Komentarze

 • Samsung może zarobić krocie na dobrej sprzedaży... iPhone'a X

  Ocena komentarza: 0
  Zarobią dużo więcej jak afera z ip8 się rozkręci i apple będzie wymieniać telefony na nowe wtedy to już szajsung zarobi na 200mln wyświetlaczy. ;P

  20

 • Plus i Orange robią najwięcej szumu

  Ocena komentarza: 0
  Przeszedłem z Orange do Plusa i jestem zadowolony.
  Orange jest dobry tylko jak masz dużo znajomych w tej sieci, poza tym nie polecam...

  25

 • GeForce GT 240 – PhysX dla każdego?

  Ocena komentarza: 0
  Wiecie co trochę przesadzacie z tym napadem na Benchmark i autorów testu.
  Przecież ten art to kawał solidnej i rzetelnej roboty, czytając je każdy może sobie wyrobić własną opinię o testowanych kartach. Być może rekomendacja Benchmarka była"na wyrost", ale weźcie pod uwagę że każda nowość kosztuje, a potem cenę kształtuje już rynek. Autor tekstu ma też prawo do własnej oceny, podobnie jak wy.To że dokonał oceny pod innym niż wydajność kątem nie jest zbrodnią.
  Podoba mi się że rekomendacja została cofnięta, moim zdaniem to dobrze świadczy o Benchmark i jego testerach. Dalsze komentowanie rekomendacji po jej zdjęciu uważam za nie potrzebne.
  Aby nie przesłodzić od siebie dodam że podobnie jak pozostali mam bardzo złe zdanie o jakości produktów firmy Palit. Branie ich karty do testów jest moim zdaniem błędem. To tak jak by w testowym komputerze umieszczać kości pamięci"no name".
  Pozdrawiam redaktorów Benchmark i życzę im dalszej wytrwałości w pracy.

  146

 • Microsoft banuje milion konsol

  Ocena komentarza: 0
  Tak sobie czytam te wasze komentarze i śmiech mnie ogarnia.
  Pamiętam jak konsolowcy sie chwalili że konsole to takie super i taniocha i można w piraty pograć itd...
  A tu taka kupa, zbanowali im konsole...
  Jak dla mnie to m$ nie miał wyjścia bo wydawcy gier chodzi li do Bila i mówili mu"Bil nie wal nas w ch...płacimy za prawo do wydawania gier na twoje konsole w ch...kasy, a ty pozwalasz nas piracić, albo coś z tym zrobisz albo oddawaj kase!"no i Bil sie ugiął, bo kasy oddać nie chciał...
  Ale ale, co do zabezpieczenia to i na bana na pewno znajdą sposób, upgrady softu przez płytke DVD albo u tych co piracili konsole. I biznes znowu ruszy, bo trzeba będzie konsole ponownie zanieść do przeróbki żeby gry działały.
  Podoba mi się że m$ troche pobanował, zawsze uważałem że leca w kulki, a teraz mam pewność, a polaków traktowali jak obywateli 3 kategorii, może się wreszcie polacy obudzą i napiszą wujkowi Bilowi"skoro tak to wal się sam..!"
  Mam PC i nigdy nie kupie sobie konsoli, dlaczego? Bo w brew temu co piszecie konsole też po jakimś czasie trzeba wymieniać na nowsze modele, które wcale takie tanie nie są...

  96