Telewizory

Archiwalne propozycje

opublikowano przez Tomasz Chmielewski w dniu 2018-08-14

Ten model telewizora znalazł się w zestawieniu w lutym 2018:

Panasonic 50EX780

Telewizory
Ocena benchmark.pl

Tego Panasonica w naszym rankingu nie sposób pominąć, choć jest to w zasadzie ... „telewizor widmo”. Zanim powiemy dlaczego, sprawdźmy szybko specyfikację. Panel LCD klasy 120 Hz? Jest. Wysokokontrastowa matryca VA? Jest. Unikalny układ DELD do wygaszania i ściemniania diod LED (Digitally Enhanced Local Dimming)? Jest. Zaawansowany procesor HCX zapewniający wierne odwzorowanie kolorów? Jest. Szeroka paleta barw? Jest. Wysoka ostrość ruchu i jego wielostopniowa regulacja? Jest. Obsługa HDR? Jest. Szybki system operacyjny? Jest. Aplikacje Netflix, Amazon Video, YouTube, ipla, Chili? Są. Niski input lag? Jest (17,5 ms). No dobrze, to czego nie ma? Nie ma ... samego telewizora, bowiem z nieznanych powodów bardzo trudno go znaleźć nawet w najlepszych sklepach. Przedstawiciele firmy Panasonic twierdzą, cytuję, że:

Panasonic TX-50EX780 to wysoki model klasy premium, którego sprzedaż skierowana jest do określonego grona odbiorców. Rotacja i zainteresowanie tym telewizorem są tak duże, że dostawy do sklepów mogą ulegać zmianom. Jednak z całą pewnością wszyscy zainteresowani modelem Panasonic TX-50EX780 mają możliwość zakupu tego produktu.

W związku z tym, potencjalni klienci muszą uzbroić się w cierpliwość i wytrwale polować na 50EX780. Jeżeli łowy się powiodą, nabywca będzie się cieszył jednym z najbardziej uniwersalnych urządzeń : jednym najlepszych i najbardziej przystępnych telewizorów 4K HDR 120Hz nie tylko do filmów, lecz także do gier.

Najważniejsze cechy:
  • Wyświetlacz (przekątna) 50 cale/cali
  • Wyświetlacz (rozdzielczość) 3840x2160 px
  • Podświetlanie ekranu LED
  • Technologia 3D aktywna (migawkowa)
  • Złącza słuchawkowe, ethernet LAN, composite (CVBS), component, 4x HDMI, Common Interface, 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, S/PDIF
  • Tuner TV analogowy, DVB-C, DVB-T (MPEG4), DVB-S2, DVB-T2

 

avatar
Dodaj

Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!