Komentarze

 • HTC Ville: Android 4.0, Sense 4.0, premiera w 2012 roku

  Ocena komentarza: 0
  Super Amoled? Hmmm... Wydaje mi się, że to jednak będzie S-LCD 2, ale zobaczymy.

  18

 • Media-Tech MT4163: niedrogi tuner DVB-T pod USB 2.0

  Ocena komentarza: -1
  A coś takiego z anteną od razu co by innej nie podłączać jest dostępne i polecacie?

  16

 • Pierwszy trailer gry Max Payne 3

  Ocena komentarza: 0
  Wygląda świetnie, tu nie ma co nawet dyskutować. Ale wątpię, że uda im się zachować klimat z poprzednich wersji... Muzyczka świetna jest, głos Maxa pozostał, ale... tak jakoś tutaj cukierkowo... W poprzednich częściach było mroczno, i to świetnie zbudowało mega klimat gry. Mieliśmy śnieżyce, ulewę, co również potęgowało klimat i mroczny nastrój gry, a tutaj widzę tylko słońce, duuużo słońca. Mimo wszystko mam nadzieję, że będę chciał w nią zagrać po jakimś czasie ponownie, choćby na najwyższym poziomie by zobaczyć może jakieś efektywne alternatywne zakończenie.

  96

 • Samsung Galaxy S vs Galaxy S II - porównanie

  Ocena komentarza: 0
  Większość się da. Dużo już jest zoptymalizowanych pod ten układ.
  Ja osobiście czekam na samsunga galaxy R - mimo tego, że będzie SLCD, to będzie CortexA9 + Tegra2. Reszta praktycznie to samo jak w SGS2. Niektórzy się doczepią, że filmy tylko w 720p, tylko 5MP aparat, czy właśnie ten ekran, ale dla mnie zmienione tandetne elementy obudowy to ogromna zaleta (a filmów i zdjęć robić nie będę). SLCD jest świetnym ekranem, więc nie ma co żałować AmoledaPlus. I cena startowa będzie na poziomie aktualnej ceny SGS2, tak więc po 2-3 miechach stanieje znacznie i będzie można śmiało kupić.

  73

 • NEC MultiSync EA232WMi z matrycą IPS - test, recenzja, opinie

  Ocena komentarza: 0
  Test porównawczy monitorów w przystępniejszych cenach były bardzo mile widziany. Mam na myśli tutaj: LG IPS236V, LG E2370V i Della U2311H. Sam mam tego ostatniego i jestem bardzo zadowolony, jednak chciałbym zobaczyć jak spisuje się konkurencja od LG w tym przypadku.

  34