Komentarze

 • Mini ITX - małe jest piękne

  Ocena komentarza: -1
  Dla wyśmiewających ten format polecam obudowę z 600W zasilaczem SilverStone SST-SG07B. Bajka do grania!!

  37

 • Gramy na laptopie MSI GT70

  Ocena komentarza: 0
  Chodzi tylko o wydajność w grach przy nowych kartach 7990 oraz 680 widać wyraźny postęp. Postęp dający frajdę bezproblemowego grania w najnowsze tytuły w dowolnym miejscu.

  98

 • Gramy na laptopie MSI GT70

  Ocena komentarza: -1
  Aby zakończyć ten jałowy spór . Odsyłam na stronę http://www.notebookcheck.com gdzie dokonano testów różnych konfiguracji laptopy i blaszaki dla gry Guild Wars 2. No cóż różnice się powoli zacierają hi hi.

  98

 • Gramy na laptopie MSI GT70

  Ocena komentarza: -1
  Chciałem tylko zaznaczyć, że poza MSI, Alienware i Asusa nie znam marki robiącej dobre lapki do grania a co do twoich 4xAA w BF to polecam za 8500 Alienware M17XR14 Z i7 i ATI 7979M, który połyka gry w full HD i z 4 AA. Po prostu lapki do grania ewoluują, umożliwiają pogranie u babci na świętach (bo ile można siedzieć przy stole) lub nad morzem gdy za oknem leje (trochę mnie poniosło hi hi) ale coś w tym jest.

  98

 • Gramy na laptopie MSI GT70

  Ocena komentarza: -2
  Do 666baja666. Ta chciałeś tym Qosmio upiec dwie pieczenie! Nie da się. Albo wybulisz sporo kasy: Asus, Msi, Alienware albo kup sobie klimatyzację. Apropos znam gościa co kupił HP z Ati 5650 i tez twierdził, że w sklepie mu mówił sprzedawca, że to karta do grania a układ chłodzenia d.....pa i dzisiaj grając w "World of Tank" przystawia wentylator (sic). Ja mam podkładeczkę z aluminium Cooler Mastera (2 wentyle) + MSI GX 740 i 'tanki' śmigają. A jeden koleś jak zobaczył moje "tanki" w max. detalach to mówi "u ciebie w tym rowie płynie rzeka?....Ha ha.

  98

 • Gramy na laptopie MSI GT70

  Ocena komentarza: 0
  Sorki wkradł się błąd mam MSI GX 740 a nie GT.

  98

 • Gramy na laptopie MSI GT70

  Ocena komentarza: 1
  Wow dużo się dzieje na forum po teście MSI. Powiem tak jeszcze 2 lata temu sam nie wyobrażałem sobie grania na laptopie. kupiłem MSI GT 740 i gram tylko na nim. Na stacjonarnym żona przycina w WoWka i Lorda. Oportuniści muszą się pogodzić z faktem, że lapki do grania są i będą ewoluować. Tematu nie rozumieją ci którzy nie posiadają takiej maszynki.

  98