Komentarze

 • Nvidia GeForce GTX 660 Ti: data premiery i specyfikacja średnio wydajnej karty Kepler

  Ocena komentarza: 0
  Zróbmy doświadczenie. Zastosujemy wiadro wody i dwa lejki o średnicy pierwszy 19,2mm,drugi 25,6mm.Będziemy wylewać wodę z wiadra do wiadra przez te lejki . Lejek drugi wyleje szybciej wodę z wiadra. Wniosek jaka średnica taka przepustowość na pewno utrzymamy płynność. **I to nazywamy lanie wody**.

  73

 • Nvidia GeForce GTX 660 Ti: data premiery i specyfikacja średnio wydajnej karty Kepler

  Ocena komentarza: 0
  Pamięć 192 bity z powoduje czekanie procesora GPU (będzie czasem bezrobotny- nie pracuje nie je). Ha ha i mamy oszczędność 20 W.

  73

 • Wystrzałowa Trynity - chłodzenie dla procesorów od THERMOLAB

  Ocena komentarza: 0
  SZKODA ŻE TESTU NIE ZROBIONO Z CIEPŁOWODAMI POZIOMO.WYDAJNOŚĆ TAK ZAMONTOWANEGO RADIATORA JEST WYŻSZA BO SKROPLONA PARA W CIEPŁOWODZIE SPŁYWA W DUŁ A GDY ZAMONTUJEMY JAK NA ZDJĘCIU WIDAĆ Z DOLNYCH CIEPŁOWODÓW SKROPLONA PARA POD GÓRĘ NIE WPŁYNIE DO STYKU Z PROCESOREM???
  CZYLI SĄ MNIEJ SPRAWNE I WIDAĆ TO NA TEMPERATURACH CZTERECH RDZENI PROCESORA(SĄ BARDZO RÓŻNE) .
  MONTAŻ POZIOMO TEGO RADIATORA POWODUJE ŻE PARA SKROPLONA ZAWSZE SŁYNIE DO PROCESORA ZE WSZYSTKICH CIEPŁOWODÓW I DZIAŁAJĄ WSZYSTKIE CIEPŁOWODY W STU PROCENTACH,ALE JEST ZA SZEROKI I NA PAMIĘCI WCHODZI.

  29

 • Ulepszamy Sprzęt Benchmarkowców z firmą MSI

  Ocena komentarza: -2
  ZNOWU KONKURS DLA BOGATYCH JA MAM P4 HT, 1G PAMIĘCI,GNIAZDA (AGP I PCI-E16)GRAFIKĘ NA AGP 6800 NVIDIA ,ZASILACZ 380W,KLAWIATURĘ , MYSZ I MONITOR 3:4 .TĄ NAGRODĘ MOGĘ SOBIE WSADZIĆ !!! I TO MA BYĆ UCZCIWY KONKURS DLA WSZYSTKICH .JAK NIE MASZ KOMPA ZA 3000ZŁ TO LEPIEJ NIE STARTUJ.BO TYLKO INTEL 7 TĄ KARTĘ W PEŁNI OBSŁUŻY.

  PROPONUJĘ LEPSZY KONKURS JAK KTOŚ MA NÓWKĘ MERCA W CZARNYM KOLORZE WYGRYWA NÓWKĘ MERCA W BIAŁYM KOLORZE.
  EWENTUALNIE W NAGRODĘ CZTERY OPONY DO HAMERA Z MONTAŻEM NA MIEJSCU.

  197