Komentarze

 • Dane prawie wszystkich obywateli wyciekły do sieci

  Ocena komentarza: 11
  Wojciech Kulik - nie wstyd Ci za taki żenujący clickbait? Zrobiłeś z tego serwisu śmietnik, szambo i gówno. Jesteś z siebie zadowolony?

  9

 • Microsoft Surface - tegoroczne premiery mogą nas zaskoczyć

  Ocena komentarza: 0
  @rlego - dla "dziennikarza" rewelacją jest fakt zaistnienia większego ekranu. A kolejną - zastosowanie procesora AMD, co dla klientów nie ma jakiegokolwiek znaczenia, bo większości z nich MS Office działa już wystarczająco szybko i długo na jednym ładowaniu. Plus dla dziennikarza, że przynajmniej podał datę konferencji. Niestety takie czasy - polskie "dziennikarstwo" technologiczne polega w większości na nieudolnym tłumaczeniu newsów z zagranicznych serwisów.

  6

 • FIFA 20 vs FIFA 19 - czym nowa różni się od starej?

  Ocena komentarza: -3
  "To wydanie również dostępne jest , jak i ." Koniec akapitu. Dziennikarstwo A.D. 2019 czy jakby napisał dziennikarz - "w roku Anno Domini 2019"

  9

 • NBA 2K20 – całkiem udana powtórka z rozrywki

  Ocena komentarza: -1
  Co to za "dziennikarstwo"? Straszne czasy, kiedy takie gnioty jak NBA2020 może zachwalać jakiś ignorant.

  20

 • QNAP HS-453DX – Cisza! Teraz zagram ja!

  Ocena komentarza: 1
  Człowieku, Ty dalej nie rozumiesz, że podałeś idiotyczny argument: "Przewaga NAS-a nad platformą streamingową to także kwestie finansowe."

  To napisz ile będzie kosztowało zgromadzenie choćby 500 filmów którymi jestem zainteresowany w HBO?

  A w tym komentarzach pokazałeś, że jesteś jeszcze głupszy, bo nie potrafisz zrozumieć prostego tekstu. Niestety takie czasy - każdy, niezależnie od intelektu, może pisać do internetu.

  35

 • QNAP HS-453DX – Cisza! Teraz zagram ja!

  Ocena komentarza: 0
  To nie jest alternatywa. Płacąc 20 złotych za HBO dostajemy natychmiastowy dostęp do ogromnej biblioteki materiałów, która cały czas jest wzbogacana. Pisząc bzdury dotyczące kosztów tylko się Pan ośmieszył, co - jak widzę - wytknęło już panu wiele osób, a Pan nadal nie rozumie. I nie dziwię się, bo tak jak napisałem - intelektualnie nie nadaje się Pan na dziennikarza.

  Napisał Pan "A może jednak postawić w salonie niewielki serwer NAS – np. QNAP i cieszyć się multimediami o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od dostępności internetu?"

  Dobra, wydaję te 3000 złotych i jakie filmy/materiały mogę oglądać? Najlepiej bez łącza internetowego, bo absurdalnie pisze pan i jego koszcie w kontekście serwisów streamingowych.

  To jest tak głupie, że dziwię się, że redakcja benchmarku zaakceptowała te bzdury.

  35

 • QNAP HS-453DX – Cisza! Teraz zagram ja!

  Ocena komentarza: 0
  Czy autor mógł się zarejestrować w serwisie? Bo wygląda, jakby nie miał 13 lat. Cena gigantyczna. Za tę cenę mam ponad 12 lat HBO GO. A jak kupię tego NASa, to żeby na niego załadować filmy, musiałbym wydać ogromne pieniądze na kupienie ich w wersji elektronicznej, albo przegranie z DVD (PAL!) albo BR.

  Niestety to jest bardzo smutne, że w takich serwisach teksty piszą ludzie, którym braki intelektualne nie pozwalają na wyciąganie poprawnych wniosków.

  A już argument w kalkulacji, że potrzebne jest konto internetowe jest powalający.

  Panie Romański - niech pan się zajmie hodowlą rybek albo patyczaków, bo niestety dziennikarzem nigdy Pan nie będzie.

  35