Mój sprzęt

 • Nazwa zestawu: AMD
 • Typ zestawu: komputer stacjonarny
 • Procesor: AMD Athlon II X4 640 3,0 GHz
 • Karta graficzna: nVidia GeForce 400 GTS 450 | MSI Cyclone OC
 • Płyta główna: chipset AMD 690G
 • Pamięć RAM: DDR-2 800 4 GB | Kingmax
 • Dysk twardy: Seagate Barracuda 7200.11 1500 GB
 • Dodatkowe informacje: Gdzie dokonano zakupu: W różnych sklepach poskładany samodzielnie Inne elementy w moim komputerze: Dźwięk: Sound Blaster X-Fi Extreme Audio, Tuner TV: AverMedia AVerTV Super 007 Monitor: Asus VW192s Zasilacz: Fractal Design Tesla 550W Obudowa: Fractal design Define R3 arctic white Do czego używam zestawu: Konwersje Video (głównie VHS -> DVD), Muzyka, Filmy, Gry, Telewizja ;) Testy software, obliczenia rozproszone.

Komentarze

 • Gigabyte Z77X-D3H - test, cena i opinie

  Ocena komentarza: 0
  Recenzja tej płyty z Intel Ivy Bridge była wcześniej na portalu videotesty.pl na procesorze i7 3770K. Tam jest też porównanie wydajnościowe do g1.sniper m3 - rewelacji nie ma. Jak się nie mylę pclab testował to też na sandy bridge.

  23

 • Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - zwycięzcy

  Ocena komentarza: 1
  Jak wyżej. O ile pamięć mnie nie myli, to sprzęt miał być dostępny, a tek który wygrał nie jest. Redakcja odrzuca tych którzy nie spełniają regulaminu a sami się go nie trzymają :P widać, że PL :D

  545

 • Polski Sniper znów podbił Europę

  Ocena komentarza: 0
  Dlaczego w naszym kraju jest tak, że jedna połowa chce coś zrobić, coś osiągnąć a druga chce to z....ć? Niestety widać to nawet w komentarzach.

  40

 • Windows 7 mocny jak nigdy wcześniej

  Ocena komentarza: 0
  ta dość szybko rosnąca popularność siódemki jest dla mnie doskonałym przykładem tego jak silną bronią jest czarny PR w przypadku Visty (to że niczym nie poparty i praktycznie bezpodstawny - z wyjątkiem wczesnych wersji testowych nie trzeba dodawać). Natomiast odnosząc się do wypowiedzi Overclocker`a i vdrpla: z mojego punktu widzenia wciąż wysoki udział XP w rynku jest w większości powodowany niechęcią do nauki nowego systemu. Zmiany (mimo, iż na lepsze) odbierane są niechętnie i większość osób z którymi się spotykam niechętna jest zmieniać coś co im działa i to znają.

  45

 • Opinia: Jak nie być trollem internetowym

  Ocena komentarza: 0
  Troll jest naturalnym zjawiskiem na forach internetowych jak i w serwisach zarówno o tematyce IT jak i tych ogólno-tematycznych. Taki cyrix czy jak mu tam bardzo podnosi frekwencję i jest często zapalnikiem do rozwinięcia żywego tematu czy ktoś tego chce czy nie. Gdyby nie trolle wiele for zwłaszcza tych tematycznych nie tylko świeciło by pustkami jak i dyskusje na nich były sztywne jak prawie rozwieszone na Syberii zimą ;)

  60

 • Nowe Call of Duty jak Avatar - w 3D!

  Ocena komentarza: 0
  Jeżeli ta odsłon będzie równie udana jak poprzednia to z przyjemnością udam się do sklepu tuż po premierze :D:D:D No byle jeszcze u mnie ruszyła....

  25

 • Jak używać kontrolera z konsoli na PC

  Ocena komentarza: 0
  A ja za równie niezawodny i komfortowy jak produkt sony uważam pad do PC speedlink strike 2. Oczywiście do produktu sony mu brakuje ale nie wiele i jest bez porównania tańszy od swojego brata.

  40

 • Radeony w najnowszych produktach Apple

  Ocena komentarza: 0
  Cieszę się że AMD umacnia swoją pozycję na rynku w praktycznie wszystkich segmentach. Jak dobrze pójdzie ustali się fajna równowaga a my - konsumenci tylko na tym skorzystamy. Co to samych produktów Apple mam tylko takie jedno pytanie: poza wyglądem i systemem czym te komputery różnią się od normalnego PC? Procesory Intela, grafika NV/ATI.... I niech nikt nie odbiera tego jako krytyki, po MacPC swoje zalety mają no i design... A co do snobizmu posiadaczy produktów z jabłkiem: w krajach biedniejszych różnica w cenie Mac/PC jest wyraźna, a nawet bardzo wyraźna stąd na komputery Apple stać tylko tą zamożniejszą część społeczeństwa, jednak czy to czyni z nich snobów? No chyba że faktycznie dają powody ku temu żeby ich tak nazywać.

  71

 • 6 rad jak chronić prywatność w sieci

  Ocena komentarza: 0
  Jednak zdecydowana większość tego nie robi. Ot tak na koniec taka dygresja: Osób świadomych jest niewiele, ale dzięki temu niektórym pomaga to podejmować świadome decyzje :) Ot tak na koniec taka dygresja.

  17

 • 6 rad jak chronić prywatność w sieci

  Ocena komentarza: 0
  Kandydaci składają do nas swoje cv ze zdjęciem, osoby które wydają się być interesujące zapraszane są na pierwszą rozmowę, gdzie poznaje ich osobiście. Dalej, kandydatów którzy przeszli wstępną selekcję sprawdzam w necie, początkowo po imieniu u nazwisku, jak się uda to trafię na ich ksywkę, którą sprawdza (oczywiście czasami okazuje się to błędnym tropem) jednak jak wcześniej pisałem, już po samym imieniu i nazwisku które jest w każdym cv mogę sprawdzić kandydata. marko22 zrób prosty test, wpisz w google np. imię i nazwisko swojego pracodawcy/szefa/managera czy jak jeszcze się uczysz któregoś ze swoich nauczycieli (nawet jeżeli są to osoby po 40roku życia często mają konta na NK a nie zmienione opcję w profilu dot. możliwości lokalizacji co ułatwia namierzenie) Mało tego, w cv umieszcza się dane dot. wykształcenia, szkołę, oraz lata w jakich się uczęszczało (rok/kierunek) i wtedy jeżeli mamy aplikację ze zdjęciem, lokalizacja kandydata na np. NK nie zajmuje zazwyczaj dużo czasu :) Inna droga jeżeli kandydat posiada już jakieś doświadczenie często przynależy do jakiejś grupy związaną z wcześniejszą pracą też można go w ten sposób odszukać, nie wspominając oczywiście, że dzwonimy do wcześniejszego pracodawcy o opinię na temat kandydata :)

  17

 • 6 rad jak chronić prywatność w sieci

  Ocena komentarza: 0
  Kiedy przyjmuje do pracy nowe osoby (są to osoby najczęściej młode w wieku do 22 lat) to pierwsze co robię, sprawdzam je w internecie. Pierwsze kroku kieruje oczywiście na NK oraz inne portale społecznościowe, staram się znaleźć grupy/fora itd. itp. w których kandydat się udziela czy wypowiada, szukam numeru gg i obserwuje opisy jakie wystawia. W ciągu tygodnia zanim się do kandydata odezwę/czy odezwiemy mamy dostateczną ilość informacji aby określić jakim potencjalnie człowiekiem a zarazem pracownikiem jest kandydat. Uwierzcie mi albo nie ale sporoooo tego jest i rzadko się zdarza żeby ta temat jakiegoś kandydata nie było choćby podstawowych inf.

  17

 • Test tanich kart: lepszy Radeon czy GeForce?

  Ocena komentarza: 0
  @Redakcja

  strona 10: "Crysis: 10240x768, Medium Detail" dość spora ta rozdzielczość :E

  52

 • Polska gra podbija Niemcy

  Ocena komentarza: 0
  Czytaliście recenzję oryginalną przed waszymi komentarzami? Generalnie recenzja nie jest wcale taka pochlebna i nikt tam się tą grą nie zachwyca pod niebiosa. Ocena biorąc pod uwagę cenę (i to jak na niemieckie warunki) średnia. Co prawda na końcu redakcja przyznaje, że gra nie jest całkowitą porażką, jednak wiele błędów oraz niedoróbek jest wytykanych w recenzji.

  82

 • Praca w benchmark.pl - newsman sprzętowy

  Ocena komentarza: 0
  Ciekawa oferta, jednak mało konkretna. Pewnie więcej informacji będzie dostępnych dla osób już konkretnie zainteresowanych. Bardzo mi się podoba, że redakcja szuka redaktorów wśród czytelników, moim zdaniem to dobre posunięcie :)

  46

 • MEGATEST: 20 komputerów przenośnych

  Ocena komentarza: 0
  Do redakcji: klikając na pierwsze zdjęcie Sony VAIO VPC-EA1S1E/L wyświetlane jest zdjęcie nie sony a Dell`a ;) ot taka mała nieścisłość :)

  39

 • Pierwszy zwiastun 3DMark 11

  Ocena komentarza: 0
  Ciekawe ile GB będzie ważyło to maleństwo. Nie wątpię, że już sporo. Przy obecnych możliwościach kart graficznych, kompleksowy i miarodajny test jest dla programistów sporym wyzwaniem, zwłaszcza jeżeli ma być obiektywny a nie ukierunkowany na technologie i produkty któregoś z producentów.

  79

 • Film i rozgrywka w trailerze F.3.A.R.

  Ocena komentarza: 0
  Jedynka była dobra, dodatki bdb, a dwójka jak dla mnie rewelacja. Już nie mogę się doczekać 3, mam nadzieje że będzie przyzwoicie długa a nie 5h FPS. Dla mnie FEAR ma miejsce na półce obok FarCry1 czy BF BC

  18

 • Pamiętacie internet z 1998 roku?

  Ocena komentarza: 0
  kafejki internetowe biły wtedy rekordy popularności, mnożyły się jedna za drugą a za wolnym miejscem zwłaszcza w weekend nie raz trzeba było czekać. Trzeba przyznać że miało to swój urok... :)

  42

 • McAfee: Wszystko na nasz koszt!

  Ocena komentarza: 0
  Normalną rzeczą są wpadki programistów. Niedociągnięcia, czy nawet rażące błędy zdarzają się i będą się zdarzały, a McA. jest jednym z przykładów (wystarczy przypomnieć sobie choćby wpadki AVG). Kwestia tylko jak zachowają się wydawcy oprogramowania i producenci.

  7

 • Apple: AMD za Intela i nVidię?

  Ocena komentarza: 0
  Czy wam również się wydaje, że Apple od czasu końca PowerPC to nie to sami Apple co kiedyś?

  36

 • F.E.A.R. 3 oficjalnie zapowiedziany

  Ocena komentarza: 0
  Uważam że dwójka jest lepsza od 1 i już nie mogę doczekać się 3. Ciekawe czy będę musiał robić jakiś upgrade PC żeby w to na full detalach pograć :E

  21

 • Sprawiedliwość dosięga Pobieraczek.pl

  Ocena komentarza: 0
  Wojnę z pobieraczkiem zaczęliśmy na F IDG, wątek już zamknięty, ale poczytać archiwalne wypowiedzi można (o ile nowa rewolucyjna administracja tego nie pokasowała). Szczerze to nie liczyłem na rozwiązanie tej sprawy, choć marzeniem było by całkowite zamknięcie serwisu.

  BTW@ "to jeszcze są naiwniaki co to nie czytają regulaminów" jak byś znał sprawę, to nie gadał byś bzdur. regulamin był tak napisany, że nie tylko bardzo łatwo wprowadzał w błąd, ale nawet po jego wnikliwej lekturze nie wiadomo było o co chodzi. Dlatego z całym szacunkiem, ale swoje uszczypliwe uwagi zachowaj dla siebie. BTW@ o nie uczciwości serwisu świadczy chociażby wyrok UOKiK.

  26

 • Gigabyte: Fermi na razie bez zmian

  Ocena komentarza: 0
  Ciekawe ilu naiwniaków znajdzie NV na swój nowy produkt...

  48

 • Acer AS7740G - multimedialny charakterek

  Ocena komentarza: 0
  Ja osobiście uważam, że dodawanie jakiegokolwiek oprogramowania poza OS jest minusem. Pomijając triale a biorąc choćby pod uwagę samo oprogramowanie autorskie takie dodatki potrafią już na początku przymulić komputer. Mało tego, rzadko kto korzysta z tego typu oprogramowania, a większość osób albo instaluje swoje ulubione programy, albo prosi o pomoc i konfigurację komputera znajomego "który się na tym zna" i w efekcie i tak dołączony soft jest zamieniany przez preferowane oprogramowanie osoby konfigurującej sprzęt.

  75

 • Acer AS7740G - multimedialny charakterek

  Ocena komentarza: 0
  Na pierwszej stronie jest również błąd: otwórz Asus Backup Managera" Chyba nie Asus a Acer powinno być ;) (Czwarty Akapit)

  75

 • Bad Company 2 - recenzja i testy wydajności

  Ocena komentarza: 0
  STEAM automatycznie przeprowadza update wersji, więc nie ma potrzeby istnienia takiego pliku. Ja też zakupiłem wersję ze steam i nie mam takiego pliku. Jedną wadą jest to, że nie mogę podczas instalacji wybrać uwierzytelniania "z płyty" a przy włączonym offline w steam gra mi się nie włącza, nie wiem czy coś z nią jest nie tak czy co :/ Na szczęście problemu z netem nie mam więc nie ma z graniem problemu.

  187

 • Bad Company 2 - recenzja i testy wydajności

  Ocena komentarza: 0
  Gram w to na sprzęcie z profilu, część ustawień mam na "wysokie" część na średnie, AA 1x, da się grać komfortowo w rozdzielczości 1440x900, widać wyraźnie niestety momentami brak mocy GPU ale nie przeszkadza to w rozrywce. Tem. GPU po około 2 godzinach grania 60~65 stopni, wykorzystanie CPU nie przekracza 80% na rdzeń. Gra jest wymagająca, ale efekty są rewelacyjne, grywalność w singlu bardzo dobra, a dobbing Pazury niesamowity!!!! Możliwe, że po wypłacie kupię też MW2, też choruje na tą grę tylko na razie nie mogłem się jakoś na nią zebrać, mam nadzieję że się nie zawiodę podobnie jak nie zawiodłem się ma BF2 (bardzo dynamiczna rozgrywka).

  187

 • Komputer do Battlefield: Bad Company 2

  Ocena komentarza: 0
  Myślę że nie ma co tłumaczyć że ta 450 powinna bez problemu podołać, zasilaczowa propaganda robi swoje a własne myślenie idzie w odstawkę.

  Dziwi mnie też niektórych zatwardziałe myślenie, że w marketach komputery składają niedouczeni pracownicy na zapleczu a potem są takie potwory noname które nie nadają się do czegokolwiek. czasami po lekturze niektórych komentarzy mam takie wrażenie, że takie komputery nie powinny nigdy odpalić :E a co dopiero działać przez zakładany okres gwarancji.

  Dla informacji, komputery NTT to nie są komputery Noname, i wątpię, żeby znany na świecie producent pozwolił sobie na wypuszczanie kaszany w której zasilacz spali się po tygodniu... A jednostki tej formy są np. głównym dostawcą do sieci MM.

  27

 • Komputer do Battlefield: Bad Company 2

  Ocena komentarza: 0
  Bo to miał być taki zasilacz. Rozbudowa wątpię żeby była przeprowadzana, z dwuch powodów - pierwszy: plomby, drugi: kto kupuje marketowy PC żeby potem go rozbudowywać?

  27

 • Komputer do Battlefield: Bad Company 2

  Ocena komentarza: 0
  Wy chyba macie jakąś obsesję na punkcie tych zasilaczy. 450 jeżeli porządna jest w zupełności wystarczająca, zestaw ten i tak nie powinien być przez dwa lata rozbudowywany (NTT ma plomby na swoich PC) a jeżeli to po zerwaniu plomb można też i zasilacz wymienić. Jednak sprzęt jest całkiem dobry więc myślę, te dwa lata gwarancji pociągnie ze spokojem.

  Ta 450 w zupełności wystarczy.

  27

 • Ubuntu przystosuje się do procesorów ARM

  Ocena komentarza: 0
  Ubuntu, ubuntu... Coś mi to mówi.

  Jestem ciekawy, kiedy będzie z Ubuntu będzie można korzystać jak z prawdziwego OS, tj. z licznych aplikacji pozwalających zrobić to na co mam ochotę, a nie ślęczeć przy kompilacji czegokolwiek, lub naprawiając problemy spowodowane upgradem do nowej wersji, lub naprawianiem czegoś co roz... jakaś zależność... Jednym słowem, kiedy system będzie podstawą dla aplikacji a nie sam w sobie będzie pochłaniał 80% uwagi użytkownika?

  No i kiedy wreszcie zagram na Linuksie?

  11

 • Wymagania sprzętowe nowych gier

  Ocena komentarza: 0
  Dwa lata temu co niektórzy też tak mówili, a karta cały czas daje radę ;)

  "Pod koniec na medium - low"

  Gry w które gram chodzą na wysokich lub najwyższych ustawieniach, maniakiem gier nie jestem, więc jak gry mnie interesujące za te 2 lata pójdą na medium - będę szczęśliwym człowiekiem.

  "Żartujesz, prawda?"

  A czy ja kiedyś byłem poważny ;) to w końcu internet hehe

  48

 • Wymagania sprzętowe nowych gier

  Ocena komentarza: 0
  Tak widzę że mój PC spokojnie powinien podołać tym tytułom i pewnie jeszcze z 2 czy 3 latka mi posłuży bez większych inwestycji a sprzętu rewelacyjnego nie mam...

  48

 • Amerykańskie dzieci uzależnione od internetu

  Ocena komentarza: 0
  Uzależnienie? A może po prostu świat się zmienia i niektórzy za tym nie nadążają?

  Z resztą internet pod tym względem to pewien fenomen, to co miało łączyć, często dzisiaj dzieli (częściej niż łączy niestety) dowodem są liczna badania prowadzone zarówno na świecie jak i w kraju (i samo życie). Mało tego, technologie IT rozwijają się szybciej niż jesteśmy w stanie to kontrolować, najlepszym przykładem niech będzie tu niedostosowane prawo chociażby antypirackie czy też niedostosowanie samych rynków wydawniczych do 'nowych' dróg dystrybucji

  Inna kwestia, to taka, że internet niesie z sobą tyleż samo zagrożeń co korzyści. Najważniejsze aby zagrożenia nie zdobyły 'przewagi ;)

  10

 • Filmy Blu-ray w tych samych cenach co DVD

  Ocena komentarza: 0
  Nie mogę się doczekać tej rewolucji cenowej. Dopiero wtedy kupie sobie jakiś odtwarzacz bluray. Obecne ceny (przynajmniej niektórych) filmów DVD są już na ludzkim poziomie i dostosowane bardziej niż jeszcze rok temu do budżetu polaków. I nie mówię tu o starych produkcjach a nowościach! Najlepszym przykładem są "bękarty wojny" w empiku 59zł a film wyśmienity.

  9

 • AMD i superwydajne notebooki

  Ocena komentarza: 0
  Może jestem jakiś dziwny, ale dla mnie największym plusem netbooków notebooków z resztą też, jest była i pewnie jeszcze długo będzie ich mobilność. Pod każdym innym względem komputery stacjonarne biją ten sprzęt na głowę. Dlatego też w ogóle nie wiedzę nawet najmniejszego sensu inwestycji w takie "wynalazki" nie wspominając o innych dziwactwach które de facto wpływają ujemnie na mobilność sprzętu i można by powiedzieć że w tym momencie cały ich urok szlag trafił hehe.

  22

 • YouTube częściowo płatny

  Ocena komentarza: 0
  Ja jestem mgr geologii i jak słyszę porównywanie ekotroli z ekologami to aż mnie ściska. Tyle, że temat ten to rzeka o której można by pisać książki ;)

  Co do tematu. Jedyne treści za jakie mógł bym zapłacić to filmy kinowe w jakości HD powiedzmy tak z tydzień po premierze, i to nie więcej jak z 1/10 ceny biletu do kina. Za inne treści wątpię żebym płacił. Płacę za internet, za telewizję i nie zarabiam tyle, żeby jeszcze dodatkowo za coś płacić. Prędzej całkowicie zrezygnuje z YT.

  17

 • Windows 7 podbił serca użytkowników

  Ocena komentarza: 0
  Nie jest to dla mnie sytuacja zaskakująca. Jestem niemal pewien, że większość to systemy nabyte wraz z nowymi komputerami. Ilość ta pewnie jeszcze wzrośnie przed nadchodzącymi świętami i jeszcze jakiś czas po nich. Z pewnością nie bez znaczenia jest tu marketing MS który władował kupę kasy w reklamę i przychylne komentarze dla swojego nowego systemu.

  16

 • LG: 23-calowe matryce 3D

  Ocena komentarza: 0
  Hm jak dla mnie to 3D w monitorach nie przemawia, nawet przy przekątnej 23". Na porządne 3D w wielkim wymiarze lepiej iść do kina. Inna sprawa, że dla mnie komputer służy głównie do innych celów jak rozrywka :) choć pograć czy obejrzeć czasami jakiś film też lubię :D

  Pozdrawiam D.

  8

 • Epson PX710W – urządzenie naprawdę wielofunkcyjne

  Ocena komentarza: 0
  Ja jestem szczęśliwym posiadaczem Epsona SX405. Miło porównywało się doświadczenia własne z przedstawionym testem. Mimo znacznej różnicy w cenie tych urządzeń, odniosłem jednak wrażenie, że sprzęt różni się niewiele...
  Przeciętne koszty wydruku, wyraźna słyszalność urządzenia, dobra stylistyka, bardzo dobry skaner i niewiele gorsza drukarka (przy jednocześnie bardzo dobrym wydruku zdjęć) cechuje oba te urządzenia mimo iż półka cenowa inna.
  Z pewnością na plus PX710W należy zaliczyć lepszą pracę w sieci.
  Tylko czy w ogólnym rozrachunku PX710W jeż o tyle lepsze od swoich tańszych "braci" aby poważnie go brać pod uwagę przy zakupie do domu czy biura - bo wydaje mi się że raczej nie.


  I mam pytanie do redakcji. Czy testowane były zamienniki oryginalnych tuszy? I jak tak czy są problemy z ich instalacją jakie spotykane są dość często w urządzeniach serii właśnie SX?

  22

 • Australia: Windows 7 dla całej rodziny za 249 dolarów

  Ocena komentarza: 0
  Ja również liczę na to że polski oddział MS się popiszę, bo wtedy na pewno bym kupił nowego Windowsa (powiedzmy za około 350zł na 3 stanowiska). Mam pakiet office w wersji dla użytkowników domowych i jestem bardzo zadowolony (a trafiłem na promocję cały pakiet za 150zł).

  14

 • Zewnętrzne HDD z funkcją oszczędzania energii od Transcend

  Ocena komentarza: 0
  A Ty widziałeś jak teraz robi się te dyski zewnętrzne? To zwykłe HDD zamknięte w obudowie USB :D

  10

 • 12 GB pamięci DDR3 HyperX od Kingston - teraz znacznie taniej

  Ocena komentarza: 0
  Co do samych cen pamięci to te strasznie skaczą.

  Jak składałem swój obecny PC to za kość 1GB DDR2 Kingmaxa płaciłem 65zł (grudzień 2008r) drugą taką samą kość kupiłem po ok. 3 miesiącach i kosztowała 55zł. Natomiast jakoś w czerwcu, znowu za te same pamięci zapłaciłem już tylko 35zł! za 1GB (kupiłem dwie kości). Obecnie 1GB tych pamięci kosztuje 85zł (oczywiście cały czas mówię o tym samym sklepie) są droższe jak rok temu. Co ciekawe takie wahania cen są cały czas przynajmniej jeżeli chodzi o RAM. Dlatego wydaje mi się trudnym spekulowanie na temat opłacalności zakupu danej platformy pod kątem pamięci, gdyż jak wcześniej zauważono, różnica w wydajności nie poraża.

  Pozdrawiam D.

  12

 • Zewnętrzne HDD z funkcją oszczędzania energii od Transcend

  Ocena komentarza: 0
  http://www.bestpriceharddrives.co.uk/images/hd/1.jpg

  i z niebieskim:

  http://www.build-your-own-computer.net/image-files/external-hard-drives-05.jpg

  10

 • Zewnętrzne HDD z funkcją oszczędzania energii od Transcend

  Ocena komentarza: 0
  tomaj nie odpowiem czy akurat te są szybkie, ale mam WD my Book też 7200RPM z interfejsem USB i jest wystarczająco szybki do większości zastosowań. uciążliwe staje się dopiero kopiowanie dużych danych (zrobienie backup`u całego dysku z danymi potrafi zając już sporo czasu).

  A co do samego newsa - nasuwa mi się nieodparte wrażenie, że stylistyka tych HDD jest wzorowana na starszej serii właśnie zewnętrznych dysków WD MyBook.

  10

 • 12 GB pamięci DDR3 HyperX od Kingston - teraz znacznie taniej

  Ocena komentarza: 0
  Dla mnie niestety pamięci DDR3 są jeszcze abstrakcją. Zanim zmienię platformę minie jeszcze pewnie przynajmniej z dwa lata, do tego czasu muszę zadowolić się dwójkami ewentualnie rozbuduje je z 4 do 8GB.

  12

 • DiRT 2 - już gramy!

  Ocena komentarza: 0
  jeżeli chodzi o strzelanki, to szczerze mówiąc nigdy nie grałem w multipalyer`a jak już można mnie spotkać w sieci to albo colin 2005 albo pure dlatego trudno mi wybierać którąś z tych gier pod kątem multi. Próbowałem swoich sił z fear2 ale mi to kompletnie nie wychodziło...

  30

 • 24-calowy Acer z kamerą CrystalEye

  Ocena komentarza: 0
  A ja ciągle na CRT 17" ....

  12

 • Kontrowersyjna akcja EA

  Ocena komentarza: 0
  Nie jestem Muzłumaninem, ani innym wyznawcą "świętej" wojny. Jestem człowiekiem wierzącym i w ogóle mnie to nie rusza. Wybaczyłem ;)

  23

 • DiRT 2 - już gramy!

  Ocena komentarza: 0
  Co lepie wybrać COD MW2 czy dirt2 ? Budżet mam ograniczony do jednej pozycji (premii świątecznej nie będzie :( ) i w grę wchodzi tylko któraś z tych pozycji. Dodam że zapalonym graczem nie jestem, ale COD4 bardzo mi się podobała, a ostatnio FEAR2 :) Poza tym jestem wielkim fanem Colina 2 i 2005 (w dirt 1 nie grałem) obecnie grywam też w PURE :) Tak więc co będzie lepszym wyborem? Dirt2 czy COD MW2?

  30