Komentarze

 • 100 porad i sztuczek do Windows 7 - część 3

  Ocena komentarza: 0
  A ja wam proponuję żebyście zamiast SkyDrive wypróbowali Dropboxa. Oferuje więcej możliwości, np. współdzielenie plików z innymi użytkownikami, powiadomienia o nowych i aktualizowanych plikach, a nawet możliwość wykorzystania go jako prostego serwera ftp! Program działa na Windowsie, Linuksie, są też wersje mobilne na iPhone'a i Androida.

  Wadą jest oferowane 2GB miejsca. W porównaniu do 25GB w SkyDrive jest do duża różnica, ale można to 2GB rozszerzyć za darmo do 8GB zapraszając inne osoby - 250MB od jednej. Poza tym w Polsce mało kto wyśle 25GB :)

  44

 • Polska wśród potentatów "superkomputerów'!

  Ocena komentarza: 0
  i już chyba wiadomo skąd średnia 6Mbit w Polsce. Takie centra zawyżają statystyki ;)

  14

 • Photoshop CS5 niewiarygodny ale prawdziwy!

  Ocena komentarza: 0
  Może faktycznie w Photoshopie działa to lepiej, ale w Gimpie podobny filtr działa już od jakiegoś czasu - nazywa się Resynthesizer

  http://o3.tumblr.com/post/470608946/photoshops-caf-content-aware-fill-unbelievable

  65

 • Opera: najszybsza przeglądarka na rynku!

  Ocena komentarza: 0
  Jest jeden mankament - Silverlight... Opera go nie obsługuje

  98

 • Zamiast Gadu-Gadu

  Ocena komentarza: 0
  Co do WTW tak naprawdę nie trzeba nic konfigurować, a wpisanie własnego numeru i hasła żeby założyć profil chyba nie jest trudniejsze niż w innych komunikatorach.

  Co do wtyczek - dźwięki, wygląd okna głownego, okna rozmowy itd faktycznie nie ma do nich jakieś ładnej przeglądarki czy czegoś podobnego, ale pobranie paczki plików i rozpakowanie jej do katalogu gdzie zainstalowany jest WTW (lub to katalogu profilu) też nie będzie problemów i nie zgodzę się że konfiguracja tego komunikatora jest tylko dla zaawansowanych użytkowników.

  Sam używam i POLECAM WTW !!!

  130