Jaki laptop do 3000 zł - przegląd technologii w laptopach Laptopy

Jaki laptop do 3000 zł - przegląd technologii w laptopach

opublikowano przez w dniu 2011-12-17

Polecane laptopy do 3000 zł.

Core i3 czy Core i5? Jaka karta graficzna? Która grafika jest najlepsza w laptopie za 3000 zł? Czego ciekawego można oczekiwać od laptopa za tę cenę, czego nie pominąć?

Jak wielu zakupowiczów podczas wyboru laptopa kieruje się przede wszystkim tym, czy laptop ładnie wygląda? Czy "pasuje do mnie"? Przeglądając obecną ofertę laptpopów zapewne bardzo wielu. W naszym sklepie internetowym mamy ponad 800 modeli, różnych marek, różnych kofiguracji, a nawet różnych kolorów... A to z całą pewnością nie wszystkie laptopy i netbooki, które producenci wypuszczają na rynek. 

Kierowanie się wyglądem laptopa podczas zakupów to jak najbardziej słuszne podejście, pod warunkiem że wcześniej poświęcimy trochę czasu na krótką analizę tego, co może znajdować się w tej ładnej obudowie. Dowiemy się wtedy czy za ładny wygląd i dodatkowe walory dopłacamy jedynie 100, 200 czy może więcej setek złotych.

Jak mocnego i dobrego laptopa możemy spodziewać się w cenie do 2000, 2500 czy 3000 zł? Przekonajmy się. Na przykładzie 13 modeli wybranych z oferty naszego sklepu internetowego, przygotowaliśmy dla Ciebie krótki przewodnik po dostępnych technologiach, optymalnych procesorach i kartach graficznych na których można pograć. Są netbooki, są bardzo tanie laptopy, laptopy 15 i 17 calowe, modele biznesowe, uniwersalne i z ciekawym wzornictwem.