Gry

9 mln użytkowników gra we Free Realms

przeczytasz w 1 min.

Wydana w 2009 r. gra MMOcRPG przeznaczona dla użytkowników komputerów osobistych pt. "Free Realms" doczekała się już dziewięciu milionów kont, co skłoniło twórców do jej rozbudowy.

Jak poinformował koncern Sony, wydawca "Free Realms", liczba kont od dnia premiery, czyli od 28 kwietnia 2009r. do teraz nieustannie i w stałym tempie rośnie. Jeszcze miesiąc temu w sieci pojawiły się informacje o 8 mln unikalnych kont, a teraz otrzymujemy informację, że na społeczność "Free Realms" składa się aż 9 milionów użytkowników.

 

 

Firma Sony Computer Entertainemt poinformowała, że jest bardzo zadowolona z wyników i z tej okazji udostępnia graczom dwie nowe postacie - sowę i świstaka oraz odświeża dodane niedawno T-Rex'a i Flying Dragon'a. Co to jednak za prezent, skoro za możliwość grania nowymi bohaterami trzeba zapłacić?

 

 

Za stworzenie pecetowej wersji "Free Realms" odpowiada studio Sony Online Entertainment. Jakiś czas temu firma zapowiedziała, że ukaże się także wersja przeznaczona dla posiadaczy PlayStation 3, jednak data jej premiery jest ciągle przesuwana.

 

Źródło: VG247.com

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Gosh... kolejny klon WoWa (od strony graficznej)? No niech sobie darują, wystarczy że jest na rynku wciąż mający się dobrze oryginał :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Miliony much nie moga sie mylic, jedzmy... :D

   Kocham marketing Sony, ukazujacy jacy sa naj !
   Dlaczego nie wspomnieli ze w 2010 tylko Sony i PS3 maja 1 dzien wiecej 29.02.2010