Komentarze

 • iPhone 11 - śmiech na sali

  Ocena komentarza: -2
  @jan_z_kolna
  "Testowaliśmy różne modele Androida, zawsze był taki sam problem - zacinał się i mama nie mogła nawet zadzwonić (frozen screen)."
  Proponuję obdarzyć mamę większym szacunkiem i zakupić jej telefon z androidem, ale z wyższej półki. Joke. Chyba wiesz, że wystawiasz się na pośmiewisko pisząc takie bzdury? Przypominam, że ponad 90% ludzi w Polsce ma telefony z androidem i taki kit może łyknąć jedynie mniej niż 10% populacji naszego kraju.
  Napisz po prostu, że iOS jest bardzo dobrym systemem. Zwłaszcza dla osób w podeszłym wieku, ze względu na intuicyjną obsługę dotykowego ekranu. To wystarczy. Nie trzeba koloryzować i tworzyć bajeczek.

  138

 • iPhone 11 - śmiech na sali

  Ocena komentarza: -1
  Jakaś rozdwojona jaźń?

  138

 • iPhone 11 - śmiech na sali

  Ocena komentarza: 0
  @jan_z_kolna
  Może do serwisu trafia niewiele iPhonów dlatego, że stosunek udziału procentowego tych urządzeń na rynku polskim wynosi właśnie 1/15? Ale widzimy zawsze to, co chcemy widzieć. Prawda?
  PS. Nie znam żadnego agenta/pośrednika nieruchomości, który mówiłby czy pisał: "sprzedaję domy". Ci ludzie zazwyczaj są wykształceni, elokwentni, mają nieco bogatsze słownictwo, zdecydowanie lepszą składnię i przede wszystkim nie tracą czasu na pisanie elaboratów w komentarzach ... PS 2. na pustyni nie ma zbyt wielu "domów"

  138

 • iPhone 11 - śmiech na sali

  Ocena komentarza: 1
  @lukiusa
  Doskonale napisane. Ludzie nie znają niestety różnicy pomiędzy otwartym i zamkniętym systemem operacyjnym.

  138

 • iPhone 11 - śmiech na sali

  Ocena komentarza: -2
  Hello, musiałem się zarejestrować, żeby podziękować za ten artykuł. Tomaszu DZIĘKUJĘ!

  138