kategoria:
producenci:

Przycisk Shift w przeciwieństwie do znienawidzonego Caps Locka lubimy wszyscy. Gra o takim samym tytule jest kolejnym powodem, dla którego ów element klawiatury powinniśmy darzyć szczególną sympatią.
Shift to prosta (do momentu!) gra zręcznościowa, która bardzo ceni sobie umiejętność logicznego myślenia. Pozwala zmierzyć się z grawitacją. Nie neguje jej, ale rzuca wyzwanie. Zagina także przestrzeń. Przy użyciu jednego klawisza (zgadnijcie ktorego) to, co było powietrzem zmienia się w materię - to co było materią, zmienia się w powietrze. Dla ułatwienia twórcy postanowili pokazać, że świat jednak bywa czasem czarno-biały.
Głównym przeciwnikiem jest przede wszystkim umysł i jego ograniczenia. Na drugim miejscu znajdują się natomiast różne pułapki - albo blokujące drogę, albo gwarantujące naszemu ludzikowi bolesną śmierć.


mam dość najtrudniejszej gry na świecie. Doszedłem do 10 lvl i nie chce mi się daleja w 10 lvl straciłem gdzieś z 30 żyć:D
Genialne :D Mam pytanie co zrobić, aby w oknie przeglądarki była tylko gierka, tak, jak tu jest to zrobione ?
zobacz wszystkie komentarze (73)
AMD Trinity - APU nowej generacji
Kilka tygodni temu w Austin swoją nieoficjalną premierę miały procesory z serii AMD Trinity.