Mój sprzęt

 • Nazwa zestawu: oem
 • Typ zestawu: komputer stacjonarny
 • Procesor: Intel Core i3 530 2,93 GHz
 • Karta graficzna: AMD Radeon HD5000 5750
 • Płyta główna: chipset Intel
 • Pamięć RAM: DDR-3 1333 2 GB
 • Dysk twardy: Samsung
 • Dodatkowe informacje: <div>Inne elementy w&nbsp;moim komputerze: Zasilacz corsair 400, SB audigy, win7/32, Scythe Big Shuriken, Akasa Apache Co planuj&#281; zmieni&#263;: Na razie nic. </div>

Komentarze

 • Galaxy S6 sprzedaje się gorzej od poprzedników

  Ocena komentarza: 0
  Amerykanie to akurat używają iphona a nie samsunga:-)
  Tak poza tym po co normalnemu człowiekowi telefon ponad 5 cali?
  Jako tablet za małe a telefon za duże, taki zapchaj rynek dla snobów.

  20

 • Nowy Apple MacBook wyśmiany przez konkurencję

  Ocena komentarza: 0
  Htyui czy ty ostatni raz wina używałeś w wersji 98? Bo nowsze wersje się nie wysypują. Rozumiem, że ktoś tobie płaci za reklamę I...chcesz to płać za I bo to przecież ja czyli ty, ale inni nie muszą być idiotami. Apple jest genialną firmą, zrobiło dobre produkt i wmówiło ludziom, że jest to produkt wręcz genialny i elitarny a ci w to uwierzyli jak kilka mld ludzie w Boga. Majstersztyk biznesu, podziwiam.

  108

 • Sennheiser: zestaw audiofilski z najwyższej półki w promocji

  Ocena komentarza: 1
  Kitamo, ty się ośmieszasz jak i większość audiofili.
  Sam sposób zapisu na płycie vinylowej jest dowodem na jej niedoskonałość! Wiesz jak się dokonuje zapisu na takiej płycie? Co to są przetworniki cyfrowe i jak działają? Czy raczej powtarzasz jak większość tępych "audiofili", którzy przez swój chory snobizm dają się naciągać na mega sumy....

  56

 • Apple iPhone 5, 4S, Samsung Galaxy S3 i Nokia Lumia 920: porównanie smartfonów, który lepszy?

  Ocena komentarza: 0
  Jak dla mnie Nokia będzie zawsze prawdziwym "phonem", Iphone to zabawka wpleciona w ładną obudowę i puszczone na bardzo wysokiej marży(bo cena to przeopst formy nad treścią chyba, że ktoś wierzy, że to tyle warte) a nokia robi naprawdę dobre urządzenia, tylko widać, że sporo ludzi robi im czarny PR aby reklamować zabawki. Jak z Nokią E52, dzięki opiniom w necie nie kupiłem tego telefonu, ale z drugiej strony jak się okazuję żaden z moich znajomych nie ma problemu z tym telefonem a z 50 sztuk mają wspólnie, tak to jest z opiniami, albo jakieś głąby albo czarny PR a skąd się on bierze to dopowiedzieć mnożna sobie samemu.

  154

 • Ekologiczne monitory EIZO FlexScan EcoView

  Ocena komentarza: 3
  EIZO nie kupuje się dla TN. Monitory poza TN oczywiście są drogie ale też bezkonkurencyjne.

  11

 • Na poważnie: OPERA zaprzecza teorii względności

  Ocena komentarza: 0
  Wielki wybuch i cykliczność się nie się wyklucza, sam wymyśliłem teorię według, której występują oba fakty a wielki wybuch jako jeden z wielu jest tylko przystankiem. Cokolwiek istnieje i jakkolwiek było, istniała jakaś "siła sprawcza".

  69

 • Na poważnie: OPERA zaprzecza teorii względności

  Ocena komentarza: 0
  Pablo prędkość światła jest odwrotnie proporcjonalna do pierwiastka przenikalności elektrycznej i magnetycznej próżni. Sama przestrzeń jest ograniczeniem prędkości ponieważ wzajemnie indukujące się pola nie są w stanie szybciej się poruszać w próżni a z tych zbudowane są fotony(jeśli tak można to nazwać). Prawie każda cząstka w naturze posiada jakiś ładunek elektryczny i w związku z tym nie przekroczy tej prędkości choćby ze względu na swój ładunek, neutrina nie mają ładunku akurat więc...Z drugiej strony patrząc na dylatacje czasu i skrócenie długości i zakładając, że neutrino ma masę różną od zera, przyjmując za układ odniesienia neutrino z prędkością większą niż c odległość byłaby ujemna...

  69

 • Na poważnie: OPERA zaprzecza teorii względności

  Ocena komentarza: 0
  Wynik Cernu budzi kilka zastrzeżeń i aż dziwne, że autorzy projektu pominęli kilka ważnych cech. 1 Synchronizacja zegarów, nie da się tego zrobić za pomocą satelity, ponieważ jest spora niedokładnośc i poprawki do działania satelity i pomiaru pozycji jest używana STW, jeśli udowadniamy błędność STW to na pewno nie przy pomocy pomiarów z poprawkami STW.
  2 żeby pomiar miał rzeczywisty sens to trzeba byłoby puścić neutrina w dwie strony(co jest nie bardzo możliwe) i zmierzyć czas przy pomocy jednego zegara.
  3 Trzeba byłoby puścić równolegle wiązkę światła i zrobić pomiar porównawczy.
  4 Każdy zegar znajdujący się w innym miejscu obojętnie gdzie był synchronizowany pracuje teoretycznie w innej czasoprzestrzeni i nie jesteśmy w stanie tego policzyć z wytaczającą dokładnością aby zrobić taki pomiar.
  5 Wiązka neutrin przeszła poprzez skorupę ziemską gdzie musiało nastąpić niepoliczalne zakrzywienie przestrzeni.
  6 Sama wiązka neutrin mogła zakłócić czasoprzestrzeń.
  7 Od wielu lat bywały pomiary w których neutrina były szybsze od światła, ale ostatecznie jednak wszystko było ok a czy energia ma 3GeV czy 0,8 GeV nie ma większego znaczenia jeśli prędkość idzie zgodnie z relatywistką.
  Podsumowując, bałaganu i zamieszania narobili pismacy humaniści, którzy nie kumają tego o czym piszą.A "cernowcy" robili w każdym oświadczeniu powtarzali ten sam błąd i tego nie wykumali.

  69

 • Meizu MX: chiński smartfon z czterordzeniowym CPU

  Ocena komentarza: 0
  Zapomniałeś, że nie wszystkim chce się nosić netboki, poza tym, jeśli nawet mają być 8 rdzeniowe i pójdzie na tym crysis 2 i następne to w czym masz problem, przeszkadza tobie to w czymś?

  28

 • Test 16 coolerów - który chłodzi najlepiej?

  Ocena komentarza: 0
  A propos, Mój wentyl zawsze chodzi na min i zblokowany w  biosie a temperatura procesora czy rdzeni i każdego innego elementu może być nawet niższa niż temperatura otoczenia i to bez żadnej lodówki. Jeśli ktoś ma zamiar się sprzeczać to nie pierw poczyta jakąś książkę do termodynamiki.

  235

 • Test 16 coolerów - który chłodzi najlepiej?

  Ocena komentarza: 0
  Także jestem zaskoczony wynikiem shurikena a 60st.C to nawet nie widziałem nigdy, w stresie dochodzi maks. do 50 z wentylatorem akasa apache. Nie do końca prawdą jest, że zasłania slot pamięci, ponieważ wszystkie 4 sloty można użytkować, tylko ten jeden trzeba zapełnić przed założeniem chłodzenia i tak właśnie mam. Herezją jest stwierdzenie, że występują trudności w montażu, ponieważ robiąc to pierwszy raz w życiu potrzebowałem na to 10minut i nie trzeba wyciągać płyty jak w przypadku Noctuy. Zgodzę się z faktem, że wydajność nie może być wybitna bo konstrukcja tego chłodzenia jest przeznaczona dla normalnych użytkowników z normalnymi komputerami a nie dla ludzi, dla których podkręcania procka jest jedynym sensem istnienia i sztuką dla sztuki bo w rzeczywistości nie przynosi to specjalnie wymiernych efektów.

  235

 • Scythe obróciło cooler Yasya o 90 stopni

  Ocena komentarza: 0
  Zapewne macie 0 doświadczenia, dlatego wiecie zawsze najlepiej. Wszystko zależy do czego i co chce się osiągnąć a tego typu rozwiązania wbrew pozorom są jednak dość wydajne i uważam je w wielu wypadkach za rozsądniejsze niż radiatory wieżowe.

  16

 • Crysis 2 będzie wyglądać fenomenalnie

  Ocena komentarza: 0
  Mnie Crysis nie zachwyca graficznie a mam warheda ustawionego na entuzjastę. Ogólnie gra mocno przereklamowana i na pewno nie ma klimatu jak np miał medal of honour w pierwszej części.

  102

 • Nowe gry w Kolekcji Klasyki

  Ocena komentarza: 0
  Przecież cena jest podana na początku:-).
  Jak dla mnie to w tej cenie nic ciekawego, bo far cry np już dawno temu kupiłem nawet taniej.

  15

 • Crysis 2 - zaprezentowano pierwszy zwiastun! [Zaktualizowano]

  Ocena komentarza: 0
  Nie łącz myszki z ekranem , poza tym prawdziwe 30 w zupełności starcza
  Myszkę pewnie masz bezprzewodową? i monitor z czasem reakcji 20ms i wtedy faktycznie jest różnica. Gratuluje.

  116

 • Crysis 2 - zaprezentowano pierwszy zwiastun! [Zaktualizowano]

  Ocena komentarza: 0
  Czepianie się słówek, pomiędzy 30 a 60 fps nie ma dla człowieka prawie żadnej różnicy i jest to udowodnione naukowo(przesyłanie i czas reakcji mózgu, że tak to nazwę, na filmach nie widzisz zacinek bo zawsze są te 24 a na kompie chwilowe spada poniżej niezależnie od tego co pokazują programy.
  Ja wiem, że ty zapewne jesteś tą niestandardową jednostką jakich wiele na świecie, może Chuck Norris jesteś po prostu. Wkurza mnie już głupie pisanie farmazonów, bo ktoś gdzieś usłyszał powiedział i niby zobaczył itp. Marketing firm działa i widać to na twoim przykładzie w całej okazałości.

  116

 • Crysis 2 - zaprezentowano pierwszy zwiastun! [Zaktualizowano]

  Ocena komentarza: 0
  Przecież przy więcej niż 30 fps teoretycznie i praktycznie nikt nie widzi różnicy bo ludzki mózg nie jest w stanie tego rozróżnić. Widzi mi się i wmawianie sobie, że jest różnica. Sam dobrze widzę, że nawet powyżej 20parku klatek już jest wszystko płynne. Zresztą filmy Full HD także mają tylko 30 fps

  116

 • Poznaj możliwości matryc TN, PVA i S-IPS

  Ocena komentarza: 0
  Nigdy nie będzie czarnej plamy bo polaryzacja to efekt kwantowy opisywany z poprzez prawdopodobieństwo. Nawet jak każdy pix miałby swojego LEDA to nie wyeliminowałbyś świecenia...

  90

 • Komputer (do gier) na każdą kieszeń

  Ocena komentarza: 0
  Chyba zapomniałeś dodać do zestawów windowsa:-)a ma to znaczący wpływ na cenę , przynajmniej przy tańszych zestawach. A tak poza tym to bym żadnego z twoich zestawów nie kupił:-)

  97

 • Monitory dotykowe i z diodami LED - test nowości

  Ocena komentarza: 0
  R2..., diody nie świecą na kolorowo przynajmniej te w podświetleniu, tylko na "biało", więc ładne kolory to sprawa polaryzatorów itp. Świecenie LEDa to efekt kwantowy opisywany prawdopodobieństwem, ale rozbieżność w jasności poszczególnych segmentów w teście jest całkiem spora, więc nie doszukiwałbym się tutaj wielkiej filozofii. Marketing i wyciąganie kasy.

  49

 • Monitory dotykowe i z diodami LED - test nowości

  Ocena komentarza: 0
  Ostatnio porównywałem pobór prądu dla telewizorów i wielkiej różnicy nie było widać(duży rozrzut w obu technikach), przynajmniej w danych od producentów. Jedno jest pewne, że dioda LED to nie jest żaden nowatorski wynalazek, pełno ich w zabawkach itp, na razie płaci się bo tak działa marketing ale moim zdaniem "powinny być" tańsze od starej technologii.
  Dodatkowo zdziwiły mnie takie różnice w jasności w różnych miejscach ekranu przy ledach, standardowe EIZO na " świetlówkach" mają chyba mniejsze odchyły.

  49