Komentarze

 • Wiedźmin 3: Dziki Gon – przeznaczenie zabijaki

  Ocena komentarza: 0
  "Zapytacie zapewne gdzie tu Sienkiewicz. Inspiracje Trylogią przejawiają się w samej konstrukcji, która każe Geraltowi szukać miłości swojego życia po ogarniętych wojną krainach. Tak jak Skrzetuski błądził za swoją Heleną, a Zbyszko z Bogdańca tropił porywaczy Da­nusi, tak i wiedźmin wplątany w coraz to nowe perypetie stara się odnaleźć drogę, która doprowa­dzi go do celu."

  Tutaj chyba widzę lekki błąd. Celem poszukiwań dla wiedźmina w całej opowieści była Ciri, a nie Yen. Dla niej ryzykował i błądził. Yen w moim przekonaniu była na drugim planie. Kochal obie ale tez obie inaczej, Ciri - miłość "ojcowska", Yen - miłość do ukochanej.

  W tytule powinna być informacja o spoilerach, sam kończę czytać ostatnia cześć sagi.

  33

 • Computex: potężne i nietypowe coolery Noctua

  Ocena komentarza: 0
  Jeśli ten cooler z pierwszego obrazka wyjdzie to na pewno zmienię swojego NH-D14 na to bydle. Jedna i jedyna wada NH-D14 to lipa przy montażu wyższych pamięci.

  11

 • ASUS: płyta dla prawdziwych zapaleńców - z AM3+

  Ocena komentarza: 0
  Nie wiem czy w ogóle zastanawiałbym się nad kupnem tej płyty. Cena pewnie będzie jak zwykle z dupy wzięta. Celuję w ok. 1000zł i wyżej za rzeczy które mi czy innemu normalnemu użytkownikowi nie są potrzebne i zauważalnego gołym okiem wzrostu nie odczuje. Sam mam płytę od Asusa ale takie coś tylko i wyłącznie do bicia rekordów w smarkach. Za swoją płytę dałem coś ok 400zł i ma x16/x16 dla sli, 9 faz które wystarczają w zupełności, 5xSATA II. Uważam, że to ładne wyposażenie jak na tą cenę. Wiadomo, że Bigfoot E2100 znakomicie sobie radzi w miejscach jak akademiki czy inne publiczne miejsca gdzie ruch w sieci jest ogromny, ale większość nas siedzi na dupie w domu przed monitorem więc taka karta w ogóle nie jest potrzebna. To samo z ROG Connect, mam dać kilka stówek więcej za coś co użyje może 2 razy, zobaczę że fajny bajer i zapomnę o tym bo na co dzień przecież nikt nie będzie podkręcać co rusz procka i to z drugiego kompa. Cenię sobie Asusa za jakość produktu ale takie coś to przerost formy nad treścią jak dla mnie.

  17

 • Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Recenzja i optymalne karty graficzne

  Ocena komentarza: 0
  http://imageshack.us/photo/my-images/718/witcher2201105210433409.jpg/

  Droga przez las w trakcie biegu 61fps.

  277

 • Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Recenzja i optymalne karty graficzne

  Ocena komentarza: 0
  Mam 2x570gtx referenty od evga z lekko podniesionymi zegarami. Przy rozdzielczości 1920x1080 z wszystkimi wodotryskami oprócz oczywiście uber samplingu mam 55-60fps. Zdarzają się momenty w grze gdzie wartość ta dochodzi do 81fps. Tyle widziałem najwięcej. Obciążenie kart to ok 70%, temperatury 68-70c przy 68-69% prędkości wiatraków.

  277

 • Pliki: ASRock 3TB+ Unlocker

  Ocena komentarza: 0
  Nie wiem jak to co napiszę ma się do tego artykułu ale wydaje mi się że to podobna sprawa. Ostatnio kupiłem trzy dyski samsunga F3R 1TB każdy. Przy tworzeniu raid`a 0 nie było najmniejszych problemów, pokazało jeden dysk o pojemności 2,72TB. Wchodzę do Win7 a tam dysk ma pojemność 1,99TB a reszta nie przydzielona. Nie mogłem z tymi 720GB nic zrobić. Jak zwykle wujek Google pomógł i okazało się że wystarczy skonwertować cały dysk z MBR na GPT z poziomu windy. Dysk przy takiej operacji musiał być pusty beż żadnej partycji. Teraz mam jeden dysk 2,72TB i wszystko ładnie bangla.

  11

 • ASUS DirectCU II - test kart GeForce GTX 570 , GeForce GTX 580, Radeon 6950, Radeon 6970

  Ocena komentarza: 0
  Miało być EVGA Superclocked, sorki. Bez tego slotu odstępu karty przylegały by jedna do drugiej bez najmniejszego odstępu tak mi się zdaje więc nie wiem na ile by pomogło takie chłodzenie.

  128

 • ASUS DirectCU II - test kart GeForce GTX 570 , GeForce GTX 580, Radeon 6950, Radeon 6970

  Ocena komentarza: 0
  Mam 2 gtx570 SOC od EVGA z referencyjnym chłodzeniem, temp w budzie CM SCOUT: 98c i 90c. Niedawno zmieniłem budę na HAF 932 i temp: 75c,72c. Różnica jak widać kolosalna tylko na samej zmianie budy. Większość płyt głównych(tak mi się zdaję) posiada standardowy odstęp między kartami czyli pierwsza karta zajmuje 2 sloty, odstęp jednym slotem i druga karta znowu 2 sloty. Jakbym chciał założyć karty testowane w tym artykule to wiązało to by się z wymianą mobo aby zachować sensowny(czyt. min 1 slot) odstęp od kart, żeby wiatraki miały dostęp do powietrza. Mowa tu oczywiście o konfiguracji sli, która jest coraz bardziej popularna. Jak dla mnie główną wadą tych kart jest wysokość, która dla nie jednych okaże się barierą nie do przeskoczenia bez ponoszenia większych wydatków.

  128

 • ASUS: nasze płyty z AM3 obsłuża Bulldozery

  Ocena komentarza: 0
  W bardzo ładny sposób ASUS pokazał nam, że to AMD chce wymusić na klientach zmianę płyt. Jeśli ta informacja jest prawdziwa to widać, że barierą nie jest konstrukcja tylko sterowniki. Nie ma innej możliwości aby nowe procki działały na starym gnieździe skoro mają jeden pin więcej, chyba, że płyty które asus wymienił mają już jedno oczko na "zapas zrobione" tak dla potomnych. Ewidentnie widać, że próbuje się zrobić potencjalnego klienta w balona.

  54