Piotr Cyrek | 2011-10-07

Telewizja cyfrowa - cyfra plus, cyfrowy polsat, n - oferta, pakiety i unikalne kanały

kategoria: monitory, TV

Producenci:

 

Telewizje satelitarne w Polsce: Cyfra plus, Cyfrowy Polsat, n

Telewizja cyfrowa w Polsce staje się coraz popularniejsza. Oferta Cyfra+, Cyfrowy Polsat i telewizji n regularnie się zmienia. Przybliżamy wam oferty, pakiety i unikalne kanały. Dzięki temu w jednym miejscu możecie sprawdzić, jakie możliwości zapewniają poszczególne telewizje cyfrowe.

Telewizja cyfrowa - na jaką się zdecydować?

Największe hity filmowe, najpopularniejsze seriale, najlepsze ligi piłkarskie – wszystko w HD. Każdemu należy się odrobina telewizyjnej rozkoszy. Telewizje satelitarne prowadzą stałą wymianę ciosów na promocje. Cyfra+, Cyfrowy Polsat i "n" starają się odgryźć różnymi sposobami jak największy kawałek rynku dla siebie. Trwa nieustanna walka na ramówkę, w której zwycięzcą jest klient. Konkurencja wymusza na platofrmach cyfrowej telewizji satelitarnej emitowanie ciekawszych propozycji za mniejsze pieniądze. Trzeba jednak dopowiedzieć, że nie ma róży bez kolców, bo nawet w najbogatszym pakiecie jednego operatora nie będzie tego, co najlepsze u drugiego operatora.

telewizja satelitarna

Rynkiem rządzą, niestety, wyłączności. Przykładowo: Canal+ Film HD próżno szukać w ofercie Cyrowego Polsatu, a kanału Polsat Futbol w "n". To telewizyjnego maniaka boli najbardziej, bo żeby mieć wszystkie najciekawsze kanały telewizyjne, trzeba byłoby płacić abonament całej wielkiej trójcy, a mało kogo stać na taki luksus.

telewizja cyfrowa

Tym, którzy noszą się z zamiarem podpisania umowy z jedną z trzech platform cyfrowej telewizji satelitarnej, polecamy szczególową lekturę tego materiału. Postaraliśmy się wskazać różnice pomiędzy czołówką w Polsce, czyli – tak jak wspominaliśmy we wstępie - Cyfrą+, Cyfrowym Polsatem i enką. Prezentujemy kolejno dostępne pakiety telewizyjne, unikalne kanały na wyłączność, sprzęt i usługi dodatkowe dostępne w poszczególnych platformach (stan na 25 września 2011 r.)

oglądanie telewizji

Tekst dotyczy wyłącznie platform, które są w stanie świadczyć usługę telewizji stalitarnej osobno, bez konieczności wykupywania dodatków w postaci abonamentu na telefon czy internet.odsłon: 472395


Ostatnie komentarze do artykułu

cienki

2012-08-13 16:12:36

Wg mnie Nka jest, spośród tych trzech, najlepszą platformą. Nieustannie zmieniają, ulepszają ofertę pakietową, ostatnio zawitał ten za 39 zł. Umowy nie są tak długaśne, Vod coraz lepsze, akcje coraz bardziej widoczne. I to mi się...

Matszo

2012-07-26 22:11:38

Do porównania ofert platform cyfrowych polecam wam nową porównywarkę www.telewizja.cyfrowydoradca.pl

krzysiek88

2012-04-26 12:27:01

nkę mam od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony :) ostatnio wziąłem dodatkowo kanał nPremium – oprócz filmowych nowości genialny jest obraz HD!

zobacz wszystkie komentarze (95)

skomentuj artykuł

Polecamy
Polecane klawiatury. TOP 10 kwiecień 2015
Szukasz najlepszej klawiatury? W TOP-10 polecamy wyróżniające się lub ...
kategoria: klawiatury producent: A4Tech Ocena: - 0
Samsung Galaxy S4 mini - sukces w mniejszej skali?
S4 mini ma wielkość zbliżoną do S2, ale wydajnościowo konkurować może z ...
kategoria: producent: - Ocena: - 34
Nokia Lumia 520: jak tani może być dobry Windows Phone 8?
Najnowszy budżetowy smartfon Nokii sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. ...
kategoria: smartfony, telefony producent: Nokia Ocena: 13 28
LG Swift G: gdyby przy tworzeniu Nexusa 4 nie maczało rąk Google
Niepozorny na pierwszy rzut oka smartfon, Nexus 4 tak jak widzi go LG, który ...
kategoria: smartfony, telefony producent: LG Ocena: 9 16
Grid 2 – optymalne karty graficzne i recenzja gry
Świetna oprawa audiowizualna i rozgrywka bardziej w klimatach arcade niż ...
kategoria: gry producent: Codemasters Ocena: 6 56