Komentarze

 • Diablo III: Reaper of Souls - ponury kosiarz rozpoczyna swoje żniwo

  Ocena komentarza: -3
  D3: Reaper of walet

  Dla mnie osobiście seria skończyła się na drugiej części, próbowałem u znajomego kilka godzin popykać niestety nie wciągnęła, zamiast niej dożo lepszym wyborem jest PoE (niestety wymaga dobrego łącza z niskimi opóźnieniami ).

  17

 • AMD FX-9000: duża przecena topowych procesorów Vishera - FX-9590 tańszy o 500 euro

  Ocena komentarza: 0
  Wiem że TDP to raczej wskazówka dotycząca klasy układu chłodzenia, jaką musi spełniać wybrane rozwiązanie niż realny porób energii przez układ. Ale jeżeli układ potrzebuje takiego chłodzenia, aby pracować oznacza w sporej większości przypadków, że jego wymagania energetyczne również muszą być spore.

  Szkoda że producenci nie podają realnego poboru energii przez układ w trzech stanach (idlu, połowie i w "stresie").

  W swoim komentarzu źle się wyraziłem dziękuje za zwrócenie uwagi - za dużo uproszczeń.

  Pozdrawiam


  133

 • AMD FX-9000: duża przecena topowych procesorów Vishera - FX-9590 tańszy o 500 euro

  Ocena komentarza: 0
  Ten procesor ma dla mnie osobiście za duże TDP - gdyby za tak znacznym poborem energii w podczas obciążenia szła w parze wydajność prawie dwukrotnie większa od modeli z TDP 125 W to jeszcze może znalazłaby się dla nich luka na rynku.


  Taka mała dygresja:
  Obecnie mam na pokładzie kompa składanego w 2009 roku o takiej konfiguracji mobo Asrock (AM2+, 790G), proc AMD Athlon 64 X2 5200+ (2 MB cache przekręcony na 3,2 GHz), Radek 4770, PSU 450W od Corsair, i 2GB ram Crucial Ballistix, wszystkim zarządza Windows XP i nie odczuwam obecnie potrzeby zmiany.

  AMD powinno wypuścić nową podstawę AM4 z lepszym kontrolerem pamięci, i bardziej dopracowanymi prockami w nowym wymiarze technologicznym, wtedy można by tą kobyłę W7 nabyć do kompletu.

  A tak może się okazać że pod koniec roku wpakuje się Windows XP na wirtualkę VBox'a i postawi coś z pod znaku pingwina. Obecnie w pracy na laptopach i na serwerach korzystamy aktywnie z dystrybucji Linux'a.

  Pozdrawiam.

  133

 • AMD APU: zobacz ciekawą infografikę na temat nowoczesnych procesorów

  Ocena komentarza: 0
  W przypadku tabletów, laptopów, notbooków oraz nettopów i HTPC możliwość zmiany karty graficznej jest praktycznie bez znaczenia - prędzej wymienisz cały sprzęt, a dzięki kompleksowemu rozwiązaniu mniej pożre prądu i może dłużej pochodzi na baterii(jeżeli taką posiada).


  AMD nie ma zamiaru zabić całkowicie kart graficznych dedykowanych bo to jeden z działów, jaki dostarcza kokosy. Raczej zależy mu na zapełnieniu luki, jaka się pojawiła. Jeżeli uda mu się zachęcić do zakupu APU kowalskiego to istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeżeli zdecyduje się dokupić dedykowana kartę graficzną to wybierze z ich stajni, a nie od konkurencji konkurencję m.in. ze względu na hybrid crossfire (który wiemy, co oferuje realnie, ale zawsze można się pochwalić, że mam dwie kraty graficzne ... ).

  Pozdrawiam

  60

 • AMD APU: zobacz ciekawą infografikę na temat nowoczesnych procesorów

  Ocena komentarza: 0
  Sprawdź specyfikacje nowego Xbox'a i PS4 - jakbym teraz kupował laptopa to byłby jakiś sprzęt oparty na APU od AMD.

  60

 • AMD FX-9370 i FX-9590: 8-rdzeniowe procesory Vishera o taktowaniu nawet 5 GHz

  Ocena komentarza: 0
  Co z tego że miałeś z wysokiej półki chłodzenie, jak zasilacz kiepskiej marki nadający się bardziej do zestawów z low endu, albo góra średniej polki (i to bez jakiegoś potworka GPU). Drugim problemem jest płyta główna i wykonanie jej sekcji zasilania - rodzaj kondensatorów, ilość cewek, jakość plastiku itd. Obudowa oraz jej fizyczne umieszczenie wpływają na to ile ciepła może taki grzejnik wyprowadzić w określonym czasie(wielkość, rozmieszczenie wentylatorów oraz konstrukcja). No i pozostaje jeszcze jedna kwestia niektórzy składają/modernizują kompy zimą w okresie świątecznym, kiedy temperatura otoczenia jest dużo niższa i nie pozostawiają sobie odpowiedniej rezerwy, a potem jest zdziwienie że latem przy dwudziestu paru stopniach po kilku godzinach grania coś się spala. Więc sadzę że winą nie należy obarczać wysokie TDP układu, ale nieodpowiednie dobranie pozostałych części zestawu (nie wyważenie - pomijam problemy bezpośredni wynikające z sieci zasilania jak np. szpilki).

  Największym problemem klienta i producentów chłodzenia jest niejednorodne definiowanie i wyznaczanie TDP pomiędzy układami Intelem i AMD.

  Pozdrawiam

  132

 • AMD FX 6350 - odświeżony sześciordzeniowiec poniżej 600 zł

  Ocena komentarza: 5
  I to jest ich strategia, bo gry na konsole już niewiele się różnią od tych oferowanych na komputery stacjonarne. Są co prawda zabezpieczenia sprzętowe (np. x bitowy procesor, lub mega wielki cache), ale gdy producent robi port takiej gry na PC, to dokonuje zmiany części kodu silnika pozostawiając optymalizacje (w ramach możliwości) - efekt będzie taki jak w przypadku Windows 8 (sprzęt AMD dostał lekkiego kopa a konkurencja nie - gdyby nie ta zmiana polityki i IMHO te kretyńskie GUI ...).

  Pzdr.

  56

 • Instalacja Windows 8 na starym komputerze

  Ocena komentarza: 1
  Witam

  Co do samego artykułu, to mam podobne uwagi, co wcześniej wypowiadający się Internauci.

  1) Tytuł wprowadza w błąd - wymiana płyty głównej i procesora to modernizacja, a nie tylko instalacja systemu.

  2) Sam Windows 8 nie oferuje na tak starych maszynach nic ponad to co Windows XP, a nawet mniej - wygląda to na artykuł sponsorowany.

  3)Pod sam koniec brakuje podsumowania rezerwowanych faktycznie zasobów i wpływu systemu na te same działające wersje aplikacji.

  Ps.
  @Radical
  To zainstaluj sobie Sacred 2 w od cenegi w wydaniu premierowym tam dopiero był kosmos z łatkami w dodatku część z nich nie była dostępna na stronie (a wymagana do kolejnych aktualizacji ...).

  Pozdrawiam

  40

 • EFI vs BIOS - najważniejsze różnice

  Ocena komentarza: 0
  Jakoś mnie się ta decyzja z wprowadzenie "nowego standardu U/EFI nie uśmiecha, pow pierwsze po kiego grzyba nam dostęp do pełnych zasobów, wbudowane DRM i nie wiadomo czy sam się będzie aktualizować bez zgody user'a.

  Co do stwierdzenia że jeszcze takich przypadków ograniczania wolności przez tego typu oprogramowanie nie stwierdzono z ograniczaniem wolności wyboru userów.

  Autorowi radzę zakupić Foxcom'a płytę i przesterować dowolną dystrybucje Linux'a, Unix'a lub dowolnego systemu tylko nie Windows (po 20 min padnie przez celowo zwalone ACPI).

  Reasumując nowe U/EFI to nowy wynalazek do kontrolowania mas, uszczęśliwiając je spyware dobrze że powstaje coś takiego jak Coreboot + SeaBios - mały upgrade i mam gdzieś DRM -pzdr.

  113

 • Producenci blokują odsprzedawanie gier

  Ocena komentarza: 0
  No to pozostaje piractwo, cracki lub rezygnacja z ich produktów, niech jeszcze zaznacza na pudełku że gra wymaga połączenia z internetem w celu pełnej aktywacji i jest możliwa tylko przez pierwotnego właściciela.

  A co do THQ to niestety ostatnio schodzą na psy, nowe logo marne produkcje krótkie i w dodatku żyłujące na marce - DoW I powinni odświeżyć i dodać jeszcze kilka innych zakonów oraz frakcji -pzdr.

  107

 • GMail utracił tysiące kont pocztowych

  Ocena komentarza: 0
  Wiesz czym rożni się protokół pop3 a IMAP?

  Głównie tym że IMAP cały czas siedzi na serwerze obciążając zasoby serwera i blokując tobie wolny port.

  I tak dla ścisłości sens wykorzystania IMAP'a jest tylko wtedy gdy na wielu komputerach chcesz korzystać z tej samej skrzynki.

  Pzdr.

  39

 • Procesory AMD Phenom II X6 sporo tańsze

  Ocena komentarza: 0
  Poszukaj obojetnie na jakim wortalu informacji o "Liano", "Bobcat" i "Bulldozer" albo ogólnie "AMD Fusion" -dziwne żeś o tym nie słyszał skoro od ponad roku jest ostra kampania -pzdr.

  59

 • Procesory AMD Phenom II X6 sporo tańsze

  Ocena komentarza: 0
  Większość z was myli zastosowanie PII X6 które dedykowane są rozwiązaniom serwerowym i nie musimy kupować Opteron'a, płyty SF, serwerowych zasilaczy i dysków na SAS wraz z kontrolerem RAID'a.

  A co do samej obniżki to ludzie powinni się cieszyć nie z powodu że Intel, czy AMD ma bardziej wydajne układy w danym segmencie cenowym, ale z tego powodu że znajdzie się to w zasięgu finansowym większej liczby osób-pzdr.

  59

 • Dysk o pojemności 3 TB - zbyt pojemny jak dla Windows XP

  Ocena komentarza: 0
  Czami niektórym się dziwę ze się chwalą ile to mają obrazów gier i filmów na kompie - przecież to istne zaproszenie do kontroli dla BSA, lub MPAA. Nie twierdze że możesz mieć je zrobione/pobrabne w ramach dozwolonego użytku ze względu na nośnik , ale to już jest przesada -pzdr.

  49

 • AMD Bulldozer otrzyma 16 MB pamięci cache

  Ocena komentarza: 0
  Spokojnie jak nowy Athlon II X4 645 niby do zadań biurowych ma 4 rdzenie i łącznie 2,5 MB cache (L1+L2) - zegar taktowany 3.1 GHz - wiec takki buldożer to będzie górna półka i zastąpi obecne Phenomy - jednak kręcenie z IBM'em AMD dużo dało :) -Pzdr.

  59

 • Activision chce sprzedawać cut-scenki

  Ocena komentarza: 0
  Nie zwróciłem uwagi że mówisz o ocenie myślałem że chodzi ci o komentarze , z drugiej strony to wina portalu powinni dodać :
  "Czy ten news okazał się dla ciebie istotny:"
  Pzdr.

  83

 • Activision chce sprzedawać cut-scenki

  Ocena komentarza: 0
  Nie tylko do tego po przeczytaniu newsa powinna nawiązać się dyskusja i wymiana zdań inaczej dzieło autora w tym wypadku news mógłby zostać uznany za źle napisany (np. mało osób zrozumiało), lub jego sens publikacji okazał by się nieistotny (bo wszyscy o tym wiedzieli i już wcześniej wymienili swoje opinie na ten temat).

  Dlatego na przyszłość nie krzycz i nie nazywaj innych kretynami (oraz nie próbuj ograniczać innych prawa do swobodnej wypowiedzi) -pzdr.

  83

 • Activision chce sprzedawać cut-scenki

  Ocena komentarza: 0
  Niech se on swoje pomysły wsadzi - jak konsumenci zagłosują swoimi portfelami to się przekona gdzie jest granica wyzysku - w najlepszym wypadku zakupie grę i pobiorę nielegalne cut scenki, albo oleje legalną dystrybucję.

  Co innego zrobić film na podstawie gry i go dystrybuować, a co innego wyciąć kawałki ukończonej gry. Sprzedawać je jako osobny produkt - same DCL'e są rodzajem wyzysku (na placach jednej ręki można wymienić te które rzeczywiście zasługiwały za zapłacenia drugiej ceny podstawki).

  Kolejne ciekawe pomysły:
  1) Modele postaci i wrogów jako DCL (zamiast nich w standardzie kwadraciki kolorowe);
  2) Dajemy jedną ścieżkę dźwiękową do gry reszta na specjalnym CD;
  3) Cut scenki jak wspominał autor newsa;
  4) ...

  Dobrze że mam masę starych gier legalnych jakoś przeżyje, a co do SC2 (którego również zakupiłem za 180 zł to właśnie cut scenki były główną motywacją do przejścia kampanii);
  Pzdr.

  83

 • Radeon HD 6870: nieoficjalny test karty [AKTUALIZACJA ! wyniki DX11]

  Ocena komentarza: 0
  Wyniki i przecieki rv770 zwanego czarnym koniem również były rewelacyjne i co się okazało że najmocniejsza specyfikacja przewidywana pojawiła się na rynku. Jeżeli są jakieś przecieki na temat ATI/AMD to w większości są prawdziwe tak na 80%, jeżeli dotyczą produktów nVidii to daje im max 10% - będzie pogrom i zieloni się raczej nie podniosą za szybko.

  126

 • Kontrowersyjna cena StarCraft II

  Ocena komentarza: 0
  Bron cię Boże dzielić Diabła na części - tu raczej dostaniemy abonament na 3 miechy po rejestracji za free (czytaj w cenie gry) i 200 zł za podstawową wersje, a z dodatkami za 400 zł do zapłacenia, no i prepaidy. Nie wspominając o sklepikach i innych możliwościach pod-pakowania postaci.

  Co do ceny SC2 to jest skandaliczna dla Polskich graczy - niedługo wszystko oprócz pensji będziemy mieć na poziomie UE - nie widzę wielkiej różnicy w porównaniu z I (beta), przegięli i chyba się obejdę na razie smakiem -pzdr.

  184

 • Branża gier zwalnia bo gry są słabe

  Ocena komentarza: 0
  Częściowo to się odbija na grach na PC niestety na optymalizacji najpierw powstaje gra na konsole potem ja potruje się i mamy takie GTA :P.

  158

 • Branża gier zwalnia bo gry są słabe

  Ocena komentarza: 0
  Z drugiej strony można wymienić takie "hity" jak CC 4 (które swoimi zabezpieczeniami i zmianami przybiło fanów), Call Of Juarez Więzy Krwi , Ojciec Chrzestny 2, Fallout 3 (zrobili fpp z rasowego RPG'a), Pain Kiler X (nie pamiętam dokładnie, który był ale dla mnie to prawie 100% kopia BE) - pewnie kazy może dopisac mase innych własnych.

  Mnie tam buja czy wydadzą nowe gry czy nie mam masę starych legalnie zakupionych gier z 2003 które może grafika nie grzeszą ale są przemyślane i wciągają (nawet ostatni nabytek Gothic 3 z CP 1.74 z Play'a nawet się przyjął :P).

  A co do retro bez remake'ów też się obejdę - są emulatory i Romy od Amigi/ Nes'a (tzw. Pegazus) i paru innych platform i ładnie chodzą nawet na netbooku :P - pzdr.

  158

 • 120 Mb/s dociera do kolejnych polskich miast

  Ocena komentarza: 0
  Sa niektóre branże które wymagają naprawdę niezłych łączy i nie chodzi tu o upload - np. studia projektowe z grafiką do stanowisk dochodzą tify od klientów z CMYK'iem oraz 300 dpi, grafika wektorowa lub inne materiały i potem grafik przygotowuje projekt ogłoszenia zapisuje w stratnym Jpeg'u, który jest skalowany to 32% wielkości roboczej i wysyłany do klienta w celu akceptacji -pzdr.

  59

 • Firefox zaskoczył Chrome (i innych też)

  Ocena komentarza: 0
  Niestety top Chrome (lub nieoficjalny okrojony build SWiron) lubi się wykraczać, ma problemy na niektórych stronach, nie obsługuje wszystkich technologii wpełni.
  No i Mozilla zaczęła ostro pracować nad silnikiem kiedy to chrome zaczęło deptać jej po piętach -pzdr.

  44

 • Microsoft chce zniechęcać do XP

  Ocena komentarza: 0
  Który wymagał by gigantycznych nakładów na przystosowanie aplikacji dedykowanych pisanych pod klienta, aby działały poprawnie na tym "nowym systemie" -pzdr.

  116

 • Microsoft chce zniechęcać do XP

  Ocena komentarza: 0
  Oni wszystko zrobią aby użytkownicy przeszli na nową W7, lub przynajmniej tego niedorobionego gniota zwanego Vistą. A moim głównym następnym systemem po Xp będzie Debian/Ubuntu, bo ceny rzędu 500 zł to jest chore zważywszy, że w gry już prawie nie gram. Czytam tylko mangę i oglądam anime, albo siedzę na chatach i nie potrzebuje tego cudu od M$ jakim jest IE. A najbardziej boli M$ brak dużej części mechanizmów do śledzenia użytkowania -pzdr.

  116

 • StarCraft II: znamy datę premiery!

  Ocena komentarza: 0
  Zajrzyj se na stronę : http://www.starcraftresolutionhack.de.vu/ i nie powinieneś mieć problemów -pzdr.

  36

 • StarCraft II: znamy datę premiery!

  Ocena komentarza: 0
  Podobnie jak przedmówca nie zgodzę się z twoją opinią, dla mnie prawdziwą perełką jest Warhammer 40K DoW:SoulStorm gram w to już ponad pół roku i przeszedłem to CSM, Tao, IG, a teraz przechodzę kończę wybijać pozostałe 3 rasy DE. W porównaniu z tym RA2 jest krótki i nudny tylko 2 razy i 0,5 youri bez kampanii -pzdr.

  36

 • Nowy Bezimienny w Arcania: Gothic IV

  Ocena komentarza: 0
  Nowa seria Radeon 6k wyjdzie to może uciągnie to na jakimś quadzie z 6 GB ram w średnich detalach. Bo poco optymalizować lepiej zaplanować ostrą kampanię reklamową i udawać że niema problemów z grą -pzdr.

  35

 • Nowy Bezimienny w Arcania: Gothic IV

  Ocena komentarza: 0
  To zagraj se w Zmierzch Bogów -> wtedy zobaczysz co to jest fatalnie napisana gra, nawet Community patcha do tego kastrata nie wydają -pzdr.

  35

 • Nowy Bezimienny w Arcania: Gothic IV

  Ocena komentarza: 0
  Niestety ja najpierw byłem zafascynowany seria Gothic 1 odpadła za sterowanie, ale po jakimś czasie się przemogłem i jakoś ukończyłem ją. Natomiast 2 z NK wymiatała klimatem tekstami i logicznym uporządkowaniem świata (wyjątek smok

  35

 • Chomikuj.pl pierwsze "do odstrzału"

  Ocena komentarza: 0
  Wyhodujesz se świnkę :P a tak na poważnie jedne serwis zamykają pojawia się następny i na to niema rady niby hazard jest nielegalny w Polsce - a elita jeździ do Rosji -pzdr.

  140

 • Chomikuj.pl pierwsze "do odstrzału"

  Ocena komentarza: 0
  Tak jak metod na zrobienie w konia takiego filtra :
  1) Spakowanie z szyfrowaniem nazw na hasło 7Z pliku.
  2) Prze dekodowanie całego materiału na inny format.
  3) Podzielenie pliku na kilka mniejszych części.
  itd.

  A zestaw filtrów który by coś mógł zrobić wymagał by niezłej serwerowni albo jak wolisz klastra bo tyle jest tych utworów że sygnatury same by zajęły większa część utrzymywanej/serwerowej powierzchni -pzdr.

  140

 • "Wzięli się" za polskich piratów

  Ocena komentarza: 0
  Nie pisząc już o cenach ściągania takiego materiału - i tym gównianym dubbingu angielskim, albo jeszcze gorszym polskim - a anime dopóki niema licencji wykupionej na Polskę i niema w legalnej dystrybucji do póty nie jest to piractwo - pozdrawiam otaku.

  115

 • Ubisoft staje się zielony

  Ocena komentarza: 0
  No to teraz gry nie będą się różniły niczym praktycznie od piratów :

  -> Kupie se naklejki na DVD + opakowania
  -> Znajdę crack'a.
  -> Pobiorę w PDF'ie instrukcje.

  A tak na poważnie to oleje UBI i jego serie bo taka ekologia to jest głupota mogą nie dawać katalogów swoich produktów drukowanych a instrukcja drukowana musi być. No i te głupie DRM co jest bardziej upierdliwe od Stream'a (tam przynajmniej automatycznie aktualizuje i pozawala na grę bez sieci) -pzdr.

  56

 • Zabezpieczenia DRM Ubisoftu złamane!

  Ocena komentarza: 0
  Pewność będziemy mieli gdy ktoś przejdzie na tym emulowanym serwie całą grę. Bo może tylko cześć zabezpieczeń poległa, a w polowe gry nie znajdziemy czegoś tam i leżymy. Mimo wszystko pokazuje to na głupotę i ułomność takich rozwiązań - piraci graja bez problemu a legalni męczą się z debilnym zabezpieczeniem i stabilnością łącza swego dostawcy -pzdr.

  241

 • Warner zatrudnia do polowania na piratów

  Ocena komentarza: 0
  Naiwny jesteś przecież sam klucz Windows'a po aktywacji jest równie unikalny jak twój odcisk palca, a zakodowano w nim MAC twojej karty sieciowej, ID komponentów nap płycie, ilość pamięci (to dla OEM'a ) i parę innych rzeczy. Poza tym wiedząc z jakiego IP o której godzinie zaszła transmisja przez policje taka organizacja zdobędzie wszystkie twoje dane bo logowany jest IP przydzielone, login i dokładny czas rozpoczęcia transmisji i zakończenia i całość siedzi w bazie 2 lata. A policjanci lubią te premie i złote blachy bo są przez mi.in. FOTE silnie motywowani do pracy -pzdr.

  43

 • Photoshop CS5 niewiarygodny ale prawdziwy!

  Ocena komentarza: 0
  Ja sobie w ten sposub nie "instaluje" oprogramowanie może kolega ma takie zapedy i raczej nie powinien ich w tak publicznym miejscu wyrażać.

  Co do osób narzekających na braki Gimp'a polecam zainteresować się Pixel Studio Pro (dawniej Pixel 32) - zbudowana komercyjna aplikacja na bazie kodu Gimpa forującą miedzy innymi CKMY, HDR, obsługę wtyczek PS, na wielu platformach. A całość była dostępna za 30$ teraz może być dwa razy tyle bo projekt jeszcze bardziej się rozwinął i wtyczki kosztują.

  Tu więcej info http://www.kanzelsberger.com/pixel/?page_id=9

  pzdr.

  65

 • Photoshop CS5 niewiarygodny ale prawdziwy!

  Ocena komentarza: 0
  Dla ciekawskich strona z porwaniem z wtyczka z Gimpa która jest już rozwijana kilka lat :
  http://o3.tumblr.com/post/470608946/photoshops-caf-content-aware-fill-unbelievable

  Strona domowa wtyczki -> http://www.logarithmic.net/pfh/resynthesizer

  Wg testów przeprowadzonych na klatkach oryginalnych i porwaniu po przetworzeniu ich z wtyczka gimpa udowodniła przewagę nad ta marną implementacją (może dlatego że to wersja Beta) - a za rok dowiemy się że Adobe zostało okradzione -pzdr.

  65

 • Hity sprzed lat, w które zagrasz za darmo!

  Ocena komentarza: 0
  Fajny art tylko ja mam pytanie skoro Dune 2000 nie jest na stronach EA, ani w zadnym sklepie oraz ma prawie 10 lat to czy jest to już abandoware (oraz czy jest to legalne)bo bym sobie przeszedł kampanie niestety nigdzie nie mogę dorwać wersji pudełkowej -pzdr.

  41

 • Nie kupuj, ściągaj - rewolucja w grach!

  Ocena komentarza: 0
  IMHO takie coś ma przyszłość - wystarczy do tego dobry mobilny internet i klient na małym Netbooku i nie musimy taszczyć prądożernego i ciężkiego oraz drogiego notebooka aby sobie pograć. A to że nie we wszystko da się pograć wcale nie musi oznaczać klęski takiego rozwiązania -pzdr.

  94

 • StarCraft II tylko w polskiej wersji językowej?

  Ocena komentarza: 0
  Wystarczy popatrzeć na Anime tam Seiyū odwalają świetna robotę a jak seria zostaje wydana w USA i przetłumaczona na Angielski to aż uszy miękną -> zamiast uwodzicielskiego żeńskiego głosu mamy głos smarkacza w dodatku chłopca co wyciąga końcówki.

  Jak dla mnie napisy + oryginalny dubbing albo wszystko po angielsku jeżeli chodzi o SC2 - niema innej opcji -pzdr.

  54

 • StarCraft II tylko w polskiej wersji językowej?

  Ocena komentarza: 0
  Też tak uważam toc jak kolega kiedyś wspomniał na jednym Forum :

  "Ogolić i pomalowac konia w paski żeby lepiej pasował w Zoo" Powinni dać wybór a jak nie dadzą to se gracze pobiorą nieoficjalną łatkę zmieniająca język na angielski jak było w Diablo 2. Tłumaczenie znośne a filmiki ładnie dubbingowane, ale podczas gry po sieci nie siedzisz i nie zastanawiasz albo szukasz w słowniku jak się jakiś przedmiot lub lokacja po angielsku -pzdr.

  54

 • Ustawa antypiracka w Polsce? Internet będzie odcinany

  Ocena komentarza: 0
  Nieprzejmuj się jak wejdzie HADOPI to po wyborach nie przed bo by się patrzałki otworzyły zaszybko elemtoratowi ja w tych wyborach niezagłosuje ani na PO ani PIS na SLD pewnie też nie albo wogle niezagłosuje -pzdr.

  289

 • Office 2010 beta - może być tylko lepiej

  Ocena komentarza: 0
  Wiesz ale studenci w większości odczuwają usilna potrzebę korzystania z Word'a do pisania pracy magisterskiej/licencjackiej w tym pakiecie a nie innym. To nie łamie licencji, a maja go bo Politechnika dostała i wynegocjowała wcześniej trochę inny pakiet oprogramowania w ramach programu. Podajże od 2000 czy nawet 97 Office professional był dostępny na ich wydziale w ramach tego programu, co wydanie aktualizują i udostępniają im -> i nikt tu nie łamie postanowień licencji :P -pzdr.

  38

 • Office 2010 beta - może być tylko lepiej

  Ocena komentarza: 0
  No ale tworzony jest od podstaw od niedawna zresztą IMHO 3-4 lata i Word się schowa znając Google :P.

  38

 • Office 2010 beta - może być tylko lepiej

  Ocena komentarza: 0
  Zależy od uczelni na Politechnice Szczecińskiej w MSDNAA jest wiem bo znajomy tam rozpoczął studia pod koniec kończenia US - i tak wole OOo zanim zostałem studentem to korzystałem z niego do pisania prac w LO i ta wstążka mnie przeraża -pzdr.

  38

 • Firefox będzie częściowo płatny?

  Ocena komentarza: 0
  Trochę zły tytuł to nie Firefox będzie częściowo płatny ale cześć dodatków będzie udostępniana odpłatnie, a co do samego rozwiązania uważam że jest to krok w dobrym kierunku - jeżeli ktoś robi zaczepisty add-on to niech chociaż ma jakieś z tego korzyści.

  Maruderzy przerzucą się na Chrome, Opere, lub Seamonkey -pzdr.

  29

 • Z wizytą u Asusa – serwis notebooków i płyt głównych

  Ocena komentarza: 0
  To jeszcze miałeś fuksa ja miałem do czynienia z Serwisem Gigabayta za 3 razem dopiero oddali kasę płyta wracała z RMA niesprawna i jak zwykle w jedną stronę na mój koszt - teraz mam Asrock'a (czyli tańszego ASUS'a i jest stabilnie i bez problemów) -pzdr.

  124

 • RADEON HD5970 „... godzilla is back”

  Ocena komentarza: 0
  Są zastosowania gdzie taka karciocha nie będzie się nudzić jak np ray tracking scen 3D gdzie nie ważna jest głośność karty ile żre czy jakiego proca potrzebuje liczy się wydajność - i tu fachowiec zanim czekać cała noc na efekty programu będzie miał je w kilka godzin -pzdr.

  109