Komentarze

 • Fallout 4 z teksturami w wysokiej rozdzielczości i obsługą PS4 Pro

  Ocena komentarza: 2
  Tak jakby grafika była największym problemem Fallouta 4...

  31

 • Nie potrzebujesz komputera. Zastąpi go smartfon.

  Ocena komentarza: 1
  Odnosiłam się do tytułu który sugeruje czas teraźniejszy. Otworzyłam artykuł bo myślałam że ktoś wydał właśnie taki mini komputerek o dużej mocy obliczeniowej.

  "Obecnie nie, ale kiedyś?"
  Może. W końcu 3D, VR, AR i autonomiczne samochody już ogarneliśmy, więc czemu nie...

  25

 • Ludzkie życie - cena postępu w eksploracji Kosmosu - czy konieczna?

  Ocena komentarza: 0
  Świetny artykuł, a i tak pierwszy komentarz to czepianie się ortografii ;)

  Co do treści: niestety cena postępu musi być wysoka. Na ludzkim (zwierzęcym zresztą też) życiu opierają się wszystkie osiągnięcia z postępem medycyny włącznie: "Ktoś musi umrzeć żeby żyć mógł ktoś"

  9

 • Prace nad Horizon: Zero Dawn zakończone

  Ocena komentarza: 0
  Tak ;)
  Ale jedną z podstawowych zalet konsoli jest bezproblemowość czyli podłączenie jej w taki sposób żeby można się rozłożyć na kanapie i bez żadnego przepinania kabelków, uruchomić grę, czyli przeciwieństwo: odłączyć monitor od PC + przestawić monitor w inne miejsce + podłączyć konsolę = za dużo roboty jak dla mnie. Tym bardziej że mam mocny PC (nie używam tej mocy wyłącznie do gier), więc moja wewnętrzna cebula nie pozwala mi kupić konsol wyłącznie dla kilku unikatowych tytułów. Xbox też ma kilka ciekawych unikatów więc żeby być sprawiedliwym trzeba by kupić zarówno Xbox`a jak i PS`a ;) Chociaż niektóre jak np. Horizon:ZD kuszą...

  42

 • Nie potrzebujesz komputera. Zastąpi go smartfon.

  Ocena komentarza: 3
  Ehhh... Clickbait Titles Confirmed

  Nie potrzebujesz komputera. Zastąpi go smartfon.
  Nie, nie zastąpi.
  Może dla osób, którym PC służy wyłącznie do facebooka, instagrama czy innego tweetera. Może mam ograniczoną wyobraźnię, ale zupełnie nie widzę programowania za pomocą słuchawki podłączonej do monitora, już nie wspominając o zadaniach wymagających większej mocy obliczeniowej jak gry AAA, obróbka audio, video i grafiki 3D. To nie prawda że sprzęt robi się coraz mniejszy - nie bez powodu profesjonalne komputery i komputery gamingowe (czt. mocniejsze) są większe od standardowych blaszaków. O chińskich super komputerach nawet nie wspominając.

  25

 • Prace nad Horizon: Zero Dawn zakończone

  Ocena komentarza: 0
  Noalejaktakmożna
  Powinieneś zbudować ołtarzyk i się modlić no naszego dobra narodowego. ;)
  Mam tak samo - Wiesiek to dobra gra, ale jak dla Mnie tylko dobra a nie genialna jak to niektórzy próbują wmówić. Ci sami niektórzy ignorują fakt że wiele misji jest powtarzalna, rozwój postaci jak na RPG jest beznadziejny, seks i golizna są wrzucane na siłę byleby nabić widownię, niektóre wybory mają idiotyczny wpływ na rozwój akcji (kto podarował tej suce wstążkę ten wie ;) ). Fabuła i tło fabularne są może i niezłe ale dlatego że opiera się na wielotomowej sadze (jak dla mnie też takiej sobie) więc Redzi mieli ułatwione zadanie (nie musieli tworzyć całego uniwersum)
  Najbardziej mnie rozwalają ci którzy twierdzą że Cyberpunk będzie genialne - mimo że nic o tej grze nie wiadomo, tylko dlatego że wiedźmin im się podobał.

  A robotyczne dinozaury to nie kicz tylko najoryginalniejsza koncepcja w czasach reboot`ów, remake`ów i remak`ów z reboot`ów. Nie mam PS ale cieszę się że powstaje nowa marka, w końcu wszyscy jesteśmy graczami, nie ważne na jakim sprzęcie.

  42

 • Chmura to nie sejf - Dropbox zgubił pliki, ale „nic się nie stało”

  Ocena komentarza: 2
  Nie wiem jak jest w rar, ale na przesyłanie zip`ów gmail nie pozwala. Taki Test Case: spakuj plik .exe do .zip i spróbuj dodać jako załącznik. Wynik: zablokowano z powodu bezpieczeństwa. Ja rozumiem sens blokowania plików wykonywalnych, no ale żeby archiwa blokować...

  25

 • Premiery gier - luty 2017

  Ocena komentarza: 0
  Torment zapowiada się ciekawie. Chyba warto byłoby też zagrać w chociaż jedną grę z uniwersum Warhammer`a. Reszta taka sobie

  Zna ktoś może jakieś konkrety co do Elex`a ? Miał być na początku 2017...

  17

 • Wersje mobilne gier lepsze od pecetowych?

  Ocena komentarza: 2
  Bardziej dosadnie:

  "Powodem, dla którego dziennikarze stosują ten rodzaj nagłówka, jest to, że wiedzą, że ich narracja jest prawdopodobnie gówno warta i nie ma żadnego pokrycia w źródłach oraz faktach, do których się odnosi, i mimo to, oni (dziennikarze) wciąż chcą upublicznić swój tekst."

  by Ian Betteridge

  7

 • ZUS sprawdza petentów na Facebooku

  Ocena komentarza: 0
  To że nie ma zapisu na takie sytuacje nie oznacza że powinny być tolerowane.
  Przez takie "Grażyny biznesu", które zatrudniają się tylko po to żeby zaraz iść na macierzyński trudniej jest nam (kobietom) znaleźć pracę. W końcu: komu opłaci się zatrudnić kobietę skoro za tydzień sobie pójdzie na urlop ciążowy. Firma wtedy traci zarówno kasę jak i pracownika. Gdybym miała firmę też zatrudniałabym mężczyzn bo to się bardziej opłaca (nawet gdyby trzeba było im więcej płacić)

  14

 • Prace nad Horizon: Zero Dawn zakończone

  Ocena komentarza: 3
  Jestem prostym człowiekiem: widzę komentarz próbujący wywołać wojnę "Konsola vs PC" - daję łapkę w dół (niezależnie od tego, przedstawiciel z której "armii" go napisał)

  A gra wydaje się bardzo dobra, i gdyby nie konieczność posiadania (względnie dobrego) telewizora służącego wyłącznie do gier, to skusiłaby mnie do zakupu konsoli.

  42

 • Edytor penisa gwoździem programu - Conan Exiles debiutuje w Early Access

  Ocena komentarza: 1
  not sure troll or just stupid...

  To nie jest kwestia symboliki. To stylistyka dawnych czasów gilotynę wymyślono znacznie później a ukrzyżowanie było karą. To że Jezusa powiesili na krzyżu to kwestia tego że podobne czasy życia (o ile ktoś taki jak Jezus żył).

  "zmiany krzyża na gwiazdę Dawida" jak kogoś powiesić na takiej gwieździe... bez sensu. Krzyż jest symbolem bo na nim wieszano a nie odwrotnie.

  "Naprawdę takie zagrania powinny być zgłaszane do prokuratur i powinny być surowo karane..." no tak, najlepiej to niech w Polsce cenzurują gry tak samo jak w Niemczech żeby się nie daj Boże ktoś nie obraził.

  Ostatnie jest tak durne że nawet nie wiem co napisać...

  32

 • Chmura to nie sejf - Dropbox zgubił pliki, ale „nic się nie stało”

  Ocena komentarza: 7
  Zupełnie nie mam zaufania do chmur. Gdyby nie to że Gmail nie pozwala przesyłać w email`u niektórych typów w formie załączników to zupełnie bym z tego nie korzystała. A traktowanie chmury jako backupu albo (o zgozo) przechowywanie tam wszystkiego co się wytworzy (tj. zdjęcia, filmy, muzyka a przede wszystkim dokumenty) to głupota.

  25

 • Giganci technologiczni vs Trump i jego antyimigracyjny dekret

  Ocena komentarza: 0
  Mała korekta: Nie każdy terrorysta to muzułmanin - znaczna większość ale nie każdy. Co do reszty się zgadzam. Trump podjął właściwą decyzję hipotetycznie zapobiegając terroryzmowi. Problemem teraz są obywatele, którzy wymyślają sobie że muzułmanizm to religia pokoju (jprdl) ignorując to co się dzieje w Niemczech i Anglii.
  Rozumiem podejście firm IT - zatrudniają ludzi rożnych narodowości i nagła utrata 200 może ich trochę zaboleć. Weźcie pod uwagę że firmy prawdopodobnie dużo zainwestowały w tych ludzi (szkolenia itp.) więc utrata ich i zatrudnienie i szkolenia dla kolejnych z powodów politycznych to czysta strata.

  18

 • Horizon: Zero Dawn w pełnej krasie na nowych filmikach

  Ocena komentarza: 0
  Gdyby nie to że nie mam telewizora, dla tej gry zdradziłabym PC... Wygląda świetnie, i to nie tyle pod względem tekstur czy wodotrysków co projektu. Robotyczne zwierzaki i jednocześnie coś ala epoka p.n.e. a do tego bohaterka, która świetnie wygląda i nie jest rozebrana (co często się zdarza bo większość dev to faceci ;) )

  88

 • For Honor lub Ghost Recon Wildlands za darmo z kartami GeForce GTX 1070 i 1080

  Ocena komentarza: 0
  Cebula mode ON

  Czy można dostać te gry jeśli 1070 ma się od powiedzmy kilku miesięcy, czy tylko w momencie zakupu nowej karty po 31 stycznia?

  Cebula mode OFF

  4

 • Edytor penisa gwoździem programu - Conan Exiles debiutuje w Early Access

  Ocena komentarza: 2
  Made my day

  A co do artykułu to udało wam się mnie zachęcić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  32