkami i dobry aparat, który nagrywa filmy 4K w 60 kl./s. Test OnePlus 6.

  Zobacz strefę Na Topie

 • Ile jest wart tryb sportowy w telewizorach?

  Nie każdy kibic siedzący przed ekranem wie, że telewizory oferują specjalny tryb sport. Co to jest i co daje tryb sportowy? Które telewizory go mają i jak to włączyć. I oczywiście najważniejsze, czy warto?

  Zobacz strefę Na Topie

 • Najlepsze smartfony. TOP 10

  Wybraliśmy najlepsze, najbardziej godne polecenia smartfony i prezentujemy ich aktualne ceny w polskich sklepach. Szybkie, wydajne, nowoczesne, z dobrymi ekranami i aparatami. Oto TOP 10 najlepszych telefonów flagowych.

  Zobacz strefę Google

 • LG G7 ThinQ - pierwsze wrażenia

  LG G7 ThinQ to najnowszy smartfon flagowy w ofercie tego producenta. Mieliśmy okazję zapoznać się z nim na polskiej premierze. Wrażenia są pozytywne. Telefon wygląda świetnie, ma wyświetlacz 19,5:9 6,1 cala z HDR10, podwójny aparat tylny, wydajny procesor i jest wodoszczelny.

  Zobacz strefę LG