Komentarze

 • AMD wychodzi na prowadzenie przed NVIDIA

  Ocena komentarza: 0
  @impulse_101
  "BTW szkoda troche nV bo jednak zrobila te karty z mysla o teselacji wyprzedzajac technicznie obecne czasy, gdyby sie lepiej przyjely to moze pchenloby to rynek gier do przodu."
  Ty chyba sobie kpisz. Początki teselacji sięgają już Radeona 8500 (tak tak, firym Ati), więc nie mów mi o tym, że Nvidia jest taka biedna, że się na teselację nastawiła "wyprzedzając" obecne czasy. Radeony nie nadają się do teselacji? Chyba żyjemy w innym świecie...

  51

 • Sniper: Ghost Warrior - demo już w sieci

  Ocena komentarza: 0
  Polski budżet, polski silnik, polska produkcja, wykonanie... nie, nie powiem, że polskie, bo to tylko kolejna prawie budżetówka ze studia, które tworzy głównie budżetówki. Jakość polskich gier moim zdaniem już dogoniła światową jakość (wystarczy spojrzeć na Wiedźmina (zwłaszcza drugą część), Two Worlds(również na druga część, choć i pierwsza wymiata), Call of Juarez). I niech mi nikt nie mówi, że w Polsce nie robi się dobrych gier. Jeżeli pożądacie akcji, przemocy i świetnej grafiki, to spójrzcie na zwiastun Bulletstorm. Zatkało? Tak, to też polskie. Dzieło ekipy PCF.

  37