Komentarze

 • Deus Ex: Mankind Divided w wersji PC nie będzie dziełem studia Eidos

  Ocena komentarza: 0
  Oglądaj! https://www.youtube.com/watch?v=B-UGixSMUUY jak Pepiczki zrobili film na podstawach wspaniałej serii GTA ;]

  18

 • benchmarkTV 92 - Dubaj, zakrzywiony monitor, szara PS4

  Ocena komentarza: 0
  Odpowiedź nr. 5. Oglądam od czasu Laski, którą dostałem w prezencie od dziewczyny przez duże L. ;>

  32

 • GOODRAM dostarczy pamięci DDR4 do serwerów WCSS i TASK

  Ocena komentarza: 0
  Kingston ma własne kości i może robić co mu się podoba, Goodram jest tylko pośrednikiem na Polskim i środkowoeuropejskim rynku kości toshiby, ta powinni jeż dawno zainwestować jakąś kasę we własne kości ale jakoś chyba mają za małe poczucie wartości, więc do nich miej pretensje i :#

  5

 • Niedrogi i lekki tablet NEXO Avio z modułem 3G

  Ocena komentarza: 0
  Sprzęt się szybko starzeje !? W odniesieniu do czego, bo jeśli gry, kwadraty, które mógłbym pograć na PSX, tną się na dwóch rdzeniach i 1 GB RAM to ja gratuluje tutaj tym pseudo producentom i ich, żałosnym marką. Wyobraźmy sobie tutaj PC, który trzeba wymieniać do nowego oprogramowania. Tak wiem przykład jest głupi bo mówimy tutaj o oprogramowaniu wiadomo kogo i wszyscy cieszyli by się jakby nie było nowych wersji tylko wspierana stara 98 :D

  5

 • Intel ujawnia plany inwestycyjne w Chinach i rozwoju Internetu rzeczy

  Ocena komentarza: 0
  Wejście do komuny europejskiej nie oznaczało podpisania traktatu lizbońskiego. Oczywiście ścierwa które tworzyły te komune ( brytyjskie niedo@eby, francuzkie cwele, niemieckie i włoskie) doskonale wiedziały jak zniewolić wszyskie państwa środkowo-wschodni i wszystko co do joty było zaplanowane nie ma przypadków że wszystkie banki należą właśnie do ww. Przecież my mieliśmy wszysko wspólne ( kto wprowadził w Polsce komune !? ww. oczywiście) a oni się rozwijali i wprowadzali swoich szpiegów i korumpowali jak w afryce, ameryce poludniowej i azji. To że "my" ( czytaj zdrajcy) wprowadzają takie ustawy i podatki to nie jest jakiś głupi przypadek lub pomyłka. Zawsze u nas ma być gorzej niż u ww.

  17

 • Specjalny serwer dla graczy oszukujących w Titanfall

  Ocena komentarza: 0
  jakim trzeba być durniem, by wpaść na tak prymitywny pomysł. Zero znajomości psychologi, to tak jakby w rzeczywistości fizycznej zaproponować oszustom lub złodziejom przeniesienie się do miejsca gdzie są sami oszuści, złodzieje. Psychologia grania na cheatach ma dwa odcienie; a) dla urozmwaicenia już znudzonej gry bądź ma na celu zwiekszania szybkości zdobywania poziomu i jak bym był w takiej grupi, b) chęć wyższości nad innymi graczami i ma to aspekt sadyzmu, dotyczy to osób które kupują cheaty. Tyle.

  20

 • 10 Gbps Internet od Google w ciągu 3 lat

  Ocena komentarza: -1
  A ja proponuje was bydlaki zapakować do ciężarówek, wypakować do magazynu, podłączyć do terminala, uśpoć. I sobie siedźcie w matrixie. Banda głupiego bydła, która oddaje swoją wolność, np. trzymając pliki w chmurze, itp. DAWNY to zamało powiedziane.

  33

 • Battlefield 4 zakazany w Chinach

  Ocena komentarza: 20
  Po pierwsze durnie, Chiny są jednym z najbardziej kapitalistycznych państw na świecie. U nas mówi się, że mamy kapitalizm a u nich, że mają komunizm. U nas jest komunizm a u nich kapitalizm. Oczywiście powoli Chiny lecą w komunizm ale jeszcze daleka droga by spaść do naszego stanu, czyli komuny europejskiej. W Chinach średnia podatku, ogólnie to 20 % u nas 60 %. Chińczycy dbają o swoja kulturę, historie, tradycje, u nas mamy wielbienie gówna z zachodu przymusowa nauka obrzyganego angielskiego, niemieckiego, francuzkiego itp. a na świecie można mówić, że to nasze były obozy śmierci. Jest jeszcze bardzo dużo faktów. W takim razie kto jeszcze uważa, że to Chiny są beee bo zakazali sprzedaży i promowania hamerykańskiego gówna, które pokazuje tylko wywyższona "kulturę" zachodnich sk*rwysynów ?

  62

 • Intel WiDi, USB 3.0, HD Audio - te technologie były tworzone w Polsce

  Ocena komentarza: 0
  Oczywiście, że będziemy produkować grafen, tylko to będzie tak samo jak z niebieskim laserem. Jeśli Polska nie ma możliwości produkowania technologi równolegle z patentami to nie ma możliwości podpisania dobrej umowy na tenże patent. Wszystkie złodziejskie korporacje są w zmowie i takie państewka nierozwinięte gospodarczo (nie posiadające nawet 10 % własnych banków śmiech i śmierć zdrajcom) są rżnięte na wszystkim.

  25

 • Intel WiDi, USB 3.0, HD Audio - te technologie były tworzone w Polsce

  Ocena komentarza: 0
  Jeśli osoba zarabia w kebabie odpowiednio dużo i dostaje tam wiedzę i praktykę, którą potem może spożytkować we własnym biznasie to ja wole kebab. Te zagraniczne świnie, nie dość, że wykupiły 90 %, Polskiego majątku to od razu go zlikwidowały, a 10 % należy do nich, i mowa tutaj o bankach, w dodatku mogą bez trudu za dużo mniejszą kasę niż u siebie zabierać Polską myśl techniczną. J6bać obce k^rwy !

  25

 • Jakie czynniki mają największy wpływ na czas pracy na baterii?

  Ocena komentarza: -9
  Tak, tylko nie każdy Polak jest sprzedajną świnią i ma zamiar uczyć się języka anglozjebanego. Ja rozumiem większość, która sprzedała się w czasie germanizacji i rusyfikacji tak samo sprzedaje się teraz ucząc się przymusowo (szkoły) jak za rozbiorów obcego języka albo całkowicie z "własnej" woli dla korzyści majątkowych dokładnie tak samo jak za rozbiorów. Osoba nie musiała rozwijać skrótu tylko od razu wyjaśniła po polsku co on oznacza.

  28

 • Procesor AMD A10-6800K przekracza granicę 8,5 GHz - nowy rekord podkręcania układu APU

  Ocena komentarza: -8
  Jeśli procesor ma 4 rdzenie po 4100 MHz każdy (16400 MHz) i wyłącza się 3 i tworzy się z jednego 8520 MHz, to można pogratulować całkowitej głupocie ludzkości. To tak jakby z bugatti veyron wyciągnąć silnik, przerobić go 1 zawór na cylinder (64 zawory), z 1001 KM zrobić 500 KM, doczepić do niego przyczepkę z chłodzeniem i zwiększyć spalanie. Kto chce takiego veyron'a ?

  34

 • Mad Catz M.O.J.O. - niewielka konsola do gier z Androidem i NVIDIA Tegra 4

  Ocena komentarza: 1
  Jeśli uda mi się wykonać mój plan, to dostaniesz w 2014 takie coś (gabaryty) z wydajnościom ponad 20 razy większą od PS4. Najgorsze jest to, że nie mam siły wstawać rano ;/

  14

 • Kontroler PlayStation 4 mógł być zupełnie dotykowy - nie jest dzięki Guerilla Games

  Ocena komentarza: 0
  A w ogóle tak będzie można ? Ja rozumiem, że zajmą się tym odpowiednie firmy ja logic3, madcatz, logitech, itp. ale nie steam przecież to konkurencja !!

  14

 • Kontroler PlayStation 4 mógł być zupełnie dotykowy - nie jest dzięki Guerilla Games

  Ocena komentarza: 0
  Jedyny inteligentny, tyczy się to też tematu ze steam'em. Tam też zabrakło rozumu w komentarzach. Niech każdy się wreszcie zastanowi, że jeśli komuś nie spodoba się dotykowiec to od razu firma taka jak logic3, madcatz, logitech wypuszczą podstawowe pady. W takim razie idioci z sony popełnili błąd, bo byłaby to innowacja. Tak samo jak było z PSX pad, z dualem i bez niego wiadomo droższy ten z dualem i tak samo powinno być z dotykowcem. I tutaj ma plus steam, jeśli coś się nie będzie podobać do maszyny steam dokupisz sobie dualsock'a. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest jedno ;/ To ja kilka miesięcy temu wpadłem na pomysł pada dotykowego, podobny do steam, dużo lepszy niż oni go zrobili. Mój miał by więcej lepszych funkcji, nie wierzysz trudno ale mnie jasny szlak trafia bo to jest ostatnia szansa dla jakiejkolwiek konsoli, która chciała by po konkurować z tymi ze zmowy właśnie innowacyjny pad.

  14

 • Steam Machines - komputer do gier z systemem Linux Steam OS zadebiutuje w 2014 roku

  Ocena komentarza: 0
  Ty nie rozumiesz pewnej materialistycznej kwestii, żyjemy w świecie całkowitej głupoty. Mamy dwa rodzaje gier wirtualne i materialne. My zachód lubimy kolekcjonować gry i właśnie dlatego istnieją konsole, dla nie piratów ! Mamy takiego steam, który czym w ogóle jest ? Jest to zwykły sklep ze sprzedażą wirtualnych gier video, z dodatkiem żałośnie stworzonej socjalnej społeczności, o achivmentach nawet nie wspomnę bo to porażka. Steam istnieje tak samo jak inne rzeczy, nie za cenę jaką płacimy tylko za popularność, nawet serwery są zlagowane ;/ W takim razie po co kupować gry jak nie mamy materialistycznych dowodów na jej posiadanie, w takim razie ci co ściągają gry piracki frajerują tych co je kupują i tym samym gry powstają. Błędne koło się zamyka.

  65

 • Steam Machines - komputer do gier z systemem Linux Steam OS zadebiutuje w 2014 roku

  Ocena komentarza: 1
  Już Ci to tłumacze, gry to oligopol ustawień sprzętowych. Z tego wynika, że nie windows trzymał to wszystko tylko te popaprańce od sprzętu ze zmową programistów od win. Oni dają sprzęt win pod nich programuje i to samo robią programiści od gier. Teraz mamy więcej osób co programuję i niezależną podstawę jakom są bebechy zabawek przenośnych telefony i tablety i wolną platformę android. Z tego wynika, że te durnowate multiprogramy na win mogą odejść w rok, wystarczy tylko stawić twardo na linuksa. Steam właśnie otworzył oczy i ma nową zmowę z twórcami sprzętu. A o konkurenci sprzętu hardwere możecie zapomnieć, bo ani nie powstanie silna konkurencyjna firma ani nie będzie na nią gier.

  65

 • Steam Machines - komputer do gier z systemem Linux Steam OS zadebiutuje w 2014 roku

  Ocena komentarza: 0
  Ja też nie rozumiem, konsole do gier wygrywają tylko fanbojami od lat i ex grami. W takim razie czym chce wygrać steam, uzależnieniem osób od kupowania gier z pseudo rabatami ?

  65

 • Przegląd nowych coolerów CPU z września 2013

  Ocena komentarza: 1
  , francuzację i wiele więcej. Z tego wynika, że nie trzeba rozbiorów a pokojowo można zniszczyć gospodarkę, wojsko, no i kulturę. Co do tego, jaki powinien być program w szkołach, Ty nie odchodzisz od państwowego urzędniczego syfu. Ja jestem za ochroną języka Polskiego i prywatnymi szkołami, gdzie się uczy właśnie podstaw języka. Nie chce stworzyć z każdego ucznia, nauczyciela Polskiego,jednocześnie, fizyki, matematyki, historii, itd. Najważniejsze jest by uczyć takiego gościa tego co mu się podoba np. fizyki a resztę, to tylko podstawy, języka, historii, geografii przez cała jego naukę. Będzie z niego ekspert fizyki ale też będzie wiedział gdzie leży Kongo, jaka była historia Polski i jak pisać zdania. Coś takiego istnieje w HuSA a wiadomo, że to oni maja więcej patentów technologicznych, z wiedzą ogólną to jest cienko, w takim razie ich system potrzebuje szlifu ale kogo ma to obchodzić ?

  40

 • Przegląd nowych coolerów CPU z września 2013

  Ocena komentarza: 2
  Przecież o to mi chodziło, to język anglosaski, czyli germanizacja ma tu wielki wkład, Jest to największym złem Polski, przymusowa >anglizacja?< (moje słówko :P) w komunistycznych szkołach i w "mediach". Mamy w Polsce nieświadomą germanizację, rusyfikację, >anglizację?

  40

 • Przegląd nowych coolerów CPU z września 2013

  Ocena komentarza: -1
  Przecież o to mi chodziło, to język anglosaski, czyli germanizacja ma tu wielki wkład, Jest to największym złem Polski, przymusowa >anglizacja?< (moje słówko :P) w komunistycznych szkołach i w "mediach". Mamy w Polsce nieświadomą germanizację, rusyfikację, >anglizację?

  40

 • Przegląd nowych coolerów CPU z września 2013

  Ocena komentarza: -3
  Ludzie ponad 50 % słów w naszym kraju jest zagranicznych, germanizacja i rusyfikacja zrobiła swoje. Myślicie, że patriotów w tamtych czasach było więcej niż dzisiaj ? Zawsze było więcej głupoty i zdrajców, którzy za kasę sprzedali by Polskę, ups oni przecież ją sprzedali w 2004 roku. Polska nie ma ludzi jak Norwegia co od razu tworzą własne słowo do zagranicznego słowa. U nas kiedyś się spolszczało zagraniczne słowa, dzisiaj "wszyscy" mają to w dupie. Pytam ile musi minąć lat by całkowicie zniszczyć Polski język bez jakiejkolwiek świadomej okupacji ?

  40

 • Samsung SSD 840 EVO 1 TB – taki mały, a jaki pojemny

  Ocena komentarza: -1
  Napisałeś, że "Najgorsze jest to, że takie komentarze jak twój zdobywają poklask wśród wielu ludzi.", wątpię w to, ilość osób jest marginalna. Ludzi nawet ci ograniczeni w pojmowaniu co się w okół nich dzieje wiedzą jedną podstawową rzecz, musi być dyrygent, czyli osoba, która w pewnych sprawach i czasie przywróci należyty porządek. I właśnie ja popieram takową filozofie. Szybko, jednorazowo zniszczyć śmieci, nawet gdyby miało to skrzywdzić kilka niewinnych ludzi, bo wybieram mniejsze zło i długo falowy porządek.

  62

 • Samsung SSD 840 EVO 1 TB – taki mały, a jaki pojemny

  Ocena komentarza: -1
  Mamy promowanie czegoś co nie należy do nas i uznawanie tego za coś wartościowego, można to porównać do rusyfikacji i germanizacji ale nie zrobię tego, bo jeśli nie wiesz że Cię atakują to nawet nie zaczynasz walczyć. Tylko debil nie zauważa takich podstaw i macha ręką jakby nigdy nic i uznaje to za normalność tak samo, jak normalnością jest produkt made in china.

  62

 • Samsung SSD 840 EVO 1 TB – taki mały, a jaki pojemny

  Ocena komentarza: -1
  Kto jest tak głup i myśli nadal, że akurat ten wspaniały wyjątek jest u nas spełniony i wszystko jest legalne ? Teoria spiskowa, czy nie wszech i wobec słyszałem sprzeciwy co do wejścia Polski, i bardzo wątpię w to, że jakieś głupie głosowanie maiło by w tym przeszkodzić. Polska w swojej historii "robiła" (czytaj szpiedzy i zdrajcy) różne rzeczy tak sprzeczne z logiką, w których ginęło mln obywateli.To daje mi obiektywne spojrzenie na to wszystko.
  Brytania nie podpisała kliku umów komunoeuropejskich, więc napisałem, że w Polsce powinna od razu po przejęciu władzy przez patriotów, przestać funkcjonować zmowa lizbońska niezależnie od rozmów z tymi śmiećmi z brukseli. Zmiana niektórych praw to np. przyjęcie jakiegoś głupiego euro, wjazd przez granice.

  Oczywiście ja Ci nie wytłumacz, że demokracja nie istnieje, jest to tylko teoria tak samo jak komunizm, nie możliwa do spełnienia w praktyce. Tak demokracja istnieje, jeśli mamy 10, 20, 30 siedzących obok siebie osób ALE NIE WTEDY GDY JEST TO 10 tyś, 100 tyś, 1 mln, 10 mln itd. W takim razie nie istnieje możliwość władzy gdy tą władzę podzielimy statystycznie na kilkadziesiąt tysięcy wzwyż ! Ja jestem z monarchią oczywiście, bo tu my tylko jeden jedyny ważny aspekt, wiadome jest kto ponosi za co odpowiedzialność i kto powinien ponieść kare. Jeśli rozpraszamy władze na więcej niż jedną osobę wtedy dużo trudniej a nawet nie możliwe jest wyciągniecie winnych. Kto na monarchę oczywiście patriota, np. Ja. Jak sprawdzić, czy ktoś jest patriotą, i znów się posłużę Japonią, aż dziwne ile tam jest wartościowej wiedzy. W mafii Yakuza odcinają sobie palec na znak oddania i jest to pomysł genialny. Inne rozwiązanie technokracja, każdy może być w rządzie, jeśli ma odpowiedni poziom ilorazu inteligencji i status społeczny wprost proporcjonalny do wieku< doświadczenie życiowe.
  Samo pisanie >wielka< brytania jest znieważeniem Polski, całe to określenie było propagandą przez wiele stuleci. Jeśli Polska został pozbawiona statusu królestwa, za sprawą różnych międzynarodowych umów, w której uczestniczyła brytania to jest to całkowity brak wiedzy i głupoty. Każdy świadomy obserwator widzi jaki jest medialny wpływ na państwa zdewastowane kulturowo propagandą z zachodu, pieprzony ślub jakiejś brytyjskiej dziwki, omawiany przez kilkanaście dni, i na wszystkich programach. Mamy pro

  62

 • Samsung SSD 840 EVO 1 TB – taki mały, a jaki pojemny

  Ocena komentarza: -1
  ... pieniędzy z zagranicy przez państwo. Jak to jest w ogóle możliwe, że Polska pożycza pieniądz z powietrza od hameryki a sama ich nie wyprodukowuje. W dzisiejszym świecie każdy sztucznie ustala wartość pieniądza i w odpowiedni sposób steruje inflacją. W takim razie mówienie o niemożność wytwarzania pieniędzy przez bank Polski, pieniędzy i lewych obligacjach, których ktoś tam kupuje, bo kto to sprawdzi ? To wielki nonsens i propaganda dla bydła. Po prostu mamy być dłużnikami i tyle.

  7. Genialna myśl jest taka, że jestem osobą obiektywną. Patrzysz na każdego urzędnika wstecz 50 lat, jeśli żyje. Na jego majątek, powiązania i majątek osób, które brały udział w "przetargach". W takim razie masz całkowitą wiedz na temat danych ludzi. Jeśli jest się logiczną osobą, to się wie, że w tym pseudo ustroju zwanym komuną nie było za wielu majętnych ludzi i tym samym, ich majątki są złodziejstwem. W takim razie można ich opodatkować, bo podatek to legalne złodziejstwo ale używane na złodziejach jest uczciwe w moim rozumowaniu. Do przesłuchania na dany temat, można użyć wielu metod, wykrywacz kłamstw, serum prawdy, hipnoza i wiele innych. Zdrajcy to ścierwa, które robiły interesy z obcym państwem jednocześnie wpływali negatywnie na stan państwa Polskiego. Bardzo łatwo dorwać takie osoby.

  8. To co jest w tym punkcie całkowicie skreśla Cie z jakiejkolwiek dyskusji. Szkoda tylko, że ten punkt nie był początkowym punktem. Każdy kto to przeczytał powinien od razu to opluć za zniewagę. Jak śmiesz pisać, że dostajemy więcej niż wkładamy, czy jakieś wyprodukowane gówno z powietrza zwane euro, które ścierwo rozdaje socjalistycznym skurwysynom było tak wspaniałe, że nikt nie powinien patrzeć na to, iż k*rwa kaczyńska (ta sama co już nie odpowie fizycznie za zdradę) oddała suwerenność Polski przez traktat lizboński !
  Polityka jest sama w sobie szantażem, hameryka szantażuje Syrię, Koreę, Iran i co jeśli oni grają nieczysto to Polska ma udawać, że nie siedzi w błocie ? Jestem pewien, że ta komuna dała by bez problemu tą kasę tylko po toby się utrzymać, wystąpienie z nie Polski byłoby jej końcem.
  Kto jeszcze śmie twierdzić, że Polska ma, nieegzekwowane prawo, zdrajców, korupcje, cenzurę jak w krajach Afrykańskich a nie mamy, jak się wszech obecnie mówi o państwach afryki, fałszerstw wyborczych ? Kto jest ta

  62

 • Samsung SSD 840 EVO 1 TB – taki mały, a jaki pojemny

  Ocena komentarza: -1
  ...a, w ten sposób osoby mogą odnieść wrażenie, że każe się ich tym nowym prawem ale tak nie jest. Dlaczego uznaje, że patenty zagraniczne powinny być uwolnione i tym samym stworzyć rzekomą niesprawiedliwość ? Wszyscy wiemy, że nie ma czegoś takiego jak sprawiedliwość w kwestii Polski. Czas istnienia ochrony patentowej to ustrój geopolityczny, mający na celu blokowanie rozwoju. Decyzja nie została podjęta przez państwa okupowane ale została im narzucona, bez możliwości sprzeciwu. Mamy tu przykład kradzieży patentów przez służby bezpieczeństwa i wyprzedaż ich za granice, przykład zderzak Łągiewki, technologia pozyskiwania gazu łupkowego i wiele innych, o których nikt już się nie dowie. W takim razie mam się godzić z tym, że w Polsce wprowadzono ustrój zwany komunom przez międzynarodową zmowę a tym samym ograniczenie, rozwoju, ochrony patentów i własności majątkowej ? W Chinach nie ma ochrony patentowej i jakoś nic nie przeszkadza im się rozwijać. Tutaj mamy odpowiedź związaną z fabryką procesorów. Napisałem w nawiasie bez patentów ale, jeśli one nie istnieją to wystarczy mieć ziemie, budynek i skonstruować za grosze sprzęt. Oczywiście nie mowa tutaj o tej, ustawianej sztucznie złotówce nałożonej na niej podatku. Wartość mojej złotówki, czyli siła robocza, podatki, inflacja wynosiła by około 100 mln złotych dzisiejszych.

  5. Metalu, oczywiście srebrze, które musi być zakupione przez podmiot odpowiedzialny za wytwarzanie papierowej waluty. Nie kupujesz srebra nie ma pieniędzy. Tak właśnie działa wirtualna waluta i jej algorytm bitcoin, jeśli nie wyłożysz mocy obliczeniowej, czyli energii elektrycznej to jej nie stworzysz, tak jak sobie to robi FED wpisując cyferki do komputera. Oczywiście do momentu aż nie stworzą sztucznego srebra z powietrza. Co mówił o regulowaniu waluty JKM, przecież ona będzie fundamentalnie uregulowana przez prawo, np. 1zł=1g srebra. Jako, że popyt i podaż na srebro istnieje to waluta będzie tym samym wpisana w stan rynku w czasie rzeczywistym. Ciekawe dlaczego takie osoby jak Ty nie zrozumieją nigdy, że jest to jedna z najważniejszych rzeczy wolnego rynku. JFK został zamordowany, bo chciał wprowadzić srebro, Muammar al Kaddafi zamordowany, bo chciał wprowadzić złoto.

  6. Co mnie obchodzą prywatne pożyczki, pożyczaj sobie od kogo chcesz i na ile chcesz. Chodzi o całkowity zakaz pożyczania pseudo

  62

 • Samsung SSD 840 EVO 1 TB – taki mały, a jaki pojemny

  Ocena komentarza: -1
  1. W taki sposób, że jeśli kupuje zagraniczny produkt to niech spada do kraju z którego się ten produkt wywodzi i tam pracuje bo w Polsce pracy powinien nie dostać. W takim wypadku wystarczy stworzyć świadomych tego pracodawców, których jest mniej niż pracowników. W Japonii może to działać, więc w Polsce też jest to możliwe. Po twoich komentarzach było by to trudniejsze niż wygląda ale do zrobienia.

  2. Tak zabrać, jeśli ktoś tworzy prawo za pomocą korupcji, to ja jako osoba logiczna nie uznaje takiego prawa. Janusz Korwin Mikke nie popiera takiego myślenia. To tak samo jakby nie znaleźć dowodów na winę danej osoby tylko dlatego, że miała za dużą władzę a metody do jej wykrycia są ustalone w bardzo "prymitywny" sposób. Odpowiedni ludzie to logiczni ludzi nie uznający emocji w swoich działaniach. Jeśli myślisz, że niema osób, które mogą wykonywać program selekcji najbardziej zasłużonych w niszczeniu państwa Polskiego i ich karania to ja nawet nie mam pojęcia jak Ty możesz się godzić na ludzką postać w sadzi,prokuraturze, policji, itd. To tyczy się też punktu 7.

  3. W Japonii to może funkcjonować i moją cholernie duży wybór różnych marek, biorąc pod uwagę, że wszyscy właściciele znają się i pilnują dostępu do własnego rynku. Jest to "socjalistyczna" zmowa ale ma na celu zlikwidować głupotę, którą jest kupowanie tańszych produktów zagranicznych, wyprodukowanych przez tańszą siłę roboczą a tym samym niekonkurencyjną na Japońskim rynku, który nie jest kapitalistyczny. Z tego wynika, że jeśli każdy kraj na świecie nie ma takich samych zasad gospodarczych, to wpływ odmiennych gospodarek na daną gospodarkę jest negatywny !!!! Nawet kapitalizm nic nie pomoże, jeśli jakiś kraj dajmy tu przykład Chiny, dofinansowują panele fotowoltaiczne. W takim razie, powinno się dopuszczać takie działanie na Polskim rynku ?

  4. Z Twoją logiką, nic nie wskóram pisząc tą odpowiedź. Prawo nie działające wstecz polega na niemożności karania osoby, za czyn, który nie był przestępstwem zanim zostało wprowadzone prawo, które za ten czyn karze. W takim razie uwolnienie patentów nie każe osób, które maja już patenty tylko sprawia, że ich patenty nie są ich własnością zgodnie z nowym prawem do którego muszą się dostosować, jeśli tego nie chcą to mają wolną drogę. Jest to własności intelektualna a nie material

  62

 • Wilk Elektronik na berlińskich targach IFA 2013 - zobacz co pokaże polski producent pamięci

  Ocena komentarza: 0
  Najsmutniejsze jest to, że jeśli oni mają siłę to nie robią tak jak na całym świecie, tworząc wkład w państwo ze zmową innych rodzimych firm. U nas wszyscy walczą w pojedynkę. Musi się to w końcu zmienić i powinni korumpować odpowiednich urzędników by ci tworzyli pod nich prawo podatkowe. Jeśli już gramy w świecie brudu to musimy to robić jak inni by tych zniszczyć.

  9

 • Samsung SSD 840 EVO 1 TB – taki mały, a jaki pojemny

  Ocena komentarza: 0
  to min. 5 mld złoty odszkodowania.
  3. Obniżyć podatki a dla zagranicznych popaprańców je podnieść, stworzyć raj podatkowy dla wszystkich Polskich firm inwestujących za granicą. Takie raje mają brytyjczycy i francuzi ale oczywiście Polska nie !
  4. Wygaśniecie patentów po 10 latach, na początku je całkowicie uwolnić na 10 -20 lat oczywiście tylko zagraniczne.
  5. USTAWIENIE WALUTY NA METALU SZLACHETNYM.
  6. Całkowity zakaz jakiejkolwiek zagranicznej pożyczki.
  7. Zapierdolić zdrajców.
  8. Wyjście z komuny europejskiej albo szantaż związany ze:
  a) mają wypłacić minimum 150 mld euro odszkodowania za zmowę związaną wejściem Polski do tej komuny
  b) zmiana niektórych praw
  c) likwidacja traktatu lizbońskiego

  No i to by było na tyle. Co do je*anej dem*kracji nicrame, to jest to taki wymysł by stworzyć propagandę, że wszyscy maja władzę a tak naprawdę ma służyć, łatwej, bez problemowej, korupcji urzędników danego państwa a potem mówienia, że nikt nie ponosi odpowiedzialności za to bo przecie to demokracja. NIC PO ZA TYM !!!

  62

 • Samsung SSD 840 EVO 1 TB – taki mały, a jaki pojemny

  Ocena komentarza: 0
  ... że nie ważne jest jaki jest ich koszt produkcji, po prostu nie zapłacą podatków w państwie docelowym. Właśnie dlatego wszystkie kraje blisko nas mają tak zawiłe prawo karna i podatkowy by ci ww. mogli bezkarnie rabować dany naród. Sami przecież opłacali odpowiednich urzędników i prokuraturę by ci tworzyli absurdalne prawo a ci drudzy niszczyli bezpodstawnie średnie rozwijające się firmy. Cała j*bana komuna-europejska to socjalistyczny syf produkujący pieniądze z powietrza, ale jako, że nie jest hegemonem i nie musi dbać o własna gospodarkę i rosnąć w siłę może okradać ile wlezie wszystkich bez wyjątku. Nie ma znaczenia jaka jest wartość waluty to jest głupkowata propaganda czerwonych, która mówi im mniejsza jej wartość tym więcej inwestycji. Tak tylko, że jeśli wprowadzimy kapitalizm to ceny tak szybko będą się dostosowywać do wartości waluty, że wszystko będzie tanieć gdy ta waluta będzie drożeć. Kraje bez kapitalizmu muszą bawić się walutą i obniżać jej wartość tym samym sztucznie wpływają na gospodarkę, dlatego dają dodatkowy pretekst, mówiący, "widzicie jesteśmy potrzebni, inaczej stracicie pracę bo będzie nieopłacalna". Trzeba przecież mieć jak najwięcej narzędzi do zastraszania. Japonia jest jednym z najbardziej socjalistycznych państw na świecie, i tylko zwalają winę na walutę, Korea idzie w ślady Japonii, jeśli zrobi ten sam krok w socjal to będzie upadać. To popaprane prawo i podatki są winą tak popapranych kosztów budowy jakiejś głupiej fabryki procesorów, z niskim podatkiem taka fabryka może kosztować 1 mln złotych (oczywiście bez patentów) a nie 5 mld i budowa może trwać miesiąc i to dopiero dużo. Wieżowiec Burdż Chalifa budowano 5 lat i tylko ze względu na bankructwo. Jeśli chcemy by Polska z dnia na dzień (czytaj w 2 lata) stałą się potęgą to takie muszą być spełnione warunki :
  1. Propagować kupowanie tylko i wyłącznie marki i produkty Polskie.
  2. Wypier*olić złodziei zagranicznych, którzy okradli Polskę z banków i telekomunikacji itp. znacjonalizować i ponownie sprzedać odpowiednim ludziom za sprawą pewnej zawiłej prywatyzacji.Ci co kupili majątek Polski i go zamknęli tak jak ww. powinni zostać wywaleni z rynku Polskiego a jeśli mają patenty to państwo Polski powinno je przejąć i po prostu sprzedać Polskiej firmie(w pewnej zawiłej aukcji). Jeśli ci złodzieje chcą wrócić na Polski rynek

  62

 • Samsung SSD 840 EVO 1 TB – taki mały, a jaki pojemny

  Ocena komentarza: 0
  Do hideo i Nieznośny.
  No nieźle się rozpisaliście, macie trochę racji i trochę nie. Po pierwsze HuSA od dawna nie jest krajem kapitalistycznym, i na pewno nie był w XX w. Wszystkie ładne zagrania z Japonią i Koreą były po to aby stworzyć zaplecze militarne od swojego zachodu. Po prostu je*bany hegemon, stworzył bazy wojskowe w Japonii, gdzie wojskowi gwałcą Japonki, było w telewizji ale ja tej telewizji cenzuralno-czerwonej nie wierze to tylko tak na boku. Korea została podzielona by stworzyć światowe zagrożenie i cały czas pieprzyć w cenzuralnych propagandowych wiadomościach od dziesiątków lat, że jest niebezpieczeństwo i wydawać kasę na wojsko, czyli na urzędników państwowych. Wszystko idealnie było zaplanowane, stworzenie jakiegoś idioty o nazwie Kim Ir Sena i zwracanie na niego propagandy. Każdy z mózgiem we łbie wie, że te cała Korea płn to wielka lipa, rządzona przez wojska pseudo koreańskie, czyli najemników tak jak cała Afryka w tym Polska w trakcie pseudo komuny (czytaj komunizmu teoretycznego nigdy na Ziemi nie było, po prostu to nazwa przykrywka dla totalitarnej władzy zdrajców, szpiegów, złodziei itp.) Do dzisiaj jesteśmy, rządzeni przez tych samych ale "zmieniono" ustrój by dać pretekst na wyprzedaż majątku, przecie "jesteśmy" krajem kapitalistycznym. Tak o w "komunizmie" było niszczenie społeczeństwa Polskiego a po nim miało być niszczenie majątku, czyli wszystkiego co można zrobić. Polska jest najlepiej ułożonym strategicznie krajem na świecie i nie było takie opcji by wprowadzić taki sam stan jak w dalekiej Azji chociaż jak widzimy bez żadnych problemów pomagamy w cudzych wojnach i mamy już prawie Hamerykańską bazę wojskową na własnych Ziemiach. Polska za wszelką cenę ma być zniszczona. Co do pseudo kryzysu jest to zwykła ustawka i pisanie jakichś bzdur, że Chińczycy czegoś nie wiedzą z góry to jest to po prostu niedorzeczność. Całe te głupowate kryzysy to tylko niszczenie społeczeństw i nie ważne gdzie to się odbywa to taki reset społeczny. Kryzys kryzy ludzie maja głodować tracić mieszkania, państwo ma być coraz bardziej socjalistyczne, bo ma pomagać w urojonym kryzysie i bydło się na to godzi. Polska jest najbardziej zniewolonym krajem na świecie za sprawą podatków, maks. 86 % ! W Chinach 20 % w hameryce nie mam pojęcia ale na pewno mniej niż u nas, całkowite wsparcie korporacji przez rząd hameryki jest tak ogromne, że

  62

 • Samsung SSD 840 EVO 1 TB – taki mały, a jaki pojemny

  Ocena komentarza: 11
  Ciekawi mnie tylko jedno jak samsung doszedł do takiego stanu jak jest teraz. Korea płd zaczynała tak "samo" (czytaj w Azji było wielokrotnie gorzej niż w europie w XX.w) jak Polska, oni mają własną markę samochodów a my "nie mamy" żadnej, chociaż powinniśmy mieć z kilkadziesiąt ze względu, że jesteśmy w europie, oni mają elektronikę, banki, sklepy. Ktoś w tym j%banym społeczeństwie wpadł na pomysł, dlaczego tak jest, czy będziecie jeszcze z tym zwlekać 100 lat ? Ja mogę wam dać tą łatwiutką wiedzę, Korea kupuje tylko i wyłącznie własne produkty, i we własnych sklepach bez względu jaki ten produkt jest, tak samo jak Japończycy. Nawet tą wiedzę można przeczytać w cenzuralnej, czerwonej wikipedi. Rząd Korei, działał na zasadzie, by wspierać rozkwitający rynek własnych marek. U nas nie ma takich samych rządzących, u nas są to szpiedzy, zdrajcy i złodzieje. Tylko jeśli jest to jakiś odsetek społeczeństwa to znaczy, że oni nie mają nic do gadania, nie ważne jak rządzą. Z tego wynika, że nie chodzi o politykę a o debilne społeczeństwo, które nie interesuje się bankami, i sklepami spożywczymi, które tworzą prymitywną gospodarkę. Jeśli bank został sprzedany a hiper i super k*tasy zniszczyły małe i średnie sklepy to kto jest temu winien, rządzący, czy k*rwy, które nie sprawdził w jakim i do kogo należy banku mają pieniądze i do kogo leci kasa kupując jakąś głupia marchewkę w supersklepiku ?

  62

 • Laptop dla graczy CyberPowerPC ZeusBook Ultimate z Intel Core i7 i GeForce GTX 765M

  Ocena komentarza: 0
  Kozak ? Akcyza to podatek, wiec koszt transportu jest opodatkowany. Co do rosji, dlaczego uważasz, że u nich papierosy są tanie i nie jest to związane z podatkiem ? W rosji są mniejsze podatki niż w Polsce, więc ich gospodarka jeszcze nie zbankrutowała. Wszystko jest związane z podatkami nawet płaca pracownika, dlatego Polska jest niekonkurencyjna nawet z USA chociaż mamy walutę ponad 3 krotnie słabszą. Mamy do dyspozycji dwie metody, obniżenie wartości waluty albo obniżenie podatków do maksymalnie 10 %. Ja wybieram jedno i drugie. Co do szejków, to jest to pewna regułą socjalna związana z ustalona ceną ropy, im tańsza energia tym lepszy rozwój gospodarczy.

  20

 • Laptop dla graczy CyberPowerPC ZeusBook Ultimate z Intel Core i7 i GeForce GTX 765M

  Ocena komentarza: 0
  No tak tylko ja się pytam co to jest granie i tu jest ten pies pogrzebany. Jeśli jakiś popaprany dzieciak wrzuca na torrenty albo na serwer film o "jakości" rmvb i inni imbecyle oglądają takie coś na wyświetlaczu 16" o durniach co robią to na komórce nie wspomnę. Pytam się po cholerę oglądać taki film, tylko po to by go oglądnąć i się chwalić, że się oglądało ? Ja wole w ogóle nie oglądać tego filmu. Wiem, że bilety do kina to wydatek, wiem, że kupno kina domowego z wielkim telewizorem i do tego potem filmy to wydatek ale to właśnie jest oglądanie filmów. Jeśli wychodzą gry o cholernych wymaganiach i grasz w nie tak jakbyś grał w grę dwa razy starszą, to po co w nie grać jeśli grafika jest w nich nie istotna ? To nie jest granie więc nazywanie czegoś gamingowym jest nie na miejscu, po prostu trzeba to nazwać sprzętem na którym będzie można otworzyć dany plik w standardzie.

  20

 • Laptop dla graczy CyberPowerPC ZeusBook Ultimate z Intel Core i7 i GeForce GTX 765M

  Ocena komentarza: 0
  Gdybyś wiedział jaka jest różnica podatkowa w HuSA i Kanadzi to byś nie napisał takich bzdur. Samo wprowadzenie go na rynek komunoeuropejski spowodowało by skok ceny do takiej, którą masz teraz na rynku komunoeuropjskim.

  20

 • Laptop dla graczy CyberPowerPC ZeusBook Ultimate z Intel Core i7 i GeForce GTX 765M

  Ocena komentarza: 0
  Oczywiście, że wszyscy co posiadają taki organ o nazwie MÓZG wiedzą, że niema takiego czegoś jak laptop dla gracza, nawet największa i najdroższa beka nie ma możliwości konkurencji z PC, jest to tylko g*wno dla debili co mają tatusia/mamusie złodzieja na stanowisku państwowym albo jakieś inne stanowisko prywatne z powiązaniami państwowymi. Potwierdzeniem tego jest dodawanie do tej drogiej zabawki jakichś głupich podświetlanych pstryczków. Są dwa powody dlaczego, żaden laptop nie dorównuje PC :
  1.Brak stałego zasilania, laptop nie jest urządzeniem stacjonarnym wiec podłączanie go na stałe do gniazdka mija się z celem a nawet jego posiadania, obniżenie ceny prądu 10 razy zakończyłoby życie laptopów a tym samym spowodowało powrotu do wydajnych maszyn wysoko obliczeniowych.
  2.Brak idealnego chłodzenia, które nawet nie dorównuje 30 % chłodzenia PC. Spadek mocy obliczeniowej laptopa przez temperaturę jest tak duża, że wkładanie do nich tak mocnych procesorów jest durnotą.

  20

 • Samsung rozpoczyna masową produkcję pamięci DDR4 dla serwerów i centrów danych

  Ocena komentarza: -3
  Człowieku ty chyba nie wiesz czym są standardy, standardy to tylko i wyłącznie długo terminowy zysk. Wyobraź sobie, że te mośki nie przeszły całkowicie na mini płyty optyczne tylko durnie ZOSTAŁY przy standardzie !!!. Wyobraź sobie, że nawet w starych filmach sci-fi mamy malutkie płytki podobne jakie stosowane były w PSP. Teraz pomyślmy, że napędy w laptopach są mniejsze o te kilka cm i mamy do zastosowania lepsze chłodzenie ale to są standardy ;/

  35

 • Samsung obniża cenę zakrzywionego OLED TV, LG zapowiada tańsze telewizory 4K

  Ocena komentarza: 0
  Zgadza się tylko 99% obywateli tego kraju, czyli Polski o tym nie wie, nie zdaje sobie też z tego sprawy, że w niemczech są produkty elektroniczne bardzo mało znane na świecie ale kupowane przez obywateli niemiec co daje im możliwość rozwoju a nie jak w Polsce s*rwysyny kupują zagraniczne graty a Polska nie rozwija się w niczym a jeśli już to zabiera to wiele lat aż uciułają kasę na nowe technologie i patenty a bez nich można robić tylko pod siebie, o reklamie za dziesiątki mln nawet nie wspomnę w tych j&banych czerwonych cenzuralnych mediach, oczywiści w Polsce jest wiele kanałów płatnych ale jak wiadomo też nie są własnością obywatela Polski, który mógłby zadbać o Polską gospodarkę, za Polskie pieniądze a nie za euro, dolce lub jeszcze nie wiadomo co. To był w większości komentarz do komentarzy by chyba takie coś wolno ? Oczywiście, że szajsung i lg maja więcej wspólnego z Polską bo to tutaj się omija podatki, płaci śmieszne pensje i sprzedaje zabawki frajerom co by matkę za nie oddali. To nie zmienia faktu, że potem wyroby są wysyłane do niemiec. Ogólne mówiąc o obywatelach tego kraju, to sprzedajne śmiecie, wiele było afer z prywatyzacja za grosze albo tylko by zamknąć fabrykę, 99 % w ogóle nie zostało ujawnione w pseudo mediach. Teraz co mamy ? Świnie włoskie, szantażują, że zamkną fabrykę i za sprawą korupcji robią tak by rząd wypłacił im kasę za to by mość wielmożni tego nie robili. Jest to jedna z nielicznych tak wielce wygłaszanych w tych cenzuralnych mediach wiadomości ale to nie zmienia faktu, że w Polsce zaprzestanie się kupować to włoskie gó&no, które od dziesiątek lat robi w Polsce takie przekręty na kasę, że rzygać się chce i mowa tu oczywiście o tzw. maluchu co ceną i gabarytami był na tamte czasy europejskie kpiną ale został tak wypromowany propagandą, że mówi się o tym łajnie w superlatywach i wiele innych.

  25

 • Europejska wersja gry The Last of Us została ocenzurowana - co straciliśmy?

  Ocena komentarza: 0
  Jebane socjalistyczno-cenzuralne-komunistyczne-czerwone świnie JEBAĆ TE KURWY POLSKA JAK NAJSZYBCIEJ POWINNA WYpIERDALAĆ Z TEGO BURDLU i powiesić wszystkich zdrajców, którzy wpłyneli na wejście Polski do tej komuny

  15