Komentarze

 • Abonament RTV obowiązkowy w Niemczech, nawet jeśli nie ma stosownych odbiorników

  Ocena komentarza: -1
  ***
  Doszło do wspomnienia TV TRWAM, więc i ja się wypowiem :) Szczerze to wogóle nie chodzę do kościoła, ale TRWAM (i Radio Maryja) bardzo cenię za rzetelność. Informacje mają najlepsze z możliwych. Praktycznie bez manipulacji.
  Ale co chcę przekazać - skupmy się na proporcjach:

  Tvp/Tvn/Polsat/reszta hołoty = wykazują poparcie dla PO/SLD/RPP

  Trwam/Radio Maryja = wykazują poparcie dla PIS/SP

  Jest więc drobna dysproporcja. Trwam i Maryja nie wstydzą się reklamować patriotyzmu, nie ma u nich dnia bez Mazurka Dąbrowskiego, nie dają żadnych reklam, a jedynie prośby o datki. O. Rydzyk założył przy tym szkołę, żeby kształcić nowych dziennikarzy nie umoczonych w interesach poprzedniego systemu... Cała ta nienawiść wobec niego, do tylko efekt zgranej propagandy głównych mediów. Dlaczego? Bo wykluczając media Rydzyka mogą kłaść swoim odbiorcom do głowy fekalia informacyjne... aż po brzegi :) natomiast gdyby (nie daj boże dla nich) Rydzyk dostał JEDNO miejsce na multi i zaczął by pokazywać informacje "takie jakie są", rozliczać rząd ze swojej nieudolności, to też musieli by zwolnić wodze fantazji w temacie zielonej wyspy i innych sukcesów o tym jak to państwo zdało egzamin.

  Rozważę płacenie abonamentu, kiedy Trwam dostanie miejsce na multi. Inaczej mogą mnie pocałować w d... duże miejsce.

  83

 • MSI GeForce GTX 680 Lightning - test, cena i opinie

  Ocena komentarza: 2
  Ładna ściema z ceną. Za 100 zł drożej się jej nigdzie nie dostanie. Czemu kłamiecie?

  117

 • iiyama ProLite G2773HS – do gier i filmów

  Ocena komentarza: 2
  Nie widziałem tego testu, ale kiedy słucham wspomnianego Linusa na yt, to odnoszę zupełnie inne wrażenie - http://www.youtube.com/watch?v=6CML9GaMSdg - Od 2:30. Nie zarzucam Ci kłamstwa, ale co Ty piszesz? Jeśli taki test w ogóle się odbył, w formie "ślepej", to między dwiema opcjami, w których gracze (wg. Ciebie) nie zauważają różnicy, to rozkład naturalny wyników powinien koncentrować się wokół 1/2 (50%), a nie 20% jak piszesz. Coś Ci się pokręciło. Matryca Tn natomiast to świetna sprawa dla gracza, bo jest jedynym warunkiem osiągnięcia tej częstotliwości odświeżania.

  32

 • iiyama ProLite G2773HS – do gier i filmów

  Ocena komentarza: 3
  PS. Jak można dać temu monitorowi ocenę "zadowalający" w kategoriach:
  - Jakość wykonania
  - Ergonomia
  Naprawdę za tą tendencyjność ocen tracicie na wiarygodności. Jakie więc warunki taki monitor musiał by dla Was spełnić, żeby mieć niższą ocenę w "Ergonomii"? Może w ogóle żadnej regulacji? Może powinni dodawać do niego trzy cegły, z dziurami w standardzie vesa?. No ludzie... Albo zadowalająca "Jakość"... Przecież ta podstawka i ramka wyglądają jak z Kinder-niespodzianki...

  32

 • iiyama ProLite G2773HS – do gier i filmów

  Ocena komentarza: 2
  No wytłumaczcie mi proszę, jakim trzeba być kretynem, żeby popsuć tak cenny projekt jak monitor na 20-lecie firmy? (Takim właśnie jest G2773HS).
  Jak można było:
  - dać taką nieergonomiczną podstawkę?
  - dać ten tandetny iphonowy plastik?
  - dać dotykowy włącznik?

  Wystarczyło by wziąć obudowę z tańszego B2776HDS i już by było +50 do ergonomii i wykończenia...
  Nie rozumiem współczesności...
  Naprawdę chciałem kupić ten monitor, kiedy po raz pierwszy o nim usłyszałem, ale teraz wykrzywia mnie gdy na niego patrzę...
  PS. To świetnie, że matryca jest TN. Nie będę tego tłumaczył, bo każdy mądry będzie wiedział po co w takim monitorze TN.

  32

 • Brutalna walka w grze Assassin’s Creed 3 - drugie wideo z komentarzami twórców

  Ocena komentarza: 0
  Heh no to masz problem. Widzę 2 rozwiązania:
  - skoro e-mail jest już nieaktywny to po pewnym czasie można go ponownie zarejestrować (jeśli się uda, to standardowa procedura resetowania hasła rozwiąże problem)
  - kontakt z administracją benchmarka - choć wątpię, że ktoś w takiej sytuacji zgodzi Ci się pomóc - skąd mają wiedzieć, że Ty to napewno Ty :)

  31

 • XFX HD 7970 Double Dissipation GHz Edition: szybsza karta z rdzeniem Tahiti XT2 - specyfikacja

  Ocena komentarza: -1
  "XFX ma w planach kartę graficzną Radeon HD 7970 Double Dissipation GHz Edition, a więc jeszcze wydajniejszą niż dotychczas prezentowane konstrukcję z rdzeniem Tahiti XT2"
  Autorowi zapewne chodziło o dotychczas prezentowane konstrukcje na Tahiti *XT* :)

  PS. Czekam sam na te Ghz Edition, ale coś żaden producent się nie kwapi, żeby wydawać pogromcę 680tki... Pewnie dlatego że narobili pełno tych kart na XT... I nie miał by kto ich wziąć... Głupie zarządzanie. Odrazu mogli pokazać na co stać tą architekturę, zamiast pokazywać zielonym czyje będzie na wierzchu...

  17

 • ASUS Radeon HD 7950 DirectCU II V2: karta graficzna z ulepszonym chłodzeniem - cena

  Ocena komentarza: 0
  Ale Wy jesteście masakrycznie stronniczy...

  "mile zaskoczyło nas ciche i wydajne chłodzenie. Okazuje się jednak, że dla producenta nie jest aż takie dobre i postanowił przygotować ulepszoną wersję tej konstrukcji."

  Heh. To fajnie. A o tym już nie wypadało napisać co?
  http://www.behardware.com/news/12153/asus-hd-7950-directcu-ii-defaut-attention.html

  Albo o problemach zgłaszanych przez Usera dziobek1166 w poniższym temacie:
  http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Radeon_HD_7950_-_premiera%2C_test%2C_cena_i_opinie-4381/strona/16671.html

  Znowu mam wrażenie, że piszecie jak gazeta wyborcza - lepiej o tych, których z jakiś tam powodów lubicie...

  Asus dał ciała z tą kartą i tyle w temacie. Każdy kto ją kupił powinien dostać zwrot kosztów.

  19

 • MSI Z77A-GD65 - test, cena i opinie

  Ocena komentarza: 0
  Ja bym z chęcią poczytał testy Z77A-G45 :) Wszystkomajaca tania jak na średnią półkę Zetka.

  PS. Wiecie kiedy Ivy Bridge zaczną trafiać na półki w Polsce?

  25

 • MSI Z77A-GD55 i Z77A-G43 - test, cena i opinie

  Ocena komentarza: 0
  Dzięki za odpowiedź :) Bo widzisz - PCI-E 2.0 na płycie o której rozmawiamy jest x4. A ten dysk ssd jest x8. I to jest przyczyną, dla której myślałem podpiąć dysk w PCI-E 3.0. Tam po prostu jest x16...

  40

 • MSI Z77A-GD55 i Z77A-G43 - test, cena i opinie

  Ocena komentarza: 0
  Me gusta :) chociaż wolał bym poczytać o MSI Z77A-G45. To jest dopiero tańsza alternatywa której nic nie brakuje. Notabene mam pytanie odnośnie wspomnianej płyty - Ona ma 2x16 Gen3.0. I pytanie brzmi - czy mogę wpiąć taki dysk sdd x8 ( http://twojepc.pl/news26548.html ) w drugie złącze PCIe 3.0x16 na tej MSI? ( http://pl.msi.com/pr...tml#?div=Detail ) W drugie gniazdo 3.0, domyślnie przeznaczone na kolejną grafikę, tak, aby korzystać w pełni z oferowanych przez sdd transferów? Czy też te złącza (PCIe 3.0x16) są wyłącznie do grafiki?

  40

 • Medal of Honor na silniku Battlefield 3: zobacz pierwszy zwiastun gry

  Ocena komentarza: 0
  Rozłożyli, żeby było czytelniej. Podczas ogólnej prezentacji, GROM pokazany jest na dokładnej polskiej granicy.

  49

 • Medal of Honor na silniku Battlefield 3: zobacz pierwszy zwiastun gry

  Ocena komentarza: 1
  No niestety już nie długo... PO zniszczyła GROM. Najlepsi odeszli lub zostali wykluczeni, ciągłe niedofinansowanie, brak szkoleń i wyjazdów na misje powoduje że po kolejnych czterech latach rządzenia obecnej ekipy nie będzie już GROMU.

  49

 • GeForce GTX 680 - testy i recenzja

  Ocena komentarza: 4
  Na spokojnie zapoznałem się z artykułem i przyznaję, że trochę mnie poniosło z tymi prezentami za stronniczość - to pomówienie:) Po prostu na różnych portalach czytam testy tego układu, i mam takie odczucie, że prawie każdy Recenzent chce dowieść, iż zgodnie z zapowiedziami Nvidii, mamy tu do czynienia z jakimś przełomowym akceleratorem - a powiedzmy sobie szczerze - tak nie jest. Stąd moja złość na ten obłudny marketing została wyładowana na tym portalu (bo tu akurat mam konto :)). A co tą złość spowodowało? Np. Wypowiedzi opisujące bench Metro2033 - nie piszecie tam, że oba testy wygrał AMD (fakt w granicy błędu, ale myślę, że to zasługuje na odnotowanie), a Wy piszecie „Pozostaje więc niższa rozdzielczość, w której GeForce GTX 680 ustąpił pola konkurentowi – HD 7970.” - a przecież w obu ustąpił! Dalej na przykład „GeForce GTX 680 w trybie spoczynku pobierał najmniej mocy wśród wszystkich innych wydajnych kart graficznych.” - No skąd to zdanie wzieliście? jak najmniej? Czy przez implementację ZeroCore 7970 jest pomijany w rankingu? O takie faworyzowanie chodzi.

  462

 • GeForce GTX 680 - testy i recenzja

  Ocena komentarza: 5
  Fajnie ściemniacie i nakręcacie frajerów na zakup tej karty. W mojej opinii Redakcja Benchmark jest stronnicza i faworyzuje Nvidie, nie wiem czy mają z tego darmowe GeForce czy zniżki na zakup sprzętu, ale w wielu miejscach widać stronniczość. Różnice między 680 a 7970 nie są znaczące, a nie raz zdarzyło się że czary koń AMD prowadził, co Redakcja raczyła skomentować "Nvidia dostawała lekkiej zadyszki, przez co rezultaty są na podobnym poziomie, co HD 7970.". Nie są na podobnym poziomie, tylko produkt AMD w niektórych grach JEST SZYBSZY. W ostatnich latach miałem dwie karty Nvidia i jedną AMD. Co je oprócz ceny rozróżnia? Jakość - wyższa u AMD, sterowniki - gorsze u NVIDIA. HD 7000 to mój wybór na najbliższe lata.

  462

 • Ranking kart graficznych - aktualizacja

  Ocena komentarza: -1
  Droga Redakcjo - staram się Was zrozumieć, ale coś mi nie idzie - najpierw piszecie "(...) 7870 dedykujemy średnio wymagającym użytkownikom i graczom" a lokujecie je w przedziale "Super wydajne ***** dla entuzjastów". Idąc tą logiką to czy HD 6950 i HD 6970, są poniżej średniej?

  42