Komentarze

 • Nintendo Switch - 2,4 mln egzemplarzy w miesiąc

  Ocena komentarza: -1
  No to spoko jak grafika się nie liczy to po co wydawać 1400 zł na nowe konsole, grajmy cały czas na PS1, bo przecież miało 3D, a grafika się nie liczy bo nie wpływa na gameplay.

  10

 • Nintendo Switch - 2,4 mln egzemplarzy w miesiąc

  Ocena komentarza: -8
  To może niech na następną generacje konsol Microsoft i Sony przygotują przenośno-hybrydowe Xboxa i PlayStation o mocy konsol siódmej genracji, niech cały postęp technologiczny stanie na 2005 r. i grajmy w gry z grafiką rodem z dzisiejszych telefonów, o takich ładnych grach jak Uncharted 4 to będziesz sobie mógł wtedy pomarzyć, bo co przecież grafika się nie liczy. Wrócimy do pokracznych animacji NPC jak w nowej Zeldzie, część mniej ważnych NPC znów zacznie mówić napisami, bo po co komu głos w NPC przecież to się nie liczy. I dlatego życzę Switchowi jak najgorzej, bo wychamowuje rozwój całej branży. Jeszcze jak się sprzeda lepiej od Wii to naprawdę MS i Sony może strzelić do głowy pomysł żeby zamiast konsol stacjonarnych w następnej generacji też zrobić takie hybrydy, bo przecież tego ludzie chcą, bo to kupują. I ja wiem że ważny jest gameplay, feeling z gry, wiem że jestem mutantem popromiennym bo podobało mi sie CoD:BO3 i Infinite Warfare, ale grafika, animacje postaci, sztuczna inteligencja to wszystko też jest ważne, Nintendo Switch odrzuca wszystko to, bo przecież po co ładne animacje i grafika jak jest dobry GAMEPLAY. Naprawdę mam szczerą nadzieję że Switch skończy tak jak Wii, tak będzie lepiej dla branży.

  10

 • AMD atakuje średni segment – test procesorów Ryzen 5 1600X i 1500X

  Ocena komentarza: -3
  Czyli znowu lipa. Miałem nadzieję ze ten Ryzen 5 1500X powalczy w grach z i5 6600, a tu 15 klatek różnicy na korzyść Intela. Miałem wielką nadzieję, że R5 1500X wygra z Intelami i będę mógł zbudować kompa do gier na Ryzenie i kartach Vega, ale niestety już muszę zrezygnować z kupna Ryzena 5 1500X na rzecz i5 6600K. Mam też dziwne przeczucie że z Vegami będzie podobnie, szumne zapowiedzi, nowa architektura, super wyniki w benchamrkach, a w grach 15-20 mniej od konkurencyjnych kart Nvidii , więc niestety karta też pewnie bedzie od zielonych a nie od AMD. Naprawdę wierzyłem że będę mógł pomagać przełamywać monopol Nvidii i Intela składajac sprzęt na procku i karcie od AMD, ale niestety NVIDIA i Intel po prostu robią produkty wydajniejsze w grach i dla tego mają monopol. AMD moze już tylko zagrać ceną, ale Intel i Nvidia też mogą (co do Nvidii patrz GTX 970). Niestety będę musiał poprzeć monopol Nvidii i AMD kupując ich sprzęt bo po prostu nie ma sensu kupować gorszego wydajnościowo sprzętu AMD. Ciągle mam nadzieję że Vegi pozamiatają ceną i wydajnością przynajmniej GTX 1070, ale niestety najbardziej prawdopodobny będzie ten sam schemat co przy Ryzenach tj. świetne wyniki Vegi w benchmarkach, a w grach dalej mniej wydajne od kart zielonych. Ehh.

  158