avatar
 • benchmark_user
 • dołączył do serwisu: 2017.02.22
 • wiek: 26

Takamasa1106

Student Anglistyki, miłośnik gier typu FPS oraz ciężkiej muzyki.

Mój sprzęt

 • Nazwa zestawu: PC
 • Typ zestawu: komputer stacjonarny
 • Procesor: Intel Core i5 2500K
 • Karta graficzna: MSI GeForce GTX960 2G
 • Płyta główna: Asus P8/Z68 Pro V/Gen3
 • Pamięć RAM: Kingston HyperX 8GB 1600MHz
 • Dysk twardy: WD 1TB
 • Dodatkowe informacje: SSD Crucial M4 128GB Obudowa: SilentiumPC Brutus 410 Pure Black AT X/SSD (BT-410) Mysz: Genesis GX75 Klawiatura: Logitech K120 Monitor: LG Flatron 2260 Głośniki: Microlab FC330 Słuchawki: PHILIPS SHP2700

Komentarze

 • Tak wygląda battle royale w Battlefield V

  Ocena komentarza: -1
  No i ruszył ten tryb i... Od razu padł. Nie jest ani trochę stabilny, sypie się do pulpitu częściej niż lepianki ze słomy w Afryce.
  Niezależnie od sprzętu, gra po prostu sypie i już są tony skarg oraz nagrań z tego trybu na YouTube. Tego się spodziewałem, ta część Battlefield jest skazana na śmierć przez drastyczną ilość błędów.
  Po dzisiejszym dniu, ta gra stanie się jeszcze większym pośmiewiskiem. Już widzę te nagłówki: "Tryb Firestorm w Battlefield V nie działa, kolejna porażka DICE".
  Uprzedzając minusy, dowód na brak stabilności tutaj:
  https://www.youtube.com/watch?v=S_y-tyngLms

  15

 • Dyski HDD 100 TB w 2025 roku - Seagate pracuje nad rewolucyjną technologią HAMR

  Ocena komentarza: 2
  A właśnie tak się składa, że ja skomentuję, bo mam w swoim PC SSD pierwszej generacji, co od 9 lat chodzi bez przerwy i na pewno przerobił setki razy więcej niż gwarantował to producent, więc te Twoje brednie o padaniu po 2 latach to wsadź między swoje bajeczki.
  I to "jak wytrzyma Ci 10 lat to się pochwal", a pochwalę! Daj mi czas do Kwietnia, bo 14 Kwietnia 2009 składałem PC na tym dysku. Z przyjemnością się pochwalę jego wynikami i zużyciem.
  Tylko, że wtedy lepiej dla Ciebie będzie jak schowasz głowę w piasek i wrócisz do kąta by przemyśleć swoje dziecinne brednie.

  49

 • Szybkość łącza internetowego

  Ocena komentarza: 0
  T-Mobile, 680 metrów do nadajnika, zero przeszkód czy drzew po drodze.
  http://benchmark.speedtestcustom.com/result/d56f79f0-9f21-11e8-995e-2b0418620800
  Umowa na 60Mb/s DL i 35Mb/s UP.
  Posiadam od Grudnia, działał z pełną prędkością, ale od Maja jest tak codziennie. Przez ostatnie 13 dni praktycznie nie miałem w ogóle połączenia, a dzwoniąc na obsługę klienta powiedzieli mi tylko, że "Osoby trzecie zakłócają pracę nadajnika. Skontaktujemy się wkrótce".

  26

 • Microsoft sprzedał ostatnie smartfony z Windows 10 Mobile

  Ocena komentarza: 0
  Wciąż posiadam Lumię 640LTE w Windows 10 Mobile na pokładzie. Telefon działał sprawnie, ale od paru miesięcy doprowadza mnie do szewskiej pasji.
  Z racji bycia studentem jestem zmuszony pozostawać w ciągłym kontakcie z grupami uczelnianymi przez Facebooka, niestety aplikacje są karygodne, albo nie działają wcale, albo szansa na ich uruchomienie graniczy z cudem. Niestety korzystanie z wersji przeglądarkowej nie działa, gdyż w kółko przekierowuje do Sklepu Microsoft.
  Wymagania aplikacji po aktualizacjach są dwukrotnie wyższe niż dostępna specyfikacja smartfona. Aplikacje jeszcze "żyjące" sypią się coraz częściej, wraz z kolejnymi aktualizacjami.
  Aplikacja aparatu działa "jak chce", zdjęcia potrafią po prostu znikać od tak.
  Dbałem o smartfona od chwili jego zakupu, nie ma nawet jednej rysy na ekranie głównym, zawsze czyściłem go z niepotrzebnych aplikacji, zostawiając tylko najbardziej potrzebne.
  Obecnie używanie go to istna katorga, ale myśl o powrocie na LAGdroida, który po dwóch miesiącach całkowicie utraci płynność, mnie przeraża. Najchętniej poczekałbym na jakąkolwiek alternatywę zanim wymienię smartfona.

  19

 • Google Pixel 2 XL niespodziewanie ląduje w polskich sklepach, ale cena...

  Ocena komentarza: 4
  4,400zł za pseudo smartfon z tylko 4GB pamięci RAM? To jakiś żart? Zrozumiałbym cenę 3000zł jakby miał 8-12GB pamięci RAM, ale tylko 4? Przecież to za pół roku nie będzie wystarczać, skoro aplikacje z aktualizacji na aktualizację jedzą RAM gorzej niż za najgorszych czasów Google Chrome.

  11

 • Smartfon flagowy 2017/2018 - najważniejsze cechy

  Ocena komentarza: 1
  Im nowsze te smartfony tym mniej sensu one mają w mojej opinii. Przyjrzyjmy się tym trendom z odrobiną zdrowego rozsądku.
  1. Podwójna klawiatura - jest (BlackBerry zarówno mechaniczna jak i dotykowa).
  2. Podwójna karta SIM - jest (w sumie to nie wiem po co).
  3. Podwójny aparat - jest (a to jeden nie wystarczy? Czemu nie produkują cyfrowych aparatów z podwójnym obiektywem?)
  4. Podwójny wyświetlacz - jest (według mnie niewygodne i niepotrzebne).
  Po co ty wszystko? Z punktu widzenia szarego użytkownika to takie rozwiązania nie mają żadnego sensu i sądzę że 90% osób nawet nie wykorzysta tej wspaniałej "podwójności".
  Gdzie podziały się smartfony, które były smartfonami a stały się nagle jakimiś fikuśnymi pseudo-urządzeniami nie mającymi szerszego zastosowania?
  P.S. Nie, to nie troll, wyrażam swoją opinię patrząc na obecne trendy i przez nie mam ochotę całkowicie pozostać przy generacji smartfonów z okresu wydania Lumii 640LTE.

  8

 • Konkurs ze Sniper Elite 4 - gra i gadżety do wygrania - wyniki

  Ocena komentarza: 0
  W zabawie w snajpera najbardziej podoba mi się - dystans do ludzi i dobra precyzja. ;)
  Czyniąc zaś temat bardziej poważnym, urzeka tutaj element odczuwania. Leżąc tak i wypatrując swojego celu, pojawiają się myśli co by odczuwał prawdziwy snajper w tamtych czasach. Cóż widzi przez lunetę? Drugiego człowieka, który właśnie skończył pić poranną kawę i odpala papierosa. Cała sytuacja staje się wtedy bardzo osobista, zastanawiasz się czy oddać strzał, czy słusznym jest to co powinieneś zrobić. Kolejnym elementem jest sposób w jaki gracz zamierza bawić się w wirtualnym świecie, nie ma tutaj mowy o zabawie w "Rambo", gdzie wskakujemy pomiędzy przeciwników i nabijamy K/D, tutaj liczą się umiejętności kalkulacji, przewidywania, trenujemy cierpliwość i opanowanie. A satysfakcja płynąca z idealne oddanego strzału, który przeszywa przeciwnika z setek metrów, jest niezastąpiona. Zaraz jednak pojawia się adrenalina i poczucie presji, stajemy się ofiarą, mamy świadomość swojej bezsilności wobec ognia z karabinów maszynowych, więc szybko umykamy, szukając lepszej kryjówki z której oddamy kolejny udany strzał. Myślę, że te najważniejsze elementy nadają tej zabawie niezapomniany klimat, niemożliwy do podrobienia gdziekolwiek indziej. :)

  98