Komentarze

 • Smartfon zaczyna się od 5 cali. Pogódź się z tym.

  Ocena komentarza: 0
  Dla mnie optymalne przekątna ekranu smartfona zaczyna się od 4.5 cala a kończy na 5.0 cala. Nie jest to ani za mało ani za dużo. Po prostu w sam raz. Ekrany powyżej 5 cali to już właściwie mikrotablety przydatne w pracy np przedstawicieli handlowych, ankieterów itp. Dla mnie większe przekątne zwyczajnie się nie sprawdzają.

  61

 • iPhone 7 może być pozbawiony złącza słuchawkowego

  Ocena komentarza: 1
  Po Apple wszystkiego można się spodziewać. Tym samym brak klasycznego złącza mini Jack 3.5 mm będzie czymś normlanym . Poza tym wspominano o tym już chyba rok temu. Ciekawe jak na ten ruch zareagują inni producenci urządzeń mobilnych?

  64

 • 317-procentowy wzrost ataków na Adobe Flash

  Ocena komentarza: 1
  Niestety sporo stron korzysta z Flasha i konieczna jest wtyczka by wyświetlić ich zawartość i co gorsze nikt nie planuje ich przepisać na HTML a nawet twótcy tych stron uważają, że Flash daje uniwersalność o czym dziś się dowiedziałem z rozmowy z jednym z pracowników ING banku. Co prawda pracownik ma inne zdanie ale jego szefostwo nadal uważa, że Flash jest ok i tak sobie trwa on na stronie banku ING... Dlatego też dopóki Flash nie zniknie ze stron www każde urządzenie mobilne nadal powinno posiadać wyświetlania plików SWF choćby dzięki takim rozwiązaniom jak Shumway Mozilli. Nie ma wtyczki ale treści flashowe bezpiecznie się wyświetlają i o to właśnie przecież chodzi. No ewentualnie przetwarzanie takich treści w chmurze jak robi to oprzeglądarka Puffin - wtyczki też nie ma a pliki SWF są wyświetlane nawet na iUrządzeniach:).

  20

 • 317-procentowy wzrost ataków na Adobe Flash

  Ocena komentarza: 0
  Korzystam z Flash Playera i nie spotkałem się z tą praktyką.

  20

 • 317-procentowy wzrost ataków na Adobe Flash

  Ocena komentarza: 0
  Wtyczka Flash Player w przypadku Androida działa bez problemów nawet na Lollipopie na urządzeniach wyposażonych w proceosry ARM. Natomist w przypadku urządzeń wyposażonych w procesory Intel Atom o archotekturze X86 istaluje się jak każdy inny program jednak nie działa. W tym przypadku tak samo jak w przypadku iOS koneiczne jest stosowanie bardzo dobrej przeglądarku Puffin przetwarzającej treści flashowe w chmurze.

  20

 • 317-procentowy wzrost ataków na Adobe Flash

  Ocena komentarza: 0
  Świat internetu nie kończy się na YT więc niestety ale to jeszcze z 10 lat nie upadnie...

  20

 • Adobe Flash Player zniknie ze smartfonów, Adobe Air i HTML5 będą rozwijane

  Ocena komentarza: 0
  Też tak uważam! Niestety Jobs nie miał pojęcia o tym co gadał! Brak wsparcia dla Flash Playera na urządzeniach mobilnych to puste pola po treściach flashowych, niemożność wyświetlenia stron otwieranych przez elemet napisany we Flashu,jakieś klocki oraz komunikaty o braku wczytania czy obsługi wtyczki. Czy mamy się godzić jak owieczki na taki okrojony i prymitywny internet czy wolimy miec wypas rodem z desktopow na urządzeniach mobilnych?! Ja zdecydowanie wolę wypas i wszystkie moje urządzenia korzystają z wtyczki Flash Player a jak nie ma takowej możliwości to przeglądarek Puffin i Photon Browser.

  13

 • USB OTG - co to jest i do czego służy?

  Ocena komentarza: 0
  Jak dla mnie funkcja hosta OTG jest jedną z najważnejszych w urządzeniach mobilnych. Bez niej wiele tracą i uwielbiam z niej korzystać! Jej brak w przypadku iPada jest zwyczajnie frustrujący! Mysz podłączona przez host OTG sprawia, że tablet staje się bardzo bliski netbookowi i za to bardzo lubię i cenię sobie poczciwego Androida.

  10

 • Motorola zarzuca Apple „skandaliczne ceny”

  Ocena komentarza: 0
  Oczywiście, że stoje po stronie CEO Motoroli. Dobrze to ujął!

  51

 • Samsung Z1 o dziwo skutecznie promuje system Tizen - już szykowany jest następca [AKT.]

  Ocena komentarza: -2
  Nie przekonuje mnie ani Tizen ani Samsnung Z1. Mimo niskiej ceny nie kupiłbym go ze względu na brak innowacyjności chociażby interfejsu względem Androida i TouchWiza. To jest zwyczajnie krok w tył zamiast w przód. Zamiast Samsunga Z1 czy Z2 zdecydowanie wolę kupić smartphone Jolla Mobile, którego system operacyjny Sailfish wydaje mi się zdecydowanei bardziej innowacyjny niż rozwiązanie proponowane przez Samsunga.

  15

 • Nokia HERE na Androida w wersji finalnej - nawigacja idealna?

  Ocena komentarza: 0
  A co z asystentm zmiany pasa ruchu? Dodali go wreszcie czy nadal zwlekają?

  44

 • Powerbank, bezprzewodowy czytnik kart i router za 199 zł

  Ocena komentarza: 0
  W jaki sposób uruchomiłeś to urządzenie na iPadzie Mini z iOS 8.1? U mnie nie działa ani na iPadzie Mini ani 4 z iOS 8.1.
  Działa za to na urządzeniach z Androidem.

  10

 • Mozilla zintegrowała Shumway w Firefoksie 27 - koniec wtyczki Adobe Flash jest już bliski?

  Ocena komentarza: 0
  Zapowiada się bardzo ciekawe rozwiązanie dotyczące wyświetlania zawartości flashowych na stronach www. Mam nadzieję, że szybko trafi ono na urządzenia mobilne i wreszcie skończy się raza na zawsze "podziwianie" takich kwiatków jak puste pola, komunikaty o braku wtyczki czy też klocki Lego a zamiast tego będzie można się cieszyć pełną zawartością stron z wszystkimi ich dobrodziejstwami jak animacje, panoramy wykresy animowane. To bardzo dobre wieści dla mnie i trzymam mocno kciuki za rozwoj tej technologi mającej zastąpić poczciwego Flasha.

  8

 • Powerbank, bezprzewodowy czytnik kart i router za 199 zł

  Ocena komentarza: 0
  Fajne urządzenie. Jednak nie chce współpracować z iPadami na iOS8. Możliwe, że aplikacja jest jeszcze nie dostosowana do nowej wersji systemu. Działa za to bezproblemowo z Androidem.

  10