Aplikacje mobilne

Archiwalne propozycje - 2016

opublikowano przez Michał Duda w dniu 2018-09-08

 

 1. Prisma

  Pobierz z AppStore (darmowe)

   

  PrismaPrisma jest prostą w użyciu aplikacją, która pozwala przekształcić wykonane przez nas zdjęcia w dzieła sztuki inspirowane stylem znanych obrazów m.in. Pabla Picasso czy też Edwarda Muncha. Zaawansowane algorytmy pozwalają uzyskać zaskakująco dobrze przerobione fotografie, które odzwierciedlają klimat wybranej przez nas kompozycji. Aplikacja oferuje dużą ilość filtrów i wciąż jest rozwijana o kolejne.

  prisma


 2. Google Duo

  Pobierz z Appstore (darmowe)

   

  DuoDuo jest prostą aplikacją do rozmów wideo, która stanowi realną konkurencję dla Face Time. Jest ona tak samo prosta i intuicyjna jak rozwiązanie od Apple, jednak w przeciwieństwie do niego nie ogranicza działania jedynie do urządzeń z iOS. Z Duo mogą korzystać zarówno użytkownicy Androida jak również iOS, co umożliwia rozmowę z szerokim gronem osób.

  duo_1duo_2-


 3. 1Password

  Pobierz z AppStore (darmowe)

   

  1PasswordPrzydatna aplikacja dla osób które nie mogą zapamiętać wszystkich swoich haseł i muszą trzymać papierową listę z nimi w ustronnym miejscu. 1Password bezpiecznie przechowuje uporządkowaną listę wszystkich naszych haseł, numerów kart kredytowych, informacji o dokumentach itd. Aby zyskać do nich dostęp wystarczy zapamiętać jedynie kod do aplikacji 1Password lub użyć odcisku palca, jeśli posiada się urządzenie z Touch ID.

  1password_11password_2


 4. Animatic by Inkboard

  Pobierz z AppStore (darmowe)

   

  AnimaticTa minimalistyczna aplikacja pozwala na rysowanie własnych animacji na iPhonie oraz na iPadzie. Stworzone przez nas rysunkowe historyjki można w prosty sposób wyeksportować do pliku GIF lub wideo. Tak przerobione animacje można opublikować w internecie lub po prostu podzielić się nimi ze swoimi znajomymi. Do wygodnego rysowania zalecany jest precyzyjny rysik lub Apple Pencil dla iPada Pro.

  animatic_1animatic_2


 5. Figure

  Pobierz z AppStore (darmowe)

   

  FigureDzięki temu programowi stworzenie wpadającej w ucho muzyki jest możliwe w jedynie kilka sekund. Wystarczy mieć pomysł oraz wykonać kilka kliknięć aby stworzyć chwytliwy rytm, którym można po chwili dzielić się z przyjaciółmi. Figure jest wciąż rozwijane. Dodawane są nowe rozwiązania zwiększające możliwości w komponowaniu utworów oraz ułatwiające pracę z aplikacją.  

  figure_1figure_2


 6. Spendee

  Pobierz z AppStore (darmowe)

   

  SpendeeSpendee jest popularną, multiplatformową aplikacją do zarządzania domowymi finansami. Jej rozbudowane możliwości pozwalają na precyzyjne kontrolowanie naszych wydatków. Z ciekawszych funkcji można wymienić obsługę wielu walut naraz, zapisywanie lokalizacji każdej transakcji oraz zaawansowane zabezpieczenia przed włamaniem. Istnieje opcja synchronizacji danych pomiędzy urządzeniami z iOS oraz Androidem.

  spendee_1spendee_2


 7. Brushes Redux

  Pobierz z AppStore (darmowe)

   

  Brushes ReduxBrushes Redux jest aplikacją do rysowania, która stanowi darmową alternatywę dla Sketchbooka od Autodesk. Cechuje ją bogaty wachlarz funkcji m.in. obsługa warstw, symulacja siły nacisku, integracja z Dropboxem oraz bogaty wybór pędzli. Optymalizacja pod 64 bitowe procesory pozwala na ultra płynną pracę na najnowszych urządzeniach z iOS. Do wygodnego rysowania wymagany jest rysik np. Apple Pencil do iPada Pro.

  brushes_1brushes_2


 8. Opera Free VPN

  Pobierz z AppStore (darmowe)

   

  Opera Free VPNOpera VPN jest darmowym serwisem, który pozwala na pozorowanie naszej lokalizacji, dzięki czemu możemy omijać wszelkie blokady regionalne. Pozwala to na przykład na korzystanie z amerykańskiej oferty Netflix, lub oglądanie filmów na YouTube zarezerwowanych wyłącznie dla konkretnych krajów. Dodatkowo aplikacja ta oferuje wbudowanego AdBlocka, który uchroni nas przed nachalnymi reklamami.

  opera_1opera_2
   


 9. SwiftKey Keyboard

  Pobierz z AppStore (darmowe)

   

  SwiftKeySwiftKey jest popularną klawiaturą, która swoją renomę zdobyła na urządzeniach z Androidem. Kiedy Apple umożliwiło korzystanie z klawiatur firm trzecich w iOS 8 zyskała ona również popularność na urządzeniach spod znaku nadgryzionego jabłka. Cechą charakterystyczną tej klawiatury jest personalizacja, która stoi na naprawdę wysokim poziomie. Można wybrać m.in. własny wygląd klawiatury oraz pożądaną przez nas metodę wpisywania.

  swiftkey_1swiftkey_2


 10. narwhal

  Pobierz z AppStore (darmowe)

   

  narwhalNarwhal jest jedną z najlepiej wykonanych aplikacji do przeglądania Reddita dla iOS. Cechuje się ona przyjaznym, nowoczesnym interfejsem oraz wygodnymi gestami, przez co jest prosta w obsłudze niezależnie od tego czy korzystamy z telefonu jedną czy dwoma dłońmi. Miłym dodatkiem jest tryb nocny, który przyciemnia kolory interfejsu. Darmowa wersja jest niestety bogata w reklamy. Można je jednak permanentnie usunąć za drobną opłatą, lub na miesiąc poprzez udostępnienie Narwhala na Twitterze lub Facebooku.  

    narwhal_1narwhal_2


Może Cię też zainteresować:

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jak to jest najlepsze 10 aplikacji na ten telefon to ja dziękuję mojemu aniołowi stróżowi iż zrezygnowałam z jego zakupu....
 • avatar
  :))))))
 • avatar
  o matko xD mam zdecydowanie więcej lepszych aplikacji na iOS, ale OK. Przyznam jednak, że na pewno podstawową funkcją dla mnie jest SwiftKey - bardzo fajna i przyjemna apka. Dodatkowo IKEA place jest rewelacyjną sprawą i korzystam często. Jednakże nie są to aplikacje najlepsze, najważniejsze i podstawowe, listę bym zmodyfikował nieco ;P

  www.systim.pl