Komentarze

 • Zawód dla robota

  Ocena komentarza: 3
  Ludzkość zmierza w kierunku Elizjum + Terminator. Ciekawi mnie jak długo bogaci będą jeszcze potrzebować pozostałe 80-90% populacji. Prawdopodobnie do momentu, gdy maszyny same się będą umiały uczyć i jeśli uda się sztuczną inteligencję utrzymać pod butem, to bogaci będą się mogli pozbyć reszty niepotrzebnych ludzi, bo maszyny będą mogły przejąć wszystkie obowiązki.

  12

 • Szwedzki eksperyment z 6-godzinnym dniem pracy - są plusy i minusy

  Ocena komentarza: 3
  A teraz tak 12 godzin pracy dziennie 3 dni w tygodniu reszta wolne. Jedni pracują od poniedziałku do środy drudzy od czwartku do soboty. Z 2 dni oszczędza się czas dojazdu do pracy, jednocześnie zmniejsza się zanieczyszczenie i korki.

  23

 • DiRT 3 za darmo, ale trzeba się pospieszyć

  Ocena komentarza: -8
  Wiem, że za darmo dają, a bez rejestracji klucza nie mogliby dać. A to, co napisałem wcześniej, tyczy się gier, które kupiłem i gdy chciałem w nie zagrać, musiałem założyć konto, bo inaczej nie zagrasz, chociaż gra nie była przez internet.

  41

 • Nie będzie podatku dla sklepów internetowych - rząd idzie po rozum do głowy

  Ocena komentarza: 0
  Załóżmy, że mamy dwie firmy, które sprzedają te same towary. Jedna jest zarejestrowana w Polsce i płaci 23% podatek a druga w raju podatkowym i płaci 5% podatek. Jeśli przyjmiemy, że ich roczny obrót to 100 milionów zł to firma, która jest zarejestrowana w Polsce, zapłaci 23 miliony, a ta w raju podatkowym tylko 5 milionów. Czyli firma z raju podatkowego może spokojnie obniżyć cenę swoich towarów tak, że firma płacąca podatek w Polsce nie będzie miała żadnego zysku, a stratę to wystarczy by, firma z polski zbankrutowała. Tak więc każda forma upustu dla firmy b uderza także w uczciwą firmę a. To tak jakbyście poszli do salonu kupić nowy samochód i tam stałyby dwa identyczne samochody z takim samym wyposażeniem, a jedyną różnicą byłaby cena, samochód a kosztowałby 80 000 zł a b 75 000 zł.

  27

 • Ranking superkomputerów na świecie - Prometheus z AGH na 49. miejscu

  Ocena komentarza: 15
  Prometheus kosztował około 40-50 milionów zł mniej więcej tyle, co otwieranie bramek na autostradach. W Polsce posłowie marnują ogromne pieniądze, ale jak na naukę to skąpią. Dziś superkomputery przyspieszają rozwój i odkrycia. Ale na to nie ma kasy, bo i poco jeszcze Polska wyszłaby na prostą i coby to dopiero było. Kiedyś jak żył Lepper to mówił coś o tym że PO zgubiło 7 miliardów zł i nie pamiętam czy się znalazły, czy nie, ale za tę kasę mielibyśmy superkomputer o mocy obliczeniowej około 176,4 PFLOPS-a.

  38

 • Intel Core i5-6600K i i7-6700K: wyniki wydajności procesorów Skylake

  Ocena komentarza: 5
  Moim zdaniem jak na 14-nanometrowy proces technologiczny i 95 W to intel dał dupy i to porządnie. Te procki powinny mieć 75 W i to maks.

  69

 • Battlefield: Hardline z nietypowym DRM - zmiana podzespołów PC blokuje dostęp do gry

  Ocena komentarza: 3
  Zadam tylko jedno pytanie. Ile dodatkowo musi zapłacić gracz za grę z zabezpieczeniami antypirackimi.

  78

 • Polska premiera HTC One M9 - przykładowe zdjęcia i coś jeszcze

  Ocena komentarza: 0
  Jak na telefon za ponad 3 tysiące to zdjęcia robi jak dla mnie tandetne. W tej cenie telefonów to zdjęcia powinny być bardzo dobrej jakości ostre i przede wszystkim bardzo wyraźne.

  14

 • Oprogramowanie podsłuchujące Superfish w laptopach Lenovo [AKTUALIZACJA]

  Ocena komentarza: 0
  Wielki problem pozwy zbiorowe przeciwko Lenovo złożyć. A urząd ochrony UOKiK powinien nałożyć na Lenovo karę w wysokości miliarda euro i tyle. Jakoś chiny nie mają problemów z karaniem firm zagranicznych.

  63

 • Nokia Lumia 730 Dual SIM – test smartfona

  Ocena komentarza: 0
  Jakiego byście wybrali smartfona z 8Mpx aparatem. Taki, który robi zdjęcia, w powiedzmy rozdzielczości 4 k, ale za to z czterokrotnie gorszą jakością zdjęcia niż aparat z 8Mpx robiący zdjęcia w ful HD, ale za to czterokrotnie lepszej jakości niż ten robiący zdjęcia 4 k. Oglądałem zdjęcia zrobione LG G2mini Sony M2 Asus 5 Noki i powiem szczerze, jakość tych zdjęcia według mnie jest raczej kiepska.

  29

 • Pracownicy odchodzą z Amazona. Ten się nie przejmuje i wyjmuje roboty

  Ocena komentarza: 3
  Stronę internetową mają do dupy ledwo można coś znaleźć, brak dodatkowych opcji do sortowania produktów już nie mówiąc o tym że nie można wybrać producenta tylko trzeba szukać. Jak na firmę powiedzmy, globalną to sama strona wygląda jak zrobiona za pomocą gotowych szablonów przez nie douczonego Amerykanina. Już samo wejście na stronę odstrasza konsumenta, więc podejrzewam, że w magazynach taki sam mają burdel i organizacje.

  123

 • Gionee Marathon M3: smartfon z akumulatorem 5000 mAh

  Ocena komentarza: 13
  Wymiary starej baterii z K750 i 900mAh 5 milimetrów grubości 4,7 cm długości i 3,4 cm szerokości. 14,5:4,7=3,06 7,1:3,4=2,08, czyli w takim smart fonie zmieści się ponad 6 takich baterii, co da ponad 5400mAh, jeśli się wykorzysta całą przestrzeń z tyłu telefonu. A biorąc pod uwagę, że dzisiejsze baterie są pojemniejsze przy tej samej wielkości niż 6 lat temu to spokojnie można osiągnąć nawet 7000mAh.

  24

 • Superkomputer za 30 milionów złotych trafi do Politechniki Gdańskiej

  Ocena komentarza: 3
  Dobra to teraz sobie pomyślcie, jaki superkomputer można by zbudować za 1,5 miliarda, które poszły w błoto na bramki na autostradach.

  58

 • Microsoft oficjalnie przedstawia system Windows 10 [AKTUALIZACJA 2]

  Ocena komentarza: 1
  Gadżety pulpitu będą czy nie, bo jeśli 10 ma być systemem, który będzie aktualizowany po wieki to raczej powinny być.

  94

 • Deszcz, mgła, wiatr - nic z tego nie zatrzyma laserowej broni Boeinga

  Ocena komentarza: 0
  Gdyby USA miało takie podejście do słabych jak Rosja to Ameryka Północna i Południowa byłaby jednym wielkim USA.

  18

 • Deszcz, mgła, wiatr - nic z tego nie zatrzyma laserowej broni Boeinga

  Ocena komentarza: 0
  Czy słyszałeś o tym że chińscy hakerzy wykradli 1 terabajt danych o myśliwcu F22 i jego uzbrojenia o to mi się rozchodzi dzisiaj, żeby zdobyć dane, nie trzeba opuszczać własnego pokoju, by wykraść dane z 2 końca świata. A potem po jakimś czasie okazało się, że chiny dysponują bardzo podobną maszyną do F22 przypadek raczej nie. Koszty wykradzenia danych są znacznie tańsze niż koszty badań i czas, jaki pochłaniają te badania.

  18

 • Deszcz, mgła, wiatr - nic z tego nie zatrzyma laserowej broni Boeinga

  Ocena komentarza: -1
  Mam tylko jedną prośbę do rządu USA, niech zaczną skutecznie chronić swoje technologie szczególnie te wojskowe przed dostaniem się w niepowołane ręce.Bo nie chciałbym usłyszeć, że rosyjskie wojsko jakimś cudem ma tak zaawansowaną technologie.

  18

 • NASA potwierdza: „niemożliwy” napęd może działać

  Ocena komentarza: -1
  A teraz pomyślmy co stanie się ze statkiem kosmicznym, który lecąc z prędkością zbliżoną do prędkości światła, wpadnie na kamyk, o masie powiedzmy 10 gram albo 1 kg. Owszem napęd jest bardzo istotny, ale i pancerz albo pole siłowe muszą wymyślić by statek doleciał w wybrane miejsce w 1 kawałku. Dodatkowo będzie trzeba znać dokładne położenie wszystkich planet i innych bardzo dużych obiektów, bo uderzenia z prędkością światła w planetę to racze statek nawet z polem siłowym by chyba nie przetrwał.

  91

 • Zamieszanie wokół polskiej Grupy Azoty - czy chodzi o grafen?

  Ocena komentarza: 1
  A i wracając do kwestii więźniów. Mówią, że na utrzymanie więźnia państwo wydaje 1600 zł miesięcznie, a ostatnio gdzieś pisali, że nawet 2600. Więc mnie ciekawi czemu tak drogo to wychodzi.

  32

 • Zamieszanie wokół polskiej Grupy Azoty - czy chodzi o grafen?

  Ocena komentarza: 0
  barszczu_1989
  O rządzie można powiedzieć faktycznie wiele rzeczy, ale niestety same w znacznej większości same złe. Ja się w sumie nie dziwię, że państwowe firmy się nie rozwijają, jak jeden poseł jest na dodatek prezesem w 3-4 państwowych firmach. Więc jak mają się firmy rozwijać tępe barany zajmują tyle stanowisk. Co gorsza, te cepy odbierają miejsca pracy, bo są zbyt pazerni na kasę. Tyle razy pisałem, że np. ktoś, kto zarabia więcej, niż powiedzmy 5 000 zł, nie ma prawa jeszcze sobie dorabiać, pracując w innej firmie. Dzięki temu przybyłoby miejsc pracy. Albo jak emeryt z powiedzmy emeryturą 1600 zł lub większą dorabia, by pomóc synowi. Jest wiele rzeczy w funkcjonowaniu tego państwa, do których można by się przyczepić. No ale nie oczekujmy od cwaniaków, kombinatorów i bóg wie jak jeszcze nazwać naszych rządzących. Dla mnie to oni wszyscy nadają się tylko do odstrzału. Przez ponad 20 lat polska i owszem rozwinęła się, ale jakim kosztem 1 bilion zł długu do tego doliczmy ponad 500 miliardów za prywatyzacje, to wyjdzie nam 1.5 biliona zadłużenia jawnego za to można by wybudować 75000 km nowoczesnych autostrad. A do tego dług ukryty. Te wszystkie rzeczy dyskwalifikują i w moich oczach.

  32

 • 3DMark Sky Diver: aktualizacja benchmarka już dostępna

  Ocena komentarza: 1
  i5-4570 i GTX 660 bez oc 14148

  51

 • Samsung S24C570HL - 24-calowy monitor z matrycą AD-PLS

  Ocena komentarza: 0
  Ok dzięki za odpowiedź.

  23

 • Samsung S24C570HL - 24-calowy monitor z matrycą AD-PLS

  Ocena komentarza: 1
  Pech chciał, że kupiłem ten monitor tylko, że 22 calowy, byłem w nie jednym markecie i sprawdzałem różne monitory, zdecydowałem się na ten monitor, bo wcale się nie chybocze, jak sprawdzałem monitory typu LG, to jak pukniesz w bok monitora, to wydaje ci się, że zaraz monitor spadnie, a tego Samsunga to tylko minimalnie się monitor poruszy, a obraz praktycznie się nie różnił od tych LG. Jednakże nie wiem czy trafiłem na monitor z wadliwym procesorem sterującym matrycą, bo w grach np. WOT obraz mi szarpie, newerwinter jak nie włączę synchronizacji, to mam, jak idę około 1 centymetrowy pasek zlewający się, mniej więcej w 3/4 monitora biegnący poziomo. Jak włączę synchronizację, to jest ok, ale jeśli fps spadnie on poniżej 60 np. do 50-40 to mam wrażenie jakby fps był 20-30. W filmach jest raczej ok. Więc moje pytanie czy to jest normalne, bo u brata ciotecznego, który ma monitor samsunga, jest wszystko ok i nie ma takich udogodnień.

  23

 • Samsung prezentuje zakrzywiony monitor Full HD

  Ocena komentarza: 0
  Ja ostatnio kupiłem monitor samsunga za 700 zł i powiem tylko tyle szarpnięcia obrazu spowolnienia i mając np 50 fps gra się gorzej niż na konsoli i tv. Próbowałem wszystkiego wymieniałem kable i w sterownikach dawałem nawet synchronizacje adaptacyjną i dupa minimalna poprawa. Na starym monitorze jest wszystko ok a na nowym nie gra się przyjemnie. Nawet gdy jest 60 fps czyli dokładnie tyle ile ma monitor się takie przycięcia zdarzają. Byłem u informatyka a on mi mówi że nie poleca tej firmy monitorów do gier tylko IIYAMA i NEC, powiedział owszem można w samsungu trafić dobry monitor który będzie ok ale w większości to szmelc. U tych firm stwierdził że można trafić jakiś kiepski ale zdecydowana większość to dobre monitory do gier. Dodam tylko tyle że jeśli chodzi o sam obraz to jest ok brak smużenia i kolory są ok, powiem w prost to nie wina matrycy tylko h...... procesora sterującego tą matrycą.

  33

 • Thief uruchomiony w rozdzielczości 5400x1920 na Radeonie R9 290X

  Ocena komentarza: 0
  mjwhite chyba ty nie masz pojęcia jeśli gpu zintegrowane może pomagać cpu w obliczeniach typowa dla cpu to z pewnością można by wykorzystać taki sam mechanizm w grach. I niemów mi że wszystkie obliczenia jakie wykonuje cpu w grach są bardzo skomplikowane bo tak nie jest.

  90

 • Thief uruchomiony w rozdzielczości 5400x1920 na Radeonie R9 290X

  Ocena komentarza: 1
  patrykpol masz racje jeżeli by to działało tak jak
  Sony Vegas Pro 12 64-bit: renderowanie wideo
  A10-7850K - akc. GPU 4,49
  A10-7850K 3,7-4 GHz (2M/4T) 14,54
  i wydajność w grach by podskoczyła chociaż dwukrotnie to by było zarąbiście i zastanawiał bym się nad zakupem takiej jednostki. Ja w porównaniu do innych wole jak gry chodzą w 60 FPSach i więcej.

  90

 • Ośmiolatek zastrzelił starszą kobietę - winą za to obarcza się grę GTA IV

  Ocena komentarza: 7
  Ta gra jest dla ludzi którzy mają skończone 18 lat kto pozwolił temu szczylowi grać w tą grę. Sam grałem w gta 3/ vice city/ san andreas i teraz czekam na 5 i nie chodzę po ulicy i nie zabijam ludzi. Gry nie odpowiadają za to co ludzie robią w realu. Myślę że ten dzieciak chciał poprostu zobaczyć jak to jest zabić człowieka i myślał że zwali winę na grę w którą wogule nie powinien grać mając 8 lat

  95

 • Samsung Galaxy S 4 zapalił się przy ładowaniu

  Ocena komentarza: 10
  Coś wam powiem. Na te kilkanaście milionów sprzedanych urządzeń kilka ma takie problemy to nie jest zły wynik. Pamiętajmy że nie da się wyeliminować całkowicie produktów z wadami mimo rygorystycznych testów, myślę że ważniejsze jest podejście producenta do takich informacji i to że producent nie olał właścicieli tego urządzenia. A teraz powiem tak poprzedni mój komp miał takie odbicia że potrafił się wyłączyć sam z siebie żeby go włączyć trzeba było poczekać z 10-15 minut był w różnych serwisach testowany sprawdzany i wszyscy twierdzili że wszystko jest ok nic im się nie wyłączało, żadnych problemów z nim nie mieli.Kompa po 3 latach wymieniłem na lepszego i nic mi się z nim takiego nie robi jak z poprzednim.

  68

 • ITER: druga po Stacji Kosmicznej najdroższa inwestycja naukowa na świecie

  Ocena komentarza: 0
  Mylisz się dwutlenek węgla ma znaczenie i to dość duże. Kiedyś słyszałem że od rewolucji przemysłowej wyemitowaliśmy tyle co2 że oczyszczenie powietrza planicie z tego zajmie ponad 200 lat.

  68

 • ITER: druga po Stacji Kosmicznej najdroższa inwestycja naukowa na świecie

  Ocena komentarza: 0
  Klimatolodzy mówili że po 2015 nie da się już cofnąć zmian klimatycznych. Mówili że do tego roku mamy czas na przejście z paliw kopalnych na takie które nie emituje co2 do atmosfery. W tym artykule jest napisane że 1 tego typu elektrownia wytwarzająca prąd powstanie 2030-2040 to trochę za późno.

  68

 • W otwartym świecie The Crew na graczy czeka aż 10 000 kilometrów dróg

  Ocena komentarza: 5
  Trzeba będzie się niedługo zaopatrzyć w Blu-ray

  24

 • Relacja z konferencji Sony - Playstation 4 w natarciu!

  Ocena komentarza: 5
  Według mnie PS 4 wygląda znacznie lepiej niż Xbox One.

  54

 • Procesory AMD FX, Richland, Kabini i Temash - nowe informacje i terminy premier

  Ocena komentarza: 3
  Moim zdaniem AMD jak dopracuje architekturę to w przyszłości nie będzie musiała aż tak bardzo jej zmieniać a wydajność będzie dobra i będą mogli dopiero zmieniać proces technologiczny

  48

 • Departament Energii USA ofiarą cyberprzestępców - incydent czy początek poważniejszej akcji?

  Ocena komentarza: 2
  Takie instytucje jak banki, szpitale, sądy, instytucje wojskowe, laboratoria i inne powinny być w oddzielnej sieci takiej do której niema dostępu zwykły obywatel chyba że wszedł by do środka i podłączył się przewodowo do ich gniazda internetu w tedy owszem ale z zewnątrz nie. I było by bezpiecznie.

  6

 • AMD Vishera - test, cena, opinie

  Ocena komentarza: -1
  Ja proponuje by redakcja benchmark nowe testy wypuszczała w postaci materiałów video takie rozwiązanie będzie lepsze. Czy redakcja benchmark morze tak zrobić czy to a wykonalne.

  582

 • Apple chce zablokować sprzedaż 22 urządzeń Samsunga

  Ocena komentarza: 6
  To jest rzecz prosta i zrozumiała że USA od jakiegoś dłuższego czasu prosi się o wojnę. Robią wszystko by ktoś im wreszcie dał po pysku ale gdy będą przegrywać zrobią to co zrobili Japonii. Więc ja mówię USA chcesz dostać po pysku to najpierw pozbądź się atomu i zaraz się ktoś znajdzie. Apple nie jest jakąś firmą wszech czasów to zwykła płotka, biorąc pod uwagę że ich produkty są made in China to ceny są dość wysokie jak za tą jakość. Apple to firma pazerna na kasę i nic więcej tak samo jak nafciarze nie liczą się ze środowiskiem dla nich ważny jest tylko $

  105

 • Od listopada pogramy za darmo w Star Wars: The Old Republic - przejście na Free to Play

  Ocena komentarza: -2
  Mnie w płatnych grach mmo denerwuje fakt że są po angielsku więc nawet gdy wychodzi fajne mmo a nie jest przetłumaczone na język w danym kraju to spora ilość graczy daje sobie z taką grą spokuji bo nie dość że się płaci to jeszcze nie jest zbytnio w stanie ogarnąć misji i innych rzeczy. Popularność pseudo darmowych gier mmo polega głównie na fakcie że są one w 100% spolszczone a więc znacznie większa grupa ludzi morze zainteresować się darmowym mmo niż płatnym mmo które jest po angielski np GW2 jeśli nie zostanie spolszczona też nie będzie zbyt popularne w naszym kraju. Jak grać w gre płatną i na dodatek nie rozumiemy wszak wiadomo że treść misji mówi dużo graczowi.

  31

 • AMD Trinity: desktopowe procesory dopiero pod koniec roku - specyfikacja pierwszych modeli

  Ocena komentarza: -4
  Ja powiem tak. Gdy morze się wydarzyć coś nie przewidzianego to napewno się wydarzy jeśli mowa o AMD. Gdybym miał coś do powiedzenia AMD to tylko tyle zwiększajcie moc CPU nie o 20% czy 30 ale o 50-60% i GPU nie o 50 ale o 100% bo gdy zaliczycie opóźnienie morze się okazać że produkt Intela ma podobną wydajność. Lepiej w etapie projektowania dać większą moc niż później żałować i być zmuszonym wycisnąć z niego więcej mocy poprzez MHzi zwiększeniem TDP

  41

 • Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - zwycięzcy

  Ocena komentarza: 1
  Powiadasz podkładkę a czy w ogóle widział tu ktoś coś takiego jak NAPĘD lub NAGRYWARKA bo ja nie kąp na gwarancji zaplombowany a chłopaki będą musieli się patrzeć w bios lub efi albo ganiać po system na Pendrive ale giercochy sobie nie zainstalują chyba że kupią w steam kupią

  545

 • Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - zwycięzcy

  Ocena komentarza: 0
  Po co 8 Gb ramu powiem ci wyłączasz pamięć swap w systemie i ci trochę ramu się zapełnia 2 Robisz sobie programem Ram dysk powiedzmy z 1 gb wrzucasz cache gry na ten dysk i jak kiedyś przeczytałem na ten temat gostek pisał że w Grze EVE online jak jest starcie większe i ktoś ma lotniskowiec i wypuszcza wszystkie posiadające na pokładzie samoloty to na kompie bez tego dysku robi się lag a jak zrobił tak jak napisałem to że nie lagowała mu gra. Jak wyjdzie Xbox 720 i jak będzie miał te 8 rdzenie to wtedy każdy poczuje moc FX i gry na pewno będą potrzebowały większej ilości pamięci ram.

  545

 • Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - zwycięzcy

  Ocena komentarza: 1
  Teraz mi nerwa zeszła (musiałem to napisać)

  545

 • Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - zwycięzcy

  Ocena komentarza: 6
  Następnym razem proponuje napisać jak byk i krowie na granicy np. komp do 4 000 zł i należy wybrać podzespoły niżej wypisanych i tak np 10-20 procków płyt, ramu itd i jeszcze z boku ceny i wtedy wiadomo na czym się stoi. A co to za spełnianie marzeń kiedy kompa składa się z resztek (odpadów) których nikt nie chce gdybym miał wydawać taką kasę to chciał bym żeby podzespoły były takie jak ja chcę a nie jakie są dostępne jeśli ma być parę lat to niech będzie taki jak trzeba a nie jakieś gówno za przeproszeniem. PEWNIE PATRZYLI W KONFIGURACJI KOMPUTRONIKU A TAM PŁYTY POD FX SĄ W AM3 A NIE W AM3+ JAK KOMPUTRONIK MA TAKI BURDEL TO SIĘ NIE DZIWIĘ ŻE OD GROMA ODPADŁO BO NIE SPEŁNIAŁO WYMOGÓW.

  545

 • Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - zwycięzcy

  Ocena komentarza: 0
  Ja miałem coś takiego
  AMD FX 8150 za 1150
  Gigabyte GA-990FXA-UD5
  Kingston HyperX DDR3 2X 4GB 1600MHz XMP CL9 Blu
  Radeon 6870 MSI 1GB DDR5 DVI&HDMI&DP (PCI-E)
  SilentiumPC Brutus BT-310 Pure Black - bez zasilacza
  XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU
  Samsung SpinPoint F3 500 GB
  Logitech Wireless Desktop MK320 klawiatura + mysz
  Razem jakieś 3950 tyle stało kiedy składałem cały zwstaw pobiera jakieś 434 W

  545

 • Bill Gates inwestuje w technologie reaktorów jądrowych

  Ocena komentarza: 0
  Nie tylko nie Chiny mało już mają majątku a poco oni mają wydawać kasę na opracowanie takiego reaktora skoro po zrobieniu go ich armia hakerów będzie mogła spokojnie ściągnąć od nich wszystkie projekty i będą mieli za free tak jak to było z danymi dotyczącymi F22 raptor i raptem okazało się że Chiny mają podobny samolot. Ale to że Bill Gates inwestuje w tą technologię to dobrze chociaż zmniejszy się ilość odpadów choć mógłby inwestować też w bardziej odnawialne

  30

 • AMD Bulldozer - test, cena i premiera

  Ocena komentarza: -3
  A ja powiem tak morze ten AMD FX 8150 jest trochę nie opłacalny ale FX 8120 jak najbardziej tak oraz słabsze ceny są rozsądne

  565