Komentarze

 • 10 darmowych programów do firmy

  Ocena komentarza: 0
  Bizin też ma darmową opcję dla osób które nie mają potrzeby wystawiania faktur zaliczkowych lub w innych językach. I nie ma w tym nic złego. Grunt, to żeby nawet jeśli jest to wersja darmowa to pobierać ją z zaufanych, porządnych źródeł. Bizinem zajmuje się profesjonalna firma z obsługą techniczną itd. A jak się weźmie jakiś program z niewiadomego źródla, który przy pierwszej operacji się wykrzaczy to już gorzej, znacznie gorzej.

  11

 • Chcesz mieć bezpieczny smartfon? Kup iPhone'a.

  Ocena komentarza: 0
  przyznam że rozumiem tytuł dwuznacznie bo i z bezpieczeństwem serwisowania u nich jest w porządku. koleżanka miała sony z tą samą wadą to wymienili w autoryzowanym za niezłą opłatą nie uwzględniając gwarancji, ja swój ip6s do espo w warszawie odesłałem, to na gwarancji ani grosza nie zapłaciłem.

  23

 • Nowy MacBook Pro to raczej komputer stacjonarny (i niekoniecznie do biznesu)

  Ocena komentarza: 12
  twój argument jest inwalidą. mnie stać, ale nie dam złamanego grosza za ten szit. szykowałem się na kupno modelu lepszego od mojego a zaprezentowali bezużyteczną biznesowo puszkę.

  67

 • Nowy MacBook Pro to raczej komputer stacjonarny (i niekoniecznie do biznesu)

  Ocena komentarza: 4
  Co za durne komentarze, że ból du*y, bo nas nie stać. Mnie stać ale po prostu nie dam takich pieniędzy za sprzęt który do niczego się nie nadaje!!! Ból jest o to, że chcieliśmy to kupić ale nie możemy i zostajemy z ręką w nocniku... Pozostaje mi teraz odrestaurować starego Maca w Espo i czekać z nadzieją, że następny model będzie naprawdę lepszy...

  67

 • iPod ma już 15 lat - czy jeszcze go potrzebujemy?

  Ocena komentarza: 1
  kiedyś to się stawiało na to, że sprzęt miał działać. Mój shuffle do tej pory odtwarza aż miło go ze sobą zabrać na rower. Natomiast iphone 6s już dwa razy odsyłałem do espo na gwarancyjne. CHoć do jabłka pretensji nie mam, wszyscy obniżają standardy w tej kwestii, grunt że serwisowanie mają na najwyższym poziomie.

  4