Komentarze

 • Windows 10 dorobił się reklamy w… Eksploratorze plików

  Ocena komentarza: 3
  Moja żona przeżyła to co Tobie wydaje się niemożliwe. Otóż, miała pilnie do wydrukowania dokument przed wyjściem z domu, uruchomiła PC-ta, otwarła edytor tekstu, już wybiera drukowanie, gdy Window 10 "ładnie" zamknął bez pytania wszystkie okna, wyświetlił napis Witamy w aktualizacji i przez 40 minut aktualizował system. No, ale Ty nie uwierzysz, bo u Ciebie NIGDY nic takiego się nie wydarzyło.

  36

 • Windows 10 dorobił się reklamy w… Eksploratorze plików

  Ocena komentarza: -3
  Ha ha ha! Nie dość, że ludzie płacą za ten OS, to jeszcze im reklamy wyświetlają w systemie, o szpiegostwie użytkownika nie wspomnę... ale tak... bardzo dobrze... niech ciemniaki dla korzystania z netu i oglądania filmów na pececie płacą za to, że się ich szpieguje i wyświetla reklamy... skoro to frajerzy :-)

  36

 • Najważniejsze cechy LG G6

  Ocena komentarza: -1
  Czyli mojej G5 nie ma po co zmieniać... na dodatek mam wymienny akumulator a jak to będzie wyglądać w G6?

  11

 • Ubuntu rośnie w siłę (i ma rosnąć dalej)

  Ocena komentarza: 4
  Osobiście na 3 z 4 komputerów w domu mam zainstalowane od lat Ubuntu i do niczego nie jest mi potrzebny Windows. Jestem programistą, obrabiam hobbystycznie zdjęcia i tyle. Ubuntu nie dość, że jest za darmo, to do 99% prac mi wystarcza (jedynie kilka ulubionych gier jeszcze na Ubuntu mi nie działa, chociaż jest już też kilka, które całkiem dobrze na Linuksie działają).

  28

 • SilentiumPC przygotował usprawnione zasilacze Supremo L2 i M2

  Ocena komentarza: 0
  Czekam na Titanium gdzieś na poziomie 200-300W.

  16

 • Polacy wciąż piracą oprogramowanie na potęgę (ale jest coraz lepiej)

  Ocena komentarza: 0
  Też często siedzę w Niemczech i bez problemu ściagam tam torrenty. Więc coś cyganisz.

  65

 • Envaya ma jaja czyli Denon rządzi

  Ocena komentarza: 1
  Produkowanie "jednorazówek", czyli urządzeń z niewymiennymi akumulatorami, powinno być prawnie zabronione. Po paru latach taki głośnik będzie zwykłym śmieciem, chociaż wszystko w nim poza akumulatorem mogłoby jeszcze wiele lat pracować.

  11

 • Intel Kaby Lake - dobre i... nudne procesory

  Ocena komentarza: 0
  Up to 10 x USA ;-)))) No niezła ta technologia ;-P
  A tak serio, to po kij mi nowy chipset, jak ani nie ma obsługi USB 3.1 to na dodatek jedyne co dodali co Optane, którego nie ma jeszcze w sprzedaży.

  45

 • Bezpłatne konto bankowe dla każdego Polaka

  Ocena komentarza: 3
  Niestety opłacając rachunki nie wystarczy, ponieważ one nie liczą się do ilości operacji kartą.

  36

 • Bezpłatne konto bankowe dla każdego Polaka

  Ocena komentarza: 4
  To trochę zadziałali po frajersku, bo zostawienie dowodu nie jest żadną gwarancją, że klient zapłaci. Zawsze może powiedzieć, że zgubił dowód na stacji.
  Powinni kulturalnie wezwać policję by ta była świadkiem przy spisaniu oświadczenia i tyle.

  36

 • Bezpłatne konto bankowe dla każdego Polaka

  Ocena komentarza: 2
  "Sami z siebie robimy zacofanych... " - ojoj! Korzystanie z karty to takie nowoczesne! Cywilizowane może jeszcze dodasz? Buahaha! Osobiście w większości w sklepie płacę gotówką i płacę nawet szybciej niż użytkownicy kart z płatnością bezdotykową (bezpinową, jak zwał, tak zwał), bo potrafię liczyć i jak stoję przy kasie, to już w dłoni mam odpowiednią ilość banknotów (monet) i nie czekam na autoryzację, na połączenie z bankiem, o wbijaniu pinu z karteczki w portfelu nie wspomnę, i nie mam paniki w oczach gdy terminal nie potrafi się z powodu awarii połączyć do banku. Po prostu, liczę, przygotowuję gotówkę, płacę i wychodzę. To takie staromodne, ale jakie skuteczne. Może ma coś na rzeczy, że gdy sam robiłem maturę to matematyka była obowiązkowa i na poziomie znacznie wyższym niż rozwiązywanie testów dla półgłówków.

  36

 • Bezpłatne konto bankowe dla każdego Polaka

  Ocena komentarza: 3
  "Zresztą w dobie zakupów przez internet bez karty płatniczej to jak bez ręki" - a po co mi karta płatnicza do zakupów w necie?
  Świetnie sobie bez niej radzę kupując w necie - włącznie z zakupami za granicą.

  36

 • Bezpłatne konto bankowe dla każdego Polaka

  Ocena komentarza: 1
  a ten od kota (co lubi z kotem) już założył konto? ;-P

  36

 • Bez modułów, ale z wymienną baterią - taki może być LG G6

  Ocena komentarza: 1
  I o to chodzi!
  Sam LG G5 kupiłem WYŁĄCZNIE dlatego, że był wyposażony jak "flagowiec" i posiadał wymienną baterię. Poza tym szanuję swoją prywatność i wyciągam baterię by być pewien, że mój telefon jest wyłączony i nie może służyć do podsłuchu, namierzania itp. przez obecne władze.

  7

 • Nowy poziom inwigilacji w Wielkiej Brytanii [AKT.]

  Ocena komentarza: 1
  Nie ma chronić przed terroryzmem, ale władza chce wiedzieć co myślisz, jaką nową propagandę ci zafundować, żeby cię również przekonać do niej, a także by móc mieć haka na przyszłość - anuż się przyda.

  28

 • Nowy poziom inwigilacji w Wielkiej Brytanii [AKT.]

  Ocena komentarza: 2
  Ludzie już nikogo nie "rozk**" jak napisałeś, ponieważ najpierw większość zmanipuluje się propagandą, co już się dzieje, nawet w Polsce, a reszta będzie zbyt nieliczna i wcześnie zneutralizowana przy pomocy właśnie takich programów śledzących.
  Nie mówiąc o tym, że za parędziesiąt lat nawet gdyby znalazły się tysiące ludzi, którzy będą chcieli zrobić rewolucję, to zostaną szybko unicestwieni przez strzegące - władzę i najbogatszych - drony i wszelkie maszyn autonomiczne.

  28

 • Nowy poziom inwigilacji w Wielkiej Brytanii [AKT.]

  Ocena komentarza: 9
  Głupi jesteś, jeśli twierdzisz, że azylanci są powodem wprowadzenia takiego prawa.
  To tylko pretekst, któremu przyklaskują takie półgłówki jak ty, by monitorować wszystkich obywateli swojego kraju.
  Niestety to uderzy wyłącznie w zwykłych obywateli (np. wykorzystując pewne informacje w celach szantażu przez państwo, czyli jego instytucje), a przestępcy i terroryści, będą dalej spokojnie używali internetu i nie będą wpadać w ręce szpiegującego państwa.

  28

 • W Monachium mają już dość Linuksa

  Ocena komentarza: 0
  Wszyscy co interesują się tematem wiedzą, że MS robi wszystko by z powrotem zdobyć lukratywne kontrakty z Monachijskiej administracji, nawet znacznie rozbudowali swój oddział w Monachium... smarują i robią wszystko by zarobić tam kolejne miliony, jak widzą, że tracą Chiny, Rosję i coraz więcej innych rynków.
  Sam przesiadłem się na Linuksa w chwili gdy otrzymałem szpiegujący system Windows 10, który robi restarty kiedy ma na to ochotę, a nie kiedy ja o tym zdecyduję. Mówię NIE systemowi operacyjnemu, który przejmuje całkowitą kontrolę nad moim komputerem w kwestii aktualizacji, nie wspominając o słynnych ostatnio aktualizacjach BIOS-ów na komputerach z Win 10, które po takiej aktualizacji w ogóle się już nie uruchamiały.
  I po roku korzystania z Ubuntu, wiem że do Windows już nie wrócę, bo po co? Wszystko co potrzebuję mam za friko, nie walczę z żadnymi wirusami, a konfiguruję swój system tak jak mi się podoba a nie jak chciałby producent i to jest to, na czym mi najbardziej zależało, mój komputer, mój system, moja konfiguracja.

  37

 • Sudio Vasa BLÅ – dobre słuchawki Bluetooth do smartfona

  Ocena komentarza: 0
  Jeśli mają niewymienny aku to są to drogie jednorazówki, które za rok, dwa będzie trzebwa wywalić na śmietnik, bo aku pociągnie góra 30 minut.

  11

 • Moduły do LG G5 okazują się pomysłem mało trafionym

  Ocena komentarza: 6
  Najlepszy moduł do tego telefonu to... wymienna z łatwością bateria... i TO BYŁ dla mnie argument, który przekonał mnie do zakupu tego telefonu. Mam w kieszeni zawsze drugą baterię i bez żadnych powerbanków na kabelku, gdy tylko potrzebuję, zmieniam w telefonie i dalej mogę spokojnie z niego korzystać.
  Nie mówiąc o tym, że za 2-3 lata, mogę wymienić tanio na nową baterię, bez serwisu, i znów będzie nówka, a nie jak w starym telefonie, gdzie bateria coraz słabsza a wymiana jedynie w serwisie za kupę kasy i ryzyko uszkodzenia biorę na siebie.

  15

 • LG G5 SE pojawi się w polskich sklepach

  Ocena komentarza: 6
  Mam LG G5 i jestem SUPER zadowolony! Bardzo szybki, ma wszystko co potrzebuję i... najważniejsze dla mnie... ma wymienną baterię, więc nie potrzebuję żadnego power banka i kabelka, po prostu w kieszeni druga bateria i gdy potrzebuję, to po prostu w chwilę zmieniam baterię.

  17

 • Bezpieczne Google w końcu działa

  Ocena komentarza: 0
  a po co mi szyfrowanie w google.com skoro zapytanie o cokolwiek google.com (nawet tego po ssl) zwraca stronę z linkiem w którym słowa zapytania pojawiają się jawnie!?

  12