Komentarze

 • AMD w natarciu - test procesora Ryzen 7 1800X

  Ocena komentarza: 3
  Szczerze mówiąc to nie do końca można tu pisać o jakimś ,,fenomenie,, tych procesorów. Główny plus ich powstania to chyba obniżki cen Inteli , bo w końcu jest jakiś konkurent. Z drugiej strony patrząc. Mój wiekowy i7-3770 K, który nabyłem za 1300 zł w 2013 (nowy) , ma lepsze właściwości dla ,,zjadaczy chleba ,, i zwykłych graczy niż procesor z 2017 r. Mam aktualnie OC na poziomie 3.5 GHz -----> 4.4 GHz wciskając jeden guzik na płycie głównej i nie przekraczając 50 stopni w grach, mając ,,piętro ,, niżej kaloryfer r9 390. Nie wiem jaki odsetek graczy kupi procesor za 2500 zł , który w grach osiąga wydajność sprzętu za 1200-1400 zł. A jakoś nie wierze w czary mary, że R3 R5 będą wydajniejsze od swego brata flagowca kosztującego 1000 zł więcej.
  Fajnie , że są , ale powiedzmy se szczerze , Intel dalej nie musi czuć potu na plecach. Obniży ceny i sprawy wrócą dalej w ten sam punkt.

  203

 • Jak kot z wilkiem - nowy dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon już dostępny

  Ocena komentarza: -3
  Dokładnie o to mi chodziło. Bądźmy szczerzy panowie, każdy z nas powinien mieć to co jest rzekomym DLC , od początku swej przygody z tym produktem. Zapłaciłem za coś , co po części jest ukryte, taka jest prawda. Takie DLC ma mnie zachęcić do ponownej przygody z Geraltem po zakończonym wątku gry po ok 89 godzinach? misja trwająca 2 min albo jaka fryzurka? no sorry Y_Y. Wydadzą jaka mapę jakieś nowe zestawy rynsztunku , albo misji , to odpalę wieska po raz kolejny. Czekam na prawdziwe DLC , nawet te płatne . Prace warto nagradzać , nie ukrytą zawartość , którą odblokowując co 2 tyg zastanawiasz się co to ma być.

  25