avatar
 • benchmark_user
 • dołączył do serwisu: 2008.09.16
 • wiek: 44

bfaofsct

Phenom 9850BE 2,5@3,0; 790X Chipset; 2GB RAM; HDD WD 250GB; Gigabyte Radeon 4850; SB X-Fi Xtreme Mus

Komentarze

 • Premiera AMD Kaveri - najmocniejszy model w akcji

  Ocena komentarza: 3
  Dzisiejsze CPU i GPU - od Intela i AMD są tak potężne, że jedyne co pozostaje robić programistom to marnować ich moc obliczeniową tak, by ludziska pasjonowały się postępem i gnały co rok po nowy procek do sklepu. Co do tego APU. Rynek konsol pokaże tu, kto miał rację. Niebawem będziemy się cieszyć dobrze zoptymalizowanymi grami na PC. Które...na APU będą lepiej działać niż na Core I5...Bo na konsolach trzeba optymalizować, na PC...byle jaki kod i tak dość szybko zadziała...a jeśli nie zadziała - gracze i tak naciągną rodziców na nowe bebechy :)

  164

 • Jak ukryć numer telefonu w Androidzie?

  Ocena komentarza: -1
  Użytkownicy kart w Plusie i Play mają dużo łatwiej - wystarczy przed wybieranym numerem dodać #31# i sprawa załatwiona. W Orange i T-Mobile niestety nie działa.

  12

 • Wielki test procesorów: nowe modele Intela E5200, E7300, E8600 i Q8200

  Ocena komentarza: 0
  Tak max-bit...niestety. Jak sobie przypomnę tą optymalizację kodu (i koderów siedzących po nocach żeby działało "co ramkę"), to rzeczywiście się łezka w oku kręci. Długie dyskusje po nocach z ówczesnymi PC-towcami o możliwościach sprzętu i tym co można z niego wycisnąć (Bitplany kontra Chunky Pixel albo Paula vs SoundBlaster). Klimat demosceny, polskie parties... Sprzęt kurzy się w piwnicy, ludzie też zajęli się "czymś poważnym"... Przeszedłem drogę od Spectruma, przez C64, A500, A1200 z bajerami (karty turbo, obudowy), pierwszego PC zakupiłem gdy przekroczył 300MHz (i to AMD, w myśl starej Amigowej zasady IntelOutside) no i jestem wierny AMD do dzis - i będę. Choć dziś tak jak napisał max-bit komp służy w dużym stopniu do ogrzewania pokoju, a większego wzrostu wydajności nie widać :). Pozdrawiam wszystkich ludzi ze "starych czasów" :). A od redakcji z utęsknieniem oczekuję dalszej części histori procków :).

  38