Komentarze

 • Lords of the Fallen wkrótce z nową kampanią

  Ocena komentarza: 0
  I to właśnie mnie cieszy że takie gry otrzymują dobre DLC-ki:) Myślę że będę zadowolony, skoro sama podstawa gry mi spasowała to z DLC nie będę miał problemów. :)

  10

 • CI Games zapowiada Sniper: Ghost Warrior 3 oraz nowe Lords of the Fallen

  Ocena komentarza: 0
  Po tym co osiągnęli z Lords of the fallen można spodziewać się że kolejna odsłona tej gry będzie jeszcze lepsza, a o SGW3 nie wspomnę, tym bardziej że przy trzeciej części mają pracować nowe znane z innych tytułów twarze. To się nie może nie udać:)

  4

 • World of Tanks otrzyma Wyścigi Czołgów

  Ocena komentarza: 0
  co za matoły - zamiast naprawić MM - wrzucają wyścigi - no nie powiem interesujące ale najpierw powinni poświęcić czas na wyrównanie walki i blokowanie Botów a nie robienie kolejnego nie przydatnego gadżetu.

  18

 • Pierwszy samochód wyjechał z drukarki 3D

  Ocena komentarza: 0
  ładnie to wygląda (To- bo nigdy nie zastąpi normalnych samochodów) Przy dzisiejszej nagonce na systemy wspomagania kierowcy i Testy NCAP - wydaje się mało prawdopodobne że takowe auta osiągną olbrzymi sukces.

  24

 • Battlefield: Hardline w trybie Hotwire to niemal Need for Speed

  Ocena komentarza: -1
  Battlefield: Hardline - HMM od dłuższego czasu zastanawia mnie ta gra, bo niestety ale ostatni BF nie był dobrze dopracowany, natomiast ta odsłona mimo tego że nie przypomina mi standardowego BF-a, potrafi przykuć uwagę, ciekawe rozwiązanie z samochodami (choć nie innowacyjne). Nic gdy wyjdzie sama gra będę czekał na recenzje. Czy ją sobie sprawić czy tez olać temat.

  27

 • Nvidia GeForce GTX 970 i GTX 980 - zestawienie dostępnych modeli

  Ocena komentarza: 0
  ZOTAC i MSI to jednak najlepsi tunerzy kart Nvidii:) wolę ZOTAC-a ale i na MSI mam chrapkę, ale lepiej poczekać na TI:)

  41

 • Bogata kolekcjonerka Lords of the Fallen

  Ocena komentarza: 0
  HMM nie dało się większego obrazka zapodać?? Przez to że jest taki mały musiałem szukać go w necie, na szczęście Google nie śpi:) Dobrze że jest dokładnie opisana ta wersja bo inaczej bym musiał ponownie szukać. Sama gra już przyciąga do siebie swoją "charyzmą" a dodatki mogą ją bardzo urozmaicić, co do ceny to dla mnie jest niska, ale "Punkt widzenia zależny od punktu siedzenia" - Ceny limitowanych wersji zawsze był w podobnych cenach więc nie odstają zbytnio od reszty.
  A zapomniał bym Figurka wygląda na dobrze dopracowaną. (okaże się jak sprawie sobie taki egzemplarz)

  4

 • Świat gry Lords of the Fallen przedstawiony na nowym zwiastunie

  Ocena komentarza: 0
  Ciekaw jestem czy pokaz ze świata, będzie mieć dużo zakamarków, nie jest to przeze mnie wymagane bo prezentuje się naprawdę dobrze, ale z pewnością dopełniło by to efekt. Co mnie najbardziej rozwala (w pozytywnym tego znaczeniu) to Ścieżki dźwiękowe w wszelakich materiałach pokazujących się w sieci. Dodają nieoceniony efekt.

  11

 • Walka w Lords of the Fallen łatwa nie będzie - nowe wideo z gry

  Ocena komentarza: 1
  Ładnie wygląda jak Postacie się naparzają, iskry zauważyłem, dojść ciekawe efekty ze światłem i witrażami w grze, poruszające cię elementy jak flagi czy nawet te płatki śniegu przelatujące przez okna. Jednak bardziej mi odpowiadają gry tego typu niż dzisiejsze FPS-y bez polotu i finezji. Ta gra mnie przekonuje do siebie i tymi atutami które już napisałem i np: Dynamiką walki, różnymi konfiguracjami uzbrojenia, czy też bardzo ciekawą Historią całego tego świata. Naprawdę ładnie to wygląda.

  8