Komentarze

 • Huawei P9 z podwójną kamerą - producent potwierdza przed premierą

  Ocena komentarza: 0
  Te dwie kamerki w Huawei P9 przewijają się w przeciekach już od dłuższego czasu, ciekawe, jakie dokładnie mają pełnić zadania. Być może będą miały obiektywy o różnych ogniskowych, jak LG G5, tyle, że oba 13-megapikselowe, ale to okaże się po premierze. Na pewno zapowiada się ciekawie.

  3

 • Intel prezentuje nową strategię wydawania procesorów - nowa litografia raz na trzy lata

  Ocena komentarza: 0
  To było do przewidzenia, już od dawna wiadomo, że wprowadzanie niższych procesów technologicznych jest coraz trudniejsze i bardziej kosztowne. Nawet Intelowi bardzo ciężko byłoby utrzymać dotychczasowy, 2-letni cykl. W przypadku mobilnych układów znanych ze smartfonów czy tabletów wdrażanie nowych procesów jest zazwyczaj prostsze, bo nowa litografia nie musi być tak mocno dopracowana i jest dostosowywana do dużo słabszych, i - w porównaniu do pecetowych kart graficznych czy procesorów - pobierających śladowe ilości prądu układów.

  21

 • be quiet! Pure Power 9 CM 700 W - premierowy test zasilacza

  Ocena komentarza: 0
  W tej cenie wielkiej kariery raczej nie zrobi, w przedziale 450-500 zł są już naprawdę świetne zasilacze rzędu Corsair RM650x/RM750x, a jeśli zrezygnować z drobnostek takich jak całkowicie modularne okablowanie, to poniżej 400 zł mamy wciąż bardzo dobrego Chiefteca GDP-750C z regulacją napięć DC-DC i certyfikatem 80+ Gold. Tak więc konkurencja jest mocna, obniżka ceny na pewno pomogłaby w zwiększeniu opłacalności zakupu tego zasilacza, bo sam w sobie zły wcale nie jest, natomiast ma silnych rywali.

  9