Komentarze

 • Microsoft: współpracujesz z piratem? Płać!

  Ocena komentarza: 0
  Jak to przejdzie to AMERYKA padnie bo tam wszystko z CHIN sprowadzają a jak powszechnie wiadomo w CHINACH z tym legalnym oprogramowaniem to różnie bywa :D

  39

 • Nowe gniazdo Intela: LGA1155

  Ocena komentarza: 0
  Na twojepc piszą:
  ,,Nowa architektura w pierwszych testach prezentuje się lepiej niż poprzedniczka, ale nie oferuje przy tym jakichś rewolucyjnych zmian w kwestii wydajności za wyjątkiem dość wąskiej grupy, która na co dzień szyfruje swoje dane. "
  Skoro nie widać różnicy to poco przepłacać :P

  77

 • Nowe gniazdo Intela: LGA1155

  Ocena komentarza: 0
  Intel może i fajne procki robi - szybkie i energooszczędne - niestety drogie. Obecnie posiadam ATHLONa 1700+ i do moich potrzeb mi wystarcza. Jak AMD zmniejszy zapotrzebowanie na energię w swoich prockach to będzie naprawdę dobra alternatywa dla Intela. Poza tym nie ma sensu zmieniać platformy za każdym razem kiedy nowa podstawka wychodzi bo różnica w szybkości będzie bardzo mała. Lepiej zaczekać 2 - 3 lata i zmieniać sprzęt - chyba, że komuś wystarczy to co ma na dłużej. Jak narazie AMD wydaje się bardziej uniwersalną platformą. Poza tym jak ktoś bardzo chce to może zaczekać trochę i kupić używany sprzęt, bo zawsze znajdzie się jakiś napaleniec co musi mieć najnowsze zabawki a ,,stare" sprzedaje za pół ceny - nic tylko korzystać. :) :) :)

  77