Komentarze

 • Zalman Z3 Plus - niedroga obudowa w dwóch kolorach

  Ocena komentarza: 2
  Ta, denerwuje to człowieka jak nic innego (no może to że okno wpakowane z czapy, mało miejsca na dyski 3,5" miejsce na 2,5" w ogóle nie użyteczne, mało miejsca za prawym panelem). Teraz lepiej brać RG4T, wygląda ładniej i jest bardziej funkcjonalna.

  17

 • Linux, Ubuntu - polecane aplikacje

  Ocena komentarza: 0
  Co do Xnconvert to można to samo osiągnąć przy użyciu FFMPEG które działa również z filmami i chyba też muzyką, i starczy sobie przypisać potem skrypty w GThumb i gotowe. No i dla rysunkowiczów polecam Krita.

  13

 • Wine 4.0 z Direct3D 12 już jest - aplikacje i gry z Windows na Linuksie

  Ocena komentarza: 0
  Mógłby być. ale nie ma takiego budżetu marketingowego jak inne firmy, cały pakiet office chociażby, pierwotnie był na windowsa a potem dopiero na mac-u go wypuszczono, to już pierwszy krok ku przejściu masowo firm na windowsa. Kolejny fakt to że Windows miał od dawien GUI, gdzie unixy dopiero po jakimś czasie to wkodowały. Jednak nadal systemu un/linuxowe są najbardziej powszechne na świecie, chociażby Sony czy Nintendo (ale tej nie jestem w 100% pewien) wykorzystują je w swych konsolach, rynek telewizorów 100% linuxy, tak samo telefony (no poza windowszem i chyba blackberry, choć temu nigdy się nie przyglądałem) wszelkie urządzenia sieciowe też linuxy, od 60-85% (nie pamiętam konkretnych danych) serwerów na świecie (chociażby te u ISP) również na darmowych chodzą. Więc pod względem użytkowania samego systemu w liczbach, to windows sporo przegrywa, a to że jest popularny i że linuxy były trudne to ogarnięcia w tym samym okresie czasu i od kilku-nastu lat dopiero się o to starają chociażby wszelkie ubuntu podobne systemu, to dobrze :D Jest taka Fedora, która jest niczym windows, i też w jego stronę podąża, aktualizacje automatyczne i sklep z aplikacjami mają wprowadzić, a przynajmniej tak znajomy mi opopwiadał, u mnie nadal nie chce się zainstalować.

  82

 • GIGABYTE X99-Gaming 7 Wi-Fi - wypas w nieco niższej cenie

  Ocena komentarza: 0
  Niezwykle wydajne to są procesory z rodziny Xeon w tym ich obecny król: Xeon E5-2699 v3 (18c 36t) ;3

  7

 • Windows 10 zadebiutuje już latem - „piraci” też dostaną go za darmo?

  Ocena komentarza: 0
  Mantle zostało porzucone jeżeli jeszcze nie wiesz :3 AMD teraz współpracuje wraz z NVIDIA, i całą resztą ferajny przy DX12, które póki co już się zapowiada ze strony technicznej bardzo dobrze (chociażby poprzez łączenie pamięci kart w trybie SLI/CF a nie jak do tej pory 2 karty - pamięć z jednej, czy też możliwość współpracy jednocześnie karty AMD i NVIDIA).

  45

 • Słuchawki dla graczy - nominacje na Produkt Roku 2014

  Ocena komentarza: 4
  HyperX Cloud jest właściwie jedynym produktem wartym uwagi w tym zestawieniu, a i tak lepiej już kupić porządne słuchawki i dodatkowo dokupić mikrofon niż kupować "gejming hedset" XD

  23